Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka fajnie siem wspomina szalonom młodość...tańce do białego rana i zwariowane wyjazdy weekendowe i korki od szampanuf strzelajace w powietrze..ech to były uciechy życia :D nie to co tera...biedny człek uwięziony w sieci !!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 stycznia – 2 lutego Światowy Tydzień Mokradeł... Na to święto Flowka doczekać siem nie mogła a dlaczego?...dlatego, że nawet nie wiecie...nie znacie Flowki...ona uwielbia w gumiakach i katanie i mycce w swoich piknych blond włosach...brnąć przez błota, bagna, moczary, topieliska, grzezawiska, chrapy, biele. Ponieważ Flowka musi znaleźć nowy sposób działania, najlepszym miejscem som do myślenia mokradła bo som miejscem turystyki przyrodniczej. Obserwacja natury...zbieranie torfu a także leczniczych roślin jak borufka brusznica powoduje, że Flowka wycisza siemi potem coraz mniej trzaska. Paludologia - oto co fascynuje tom kobitkem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko braczek sieciuni mógł spowodować, że jeszcze tu nie zawitałam :D Nie wiem co tam Flowce sypie w W2 roztopy...czyli bagno śniegowe z syfem...płynie do kanałuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wieczorka jak Flowka już całkiem siem zrobi blondyna będziemy obchodzić drugie święto dnia dzisiejszego a mianowicie jedyny w swoim rodzaju...niepowtarzalny----> Dzień Piszczałek i Fujarek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla miss mokradeł u mnie słońce ale całą noc lało na mojej wiosce śniegu jednak nie roztopiło... młodszej pijawie obiecałam sanki... ale w żancie sanek niet... sezon się w koncu zaczął:P starsza pijawka pojechała na zimowisko, łaskawie przysłała smsa że dojechała... pijawka koleżanki nie była tak łaskawa i koleżanka czerpie wiedzę o tym gdzie są nasze pijawki ode mnie... a moja wiedza znów nie taka duża;) - na porannego smsa nikt już nie odpowiedział;):O Przyjechał kurier przyjęłam go w szlafroku:P a jak jeszcze ktoś mi przeszkodzi wysłać te ważne informacje to zrobi się południe...:P ciągle mi przerywają...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska i ten rodzaj sexu rozumiem:D wieści od pijawki dalej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne! Big Boss napisał pijawce że jeden sesemes do nas to dwa zyle:P i nagle się oszczędna zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brzucholem pełnym polewki pomidorowej mogem pisać dalej :p A co ja chciałam? aha jusz wiem...chciałam napisać o szlafroczku z przed 20 lat a mianowicie o swoim pierwszym peniuarze, który mój ojciec nazwał akwarium :D a było to tak...zawsze mi siem podobały artychy w garderobach w piórkach i koronkach, toteż gdy ujrzałam cytrynowy peniuarek w jakimś sklepie (nie był na kartki) oszalałam zupełnie ...domyślacie siem pewnie, że owa szmatka więcej odsłaniała niż przysłaniała, bo nie miała ani pół guziczka tylko jednego troczka pod 2P..stylizowana była na sukienkem z ery Napoleona a więc karczek i dalej wolno puszczona, obszyta dookoła falbankom...heheh w domu zapanował ogólny zamęt bo cura marnotrawna nieprzyzwoitom być siem okazała, rodzicielka opr dostała... innymi słowy zgroszenie zapukało do drzwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam swojego nicka? mam nadzieje że nie:P nie chcę wyjść na wyrodną matkę i wysyłam sesemesy że się dzieckiem interesuję młodszą pijawkę wysłałam do babci i jest luuuuuuuuuuuuuuz prezeska ma emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najlepiej umiec dbać samemu o swoje kompy:) ja niestety nie umiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×