Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Już sobie zaserwowałam Ibuprom ... Jak przeżyję ten dzień to będzie dobrze. Teraz czas do pracy. Gdzie reszta towarzystwa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbeczki to ja
Pisze na pomarańczowo bo komp mi się zablokował z rana! i jestem w cafe-net pod domem Flowka wie, bo do niej dzwoniłam, jak zacznie działać to się odezwę... na razie jestem wkurwiona ale smysy możecie mi wysyłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! No ja dzis od rana wagarowalam z pracy i zalatwialm przeglady, oleje i takie tam... I znow nie mam na benzyne :P Tanczaca---> Co za kuku sobie zrobilas...? :( A ja jakas wode poprosze, czy cus :D Ale bym sie pokapala :) JAkbym mogla to moczylabym pupe 24/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma prezeski to wszyscy na wagarach ! :D Ja dopiero z pracy wróciłam ... zmęczona ! TWA --> widzisz torbo - tak to jest jak się duża dziewczynka bawi nie tymi zabawkami co trzeba ! :D Następuje blokada całkowita ! Na drugi raz pomyśl dwa razy zanim klikniesz ... :D A poza tym ... tęsknię za tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to szczogolow nie znam... Ale pewnie Tanczaca za duzo wymagala od swojego cudu techniki to sie zawzial i stanal okrakiem :P Teraz trza go bedzie popiescic ;) A jak nie pomoze to z buta go! :P Ide mecz dalej ogladac!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że w zastępstwie nieobecnej prezeski i oczywiście swoim powiem DOBRANOC !!! Miejmy nadzieję, że jutro znowu będzie dzień jak codzień ! :D I że spotkamy się w większym gronie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Cisza w eterze oznacza zla wiadomosc... Znaczy, ze kuku jest powazniejsze i cudo techniki musi byc dluzej popieszczone :( Biedna, biedna Tanczaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Najnowsze wiadomości z placu boju : dziś cud techniki będzie w rękach fachowca (?). Jest nadzieja, że wieczorem prezeska się pojawi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbeczki to ja
Oj będzie i to już niedługo...porządki się zrobi, nowe programiki zainstaluje:D Flowka ja mam dobrą rękę do grzebania:P tymrazem to ingerencja obcych robali...koni... czy jak oni się tam zwą Piwko się mrozi...pierożki czekają...Przystojny przyjdzie...a że jest stęskniony to się na pewno zapali... nie... dziś zapłonie czerwona latarnia...wyglądajcie łuny na niebie;) Też Was kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... to kamien z serca (glaz wlasciwie...) Bo myslalam, ze wczoraj fachowiec mial wziasc cud techniki w obroty ;) Tanczaca---> Widzisz... a ja mowilam, z sa takie wredne niektore robale i inne i trudno sie przed nimi ochronic ;) Dzis wieczorem to mnie nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie niezmiernie taki obrót sprawy TWA ! Przynajmniej komuś los sprzyja ... :D Mam do załatwienia kilka spraw ale w przeciwieństwie do Ptaszyska ... ja wieczorem będę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slicznoty🌻Po ciezkim dniu ...melduje sie i prosze o kawusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcie juz podaje ;) wstawac Slicznoty....Miłego Dnia i do zobaczenia za tydzien🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Tanczaca! Jak milo Cie widziec :D Jak przezylas dwa dni bez? ;) Robal! Ciebie tez milo widziec! CZyzby Ci sie wakacje szykowaly;) Pochwal sie gdzie sie bedziesz byczyl tydzien ;) flow! Ciebie tez milo widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam :P ale jak już nie mieć to całkiem...jedno czego nie nawidzę to mieć coś w zasięgu ręki i nie móc tego dotknąć lub skorzystać:P Straciłam swoje odgłosy i ramki Ale KO znowu strzela tylko, że inaczej...;) Jaka Flowka zapracowana! ciekawe czy dla ochłody walną se duże MB? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Zapracowana jestem bo to już ostatni dzień przed urlopem ! Morze na mnie czeka ... :D MB od wczoraj w szafce a mało czasu żeby wypić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blush---> O!! To dla mnie :D Bo mniemam, ze ja jedna sie wyrodzilam i jestem niekawoszka :D flow---> To tylko mu dobrze zrobi... Dojrzeje w szafce :P Do zooo w przerwie wieczorem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×