Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Naprawdem nowe czasy nastały......tera to siem kupuje - jak muwi reklama obok - osobno gurem od kostiumu plażowego a osobnoo duł ????????????????????????????????????????????????????????????????? O_O bes gury to je topless - tak? a bes doła może pipless? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama czasami klamie kostiumy kupuje sie w calosci albo nie, bo czasami gacie pasuja do trzech stanikow albo odwrotnie i sobie robisz samodzielny indywidualny komplet:) mam zly humor przez pogode chce slonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo najlepiej Flowka bez niczego ...;) nie problema i nie trza kasy wydawać ;) niestety freeq okazało siem piwem...fuj...zaczełam i skończyłam na wylizywaniu krewetkowej palcem!! Elldiska strasznie dużo normalnych rzeczy psuje Ci humor ;) zdecydowanie jestem za tym, abyś wiencej czasu poświenciła na miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka rżnięcie siem całymi popołudniami w romie, toć to naruszenie elementarnych zasad prawa kawkowego w dziedzinie dialoguf miedzyludzkich. Uprawianie tego procederu, który rażąco narusza etycznom stronem kobiety, prowadzi do nadwyrenżenia rąk i nóg ;) Każdy użytkownik topiku kafkowego, który notorycznie będzie siem nie stosował do zaleceń Hemonii przestanie być faworyzowany ;) na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam racjem...Flowka ...nie zapominałam o swoich obowionzkach, bo jak wiesz u TWA wszyjstko musi być wykonane... dzisiaj nawet rozpoczełam usuwanie resztek z 42 rowkuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyś Ty zgupła Flowka...buty rurzowe kcem nosić...a bez rajstopa noga nie wejdzie bo som wonskie ;) Po plaży spacerować mamy przecież owiniente pareo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miesioncu budzoncych siem uczuć należy nie tylko siem zakochać...ale także zacząć jeść truskawki i przyrzondzać młodom kapustkem z koperkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×