Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co ty tu do mnie rozmawiasz ? :D Topik 2 zony to bzdura - prowokacja ! Poprawiłam juz penisa ! Program tego czegos mam w d... ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie przerabany dzien ... prawie w ogole nie bylo czasu na kawe . TWA - niby tak tzn. jestem na sile ... fanem tych \"gUpkow\" za sprawa mojego \"maluszka\" ... nie mialem wyjscia ;-) A w ogole to jak to z Wami jest ?? Okreslacie siebie same tu rodzajem zenskim , a biologicznie ( anatomicznie) - meskim ...kurna , wszystko z Wami w porzadku ?? ;-) Pozdrawiam i spokonej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorek nie rozporek, nie korek, nie borek ;) na kawkę chwilka musi się być, bo inaczej nie można żyć ;) Ensiferum my kobity z krwi i kości, a penisem...wackiem...h-fujem określamy wszystko co ma ogonka ;) Flowka takiego faceta mieć w łóżku :D do którego momentu doszłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ....poranku :-) No to zdrowko :-) eee no , kobity z Was jak sie patrzy , a swintuszycie ze hoo hoo ;-) Milego .....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W KKK poranek trwa do 14.00 Ensiferum...więc wcale sie nie spóźniłeś..u nas wszystko jest inaczej niż w normalnym codziennym życiu...a to dlatego, że to inny świat...topikowy-kafkowy :D Flowka jest 6 PB ale nie nic do czytania...za to masz jedną płytę wiecej i jedną złotówkę mniej w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - doszłam z Jackiem ... odpaliliśmy rakietę z głowicą ! Muszę jeszcze dziś przed randką zobaczyć gdzie doleci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga ..... kawa :-) i chyba piaty .....papieros ;-) alez Wy swintuszycie , kurna ....tez moge ?? bo w koncu przy damach nie wypada ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ensiferum --> cenzury u nas nie ma. Jedyna przyzwoitka wybyła juz dawno temu i nie wiadomo czy żyje ! :D Dopiero piąty papieros ? Ja już nawet nie zliczę ile wyćmiłam ! Ale pamiętaj : palenie jest przyczyną jak mówi TWA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no Flow-ka , ja zawsze kupuje takie , na ktorych napisane jest , ze \"moze\" ....byc przyczyna , a nie jest .. wiec nie musi .. ;-) no ale skoro tak mowi TWA ...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jeszcze dużo rzeczy mówi, to pierwsze a po drugie TWA trza słuchać..tam jeszcze piszom, że plemniki som do kitu i że pikawa wysiada i ze smrodek mi do domu wlatuje różnymi dziurkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka na Twoje przywitanie zakupiłam 4 mydła dove..każde w innym kolorze! ale nie wiem czy zielone dotrzyma nieruchane, bo znalazłam starą kawę i będę syfić wannę i mam facial scruba crema więc nie wyjdę ze szmaragdowej nim moje ciało nie będzie jedwabiste!!! A Ty stój pod fontanną...byle niezbyt długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻 TWA dzieki za troske ;) melduje ze zyje ...choc czasu tak malo ze hey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ić sie powieś:P Świeża makrela musi być superświeża. Sprawdzę, czy oczy są wypukłe i błyszczące, skrzela różowe, a nie brązowawe, mięso jędrne (po naciśnięciu wklęśnięcie natychmiast się podnosi) ;) ciekam skąt taką weźmiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie złowie sam wlasna wedka i obiecuje ze bedzie swierza.mloda i bedzie wypukla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińskie żarcie najsmaczniejsze na świecie...więc Flowka zjadła (pinyin: chū njua) :P + 2 Śmierdziele :P i taka jest szczęśliwa, że dziś ja muszem powiedzieć : DOBRANOC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×