Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wpis numer 5 : nie oglądałam w całości więc się tak do końca nie wypowiem ale ... to co widziałam trochę mi się podobało a trochę nie bardzo ! :D Szczerze napisałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka najwyższy czas wybrać siem na jakieś tańce...zrzucimy nadmiar buzujoncej w nas energii a nuż i cuś poderwiemy :p hej poczantki som zawsze sztywne...pamientasz porzednio ? do dzisiaj mi siem Małgośka śni jak tanguje siem na stole z Maserakiem:D 599/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zetce mówiom, że jak siem ma dobry smar to można daleko dolecieć...zara se nasmarujem i sru...---> wylondujem w śrotku firmy \"Musimy pić\" 559/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tato jak przyszedłem na świat? - No dobrze mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tą rozmowę: tata poznał mamę na chatroomie. - Później ... ...tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka downloadów z taty memory stick`a. - Jak tata był gotowy z uploadem... zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla. - Niestety było już za późno, żeby nacisnąć \"cancel\" albo \"escape\", a i meldunek \"Chcesz na pewno ściągnąć plik?\" już na początku skasowaliśmy w opcjach \"ustawienia\". - Mamy antywirus już od dłuższego czasu nie był uaktualniany i nie poradził sobie z taty robakiem. - Więc nacisnęliśmy klawisz \"Enter\" i mama otrzymała komunikat \"Przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy\"... 599/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było ... jestem ... tylko zajęta ! :D Nowy sprzęt chodzi super tyle, że serwer jak odkurzacz. Albo się przyzwyczaję albo szlag mnie trafi ! Widziałam po drodze fajne podtrzymywacze więc po pracy pójdę sobie przymierzyć ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×