Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wszystkim !!! Z Ptaszyskiem muszem pić piwo ;) Z Flowką muszem pić MB ;) Z Robalem muszem pić cytrynówkę ;) Z Przystojnym białą czystą ;) A ja chce z kimś napić się kwaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... nie wiem czy ktoś będzie reflektował na kwakę przy tej pogodzie ! To najlepszy czas na procenty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wolałabyś coś innego ... ale cicho sza bo przyzwoitka zaraz się odezwie ! :D Dzisiaj typowo seksualny dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Robalem to mogę sobie tutaj popisać --> ewentualnie pogadać lajf. Nic innego nie wchodzi w grę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec wieczoru --> TWA zaraz będzie miała stosunek z Detonatorem a ja ... znowu zasnę bez O ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunek z detonatorem przerwałam bo zasnęłam ;) a tera idu kupić to co Robal w kobiecie lubi najbardziej!!!:P Witam o poranku!!! Flowka najkorzystniej dla Ciebie by było coś wyhaczyć! rozgladaj się dookoła:D może jakiś frajer ma potrzebę kupienia Potoczkowi portek!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA PTASZYSKA: Parafraza – swobodny przekład tekstu, do indywidualnych potrzeb autora, który chce przekazać własną myśl, pogląd, z zachowaniem pierwotnego znaczenia tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. W końcu słońce wyłazi ... :D Od rana buszowałam w lumpach - mam świetną zamszową kurtkę na jesień ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obleciałam całe osiedle...PRO dałam zarobić, żeby móc dalej pisać te brednie:D Dzisiaj na stole TWA króluje najpyszniejsza potrawa świata: papryka 4-kolorowa nadziewana mięskiem i ryżem parboiled w sosie własnym i do tego na przystawkę PAŁKI... piękne, świeżutkie, soczyste, strzeliste...dużo dużo ich...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily czytac w zasadzie i tak nic nie widze tak mam chore oczy:O kawa nie smakuje😭 do bani pourlopowe zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×