Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam o poranku a mi nie ma kto spełniać zachciankuf 😭 zresztom czy takie szaraczki jak my co to ożom cały boży dzień i nie wiele zaorajom mojom czegoś kcieć? :( ja kcem Ptaszka i kozem i świenty spokój ;) na własność...takom mam porannom zachciankem ;)bendzie przyzwoicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi to by nawet wystarczyl ten swiezy rogalik... byleby byl podany do lozka :D Juz babelki bym laskawie odpuscila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi siem marzy by z tym świeżym rogalikiem, ktoś mi podał rurzem i RODOŚĆ DNIA :D (bym jusz wiencej nie musiała odmawiać wqrwiańca) i jedynom mojom pozycjom było nakierowanie buzi do słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W lozku zwykle mam pozycje horyzontalna wlasnie :D Czy to twarza do sufitu czy do podusi :P Za roze to ja dziekuje... zwiednie i capic zacznie ;) Wole samego rogalika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pawie piorka tez trzeba pucowac, zeby wygladaly... Moze paw bedzie rownie boski i laskawy co inne opierzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz zamieniłem kawę na pifko ... pijem Lecha :) hahahaha mam nadzieję że z żołądkiem będzie OK.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O! To nie jest zle! Lech to burzujskie piwo :D Ostatnio stwierdzilam, ze nie stac mnie nawet na piwo z puszczy :D Chyba sie przerzuce na piwo marki Tesco :classic_cool: ciekawe czy jest takie :D A ostateczny wniosek: lepsze piwo od kawy ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale racje mam zawsze ja :classic_cool: a jak jej nie mam to patrz punkt pierwszy :P Jak mowie, ze napoj bogow jest lepszy od szatanskiego drina to tak musi byc! A wiesz dlaczego? Bo nie moze byc inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
u mnie tez czarne robale po suficie chodzily... A najgorsze jest to, ze to nie byl sen :O Jakies paskudtwo przylecialo. Mordowalam wczoraj. Wynik 2:0 dla mnie. czyli 2 trupy :classic_cool: Teraz mam 2 zmiazdzone zwloki na suficie :P Jak sie zeschna to moze odpadna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Ptaszka za jej na wskoś oryginalne poczucie chómoró, które powoduje rze ni stad ni zowąd wybuchnem śmiechem na ulicy a przechodzonce ludziki bendom patrzeć dziwnie;):P Powinnam w końcu pozbierać guwna do kópy ;) ale mi siem nie chce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
zrob sobie na parkiecie na srodku pokoju (na tym slicznym bambusiku, ktory kiedys z dymem pojdzie i to jest pewne i jasne jak slonce ;) ) pryzme obornikowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zanim sobie zrobiem pryzmem (może być ciekawie bo jeszcze nigdy nie robiłam takiego czegoś, szczegulnie na ślicznym bambusiku) napiszem ze podstawowom wrencz nadrzednom sprawom i nakazowom cechom chowu Ptaszka jest jego tucz, który polega na wprowadzaniu do dzioba, potem siem zatrzymuje w wolu ;)ziarenkuf...powodujoncych ekstraktywność, lepkość brzeczki, stopień ostatecznego odfermentowania, licz­bem Kolbacha i siłem diastatycznom ;) pijem kawkem..drugom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja sie nie ustosunkuje, bo pomimo, ze gruszki zbieralam tam, a nie gdzie indziej to tematyka oborowo-chlewowo-stajniowa jest mi obca :P Chociaz koniki lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem ustosunkuje, bo pomimo, rze gruszek nie zbierałam tam, a nie gdzie indziej, to tematyka sienno-oranno-zbieralnicza jest mi całkiem obca, chyba rze nagle stanem siem obrzydliwie bogata i kupiem Ptaszkowi...plantacjem ;) aktualnie do upra­wy na ten cel (dwa żubry i spokuj) odpowiednia jest jedynie odmiana Tiffany i Corbie ;) sobie kupiem plantacjem laciatommaciatom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dalej bede miala tam, gdzie swiatlo juz nie dociera zglebianie wiedzy w tym zakresie. Jak bedziesz obrzydliwie bogata to mi jeszcze niewolnikow kupisz, zebym nie musiala wnikac co, kiedy i ile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale to naturalny objaw przeciez :) Im czesciej uzupelnia sie plyny ustrojowe tym wiecej obiektow w zasiegu wzroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ciekawe...czy na seminariach gruszkowych poruszane som tego rodzaju tematy? ;) jedyny obiekt plontajoncy siem po betonowym osiemnastokoncie musi mieć penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Po pierwsze to FUJ! A po drugie to super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×