Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dla jednych pifcio - dla drugich coś konkretniejszego ! :D Idę sobie poczytać CYFROWĄ TWIERDZĘ Browna --> wciąga prawie tak jak KOD ! DOBRANOC szwendraczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wróciłam Ptaszysko, jestem daleko na południu, tylko w bardziej cywilizowanych warunkach!!! (czytaj:mieszkanie) Po poludniu jedziemy do pepików po rumy, likiery i inne smakołyki!!! A reds\'y wypiłam tylko dwa przez cały tydzień, nikt mnie nie namówi do zachwycania się śmierdzielem!!!;) Robal cytrynę uwielbia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TWA - jesteś już lajf dzisiaj ! :D Ostatni dzień wczasowania więc wypadałoby pożegnać się grzecznie i zostawic po sobie tylko miłe wspomnienia ! Oblać to wszystko śmierdzielem czy czymś innym ... :D U mnie w pracy dzisiaj porządki - wkrótce niedźwiedź wraca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh TWA oszukuje pila ciagle :P a jakie lody postawila w wodzie:P heh tego sie nie zapomni do konca zycia ....nieprawda...TWA Milego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chetnie bym do tego lozia wskoczyla ale nie ma jak... praca..praca i jeszcze raz praca:( nawet nie mam jak sie martini albo czegos takiego napic:O kawe stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki porobione ---> w perspektywie długi weekend ! MB na biurku a nie pod ! Ostatnie chwile wolności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal raz taki lód i nigdy więcej ;) Ptaszysko jakbyś wiedziała jaką cytrynę pija Robal i w jakich ilościach to byś spadła z ławki z wrażenia :P Marzy mi się moja kanapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Robal---> O ironio lodu!!! WIecej witraminy Cjest w pietruszce niz w cytrynie ;) TWA---> Watpie... Niewiele rzeczy jest mnie w stanie tak zdziwic, zeby z czegokolwiek spadla... Cytryne tez zdarza mi sie spozywac w duuuzych ilosciach ;) elldiska---> Martini czy cos takiego to na chorobsko srednio by Ci zrobilo :P flow---> ALe nie ma jak saczyc nielegalnie spod stolu!! Mowie Ci! Wrazenia niezapomniane :P (a do dego z gwinta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial ze mialoby mi pomoc na chorobe:P cisnienie by podnioslo lepiej niz kawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy w połączeniu ze spirytusem? ;) KO Alkohole rumowato-likierowate zakupione, teraz może przyjść zima...mam się czym ogrzewać!!!:P Dobrze, że Przystojny jest ze mną ..bo kto by te kilogramy dźwigał :P Flowka harmonogram urlopowy nie wykonany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po duty free czy jakos tak;) lecze sie tureckim koniakiem ze spritem:) nie mam goraczki to chlam, uznalam ze moj organizm pewnie zle zareagowal na nagla abstynencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu według potrzeb - choć czasem wątroba nie wytrzymuje a podroby się trzęsą ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to jest .jednym uderzeniem walka do ciasta zostalem powalony i TWA zasiadla do kompa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×