Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Czy ktoś wie
dlaczego został skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja widzę pałętam się tu jak to piąte...tfu...czwarte koło u wozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --->czy Pani moderatorka uznała, że zakładanie topika lub topików o konkretnej osobie i niekulturalne wypowiedzi są niezgodne z regulaminem Cafeterii. Moniałka zaraz Cię palnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na imprezce Tańcząca tylko na plotkach podpartych jednym piwkiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jestem??? Na tym czwartym kole dojechałam :D No to myję kubki na kawę :O Nie lubię zmywania.... DZIEŃ DOBRY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! To ja... Wszoraj byl moj duch - wyslalam go, zeby Wam powiedzial jaka ja biedna zapracowana i dlaczego nie moge z Wami tu byc... Dzis tez kiepsko to widze :P Tanczaca---> Pieknie to ujelas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Heh... Ptaszysko to dziwne, bo według biorytmu mam teraz dół intelektualny :P Flowcia jak tam Synuś, dotrzymałaś słowa? :) Moniałka pamiętasz tjaktoj ? trzy koła sprawne ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem na pewno, jesteś najlepszą matką pod słońcem !!!:P Aha Flowka film SH tak kijowa kopia, że dno...musicie poczekać...ale Ty kochana teraz myśl o ACHU:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestem ... Ale nawet nie mam wyrzutów sumienia, ze zrobiłam jak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debata o schabowym z Ptaszyskiem, przypomina bezsensowne przepychanki w naszym sejmie :P Jaki zrobisz, taki będę jadła, bo ten kotlet jest tylko pretekstem, żeby spojrzeć ponownie w Twe piękne oczy :P [ TWA ma zdjęcie KO w puderniczce i patrzy jak robi dryń, dryń]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... a potem to nie tak, tamto nie tak, tego za malo, tego za duzo... Juz ja wole wszystko wiedziec wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - bez względu na to jak zrobisz ... i tak jej będzie smakować ! To ja potem wysłuchuję achów i ochów na ten temat ! :D Wyluzuj i rób jak uważasz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istotne, istotne ale bez przesady ! Czy kotlety też maja mieć jakiś szczególny rozmiar Ptaszysko ? :D DonRoballoSzypulkus - witaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don cos tam ---> 🖐️ flow---> To juz niestety zalezy od rozmiarow dostepnych w sklepie i sily moich miesni przy trzaskaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... Robal :D Tytulu sie dorobiles... i zmieniles nazwe na bardziej arystokratyczna... Hehehe... ja kudlata, durnowata... nie zajarzylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko...arystokraci nas nawiedzają. A ja taka nie umalowana :D To pędzę się upiększac (cokolwiek miało by to znaczyć....) Kubki wymyłam a kawki żadna nie piła 😠 Ostatni raz na zmywaku stałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Roballo ---> No piknie, piknie... Od razu lepiej wygladasz... Teraz nie wiem jak sie zwracac [zawstydzona cofa sie, dyga skromnie, acz dysdyngowanie] czerwone meksykanskie...?? Chyba nie krwawa mery? :P Przynajmniej szklo czyste mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu a ja żadnej czerwieni w domu nie mam. Zaraz, zaraz...plakatówki są :D Huraaaaa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×