Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

dla Ptaszeczka dewotka - POBOŻNISIA, ŚWIĘTOSZKA:p 🌻Przyzwoita kobieta nie moze dopuscic, by ja ktos odpychal i mieszal jakies plamy na oku, ktore sie wlasnie nigdy nie splamilo patrzeniem na jakakolwiek plame! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie niepotrzebnie sloneczko... Wiem co to i kto to :P Dlatego mowie, ze dewotke i przyzwoita kobiete dzieli przepasc :P Jakie odpychanie...?? Jakie plamy?? O_O Tej drugiej definicji nie rozumiem... :O Jakas rozjechana ta encyklopedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był cytat z Jasieńskiego :p Cytat (łac. citatio, niem. Zitat) - dosłowne przytoczenie czyichś słów. Cytat w literaturze jest formą ekspresji artystycznej. Może mieć charakter jawny, w postaci wyraźnie wyróżnionego tekstu, lub niejawny, stanowiąc rodzaj aluzji. Cytat jako forma przekazu artystycznego TWA: Mechanizm cytatu polega na nakładaniu się dwóch znaczeń zdania: w jego pierwotnym użyciu i w nowym kontekście. Dla posługującego się nim staje się przysłowiem, utrwalonym zwrotem, podparciem wcześniejszej myśli. Cytat często używany jest dla osiągnięcia efektu komicznego czy ironicznego przez TWA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
Drogie Panie mam problem i nie potrafie sobie z nim poradzić . Pracuje w jednym ze sklepów dyskątowych wydawało mi sie ze to WSPANIALE pracuje i mam pare groszy w miejscowości gdzie z pracą jest nieciekawie. Ale mam etat 3/4 pracuje po 9 i wiecej godzin lecz w liscie mam wpisywane godziny zgodne z etatem.Gdy zapytałam p.Kierownik jak to jest ? Czy za te godziny będe miała zapłacone ? Odpowiedz była ..... Czy pani podoba się praca ! ZAMILKŁAM ! Proszę podpowiedzcie co zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Taaa... smiej sie smiej!! 😡 [efekt polowiczny... KO sie nie smieje... nie wie z czego :P ] Jadwiga---> LO matko!!! A mozesz sprecyzowac...???? BO nie kumam problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
Z etatu powinnam pracować 6h i za tyle mam płacone reszta to CARITAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Lot czarterowy mialas...?? :P Jadwiga---> Jesli o mnie chodzi to jedyne co moge powiedziec to pocieszyc Cie (o ile to cos pomoze), ze nie tylko Ty charytat odwalasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - miło Cię zobaczyć (chociazby na pismie!) !!! Oj, miałam czarter ! A teraz mam problem ! Bo sama nie wiem czy mam byc zadowolona czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to casting skoro byłam ciałem tylko jedna a cała reszta to wirtualnie ! Fakt, ze wygrałam ! Na razie póki nie ma innych kandydatek ! :D Mogę Wam postawić wirtualne MB !!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - a Ty umiesz rozpalić ognisko ? Ja mogę robić za kucharkę - umiem piec kiełbaski ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×