Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiesz kiedy ostanio jadlam schabowego...? NIe pozniej niz Ty :P A co Ty znow wracasz do tego... Ja o czym innym. Nie wiem co ma piernik do wiatraka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Tanczacej bylo... z tym schabowym :P Nie wiem kto. Moze sie pomylil, moze trzeba... Ale ja przynajmniej nie jestem malpa.. Nie bylam i nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... a ja ostatnio wciagalam schabowego i zagryzalam ananasem :P To ze sie od mapl wywodzimy nie usprawiedliwia malpowania i braku oryginalnosci i sciagana od innych (zwlaszcza czegos, co jest dla kogos wazne i istotne...) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadlam ostatnio schabowego i zagryzalam ananasem... wiesz kiedy... A to, ze sie od malp wywodzimy nie usprawiedliwia malpowania, braku oryginalnosci i sciagania od kogos (zwlaszcza czegos co jest dla tego kogos wazne i istotne...) :O Przynajmniej wtedy w cudzyslow bralas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...To ja w tym miejscu chciałabym nadmienić, że jestem śliczna jak aniolek, o kształtach jak modelka, przesympatyczna a do tego mądra jak Kopernik. Normalnie mucha nie siada - słowa KRWAWEJ ORLICY PS...ODGIBAJ SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi... CO innego masz na mysli. Nie rozumiejac czegos i nie czujac, parafrazujac profanujesz. A zarazem ranisz... Zaluje tylko, ze to kiedys tu napisalam :( wiecej tego bledu nie popelnie :P Czlowiek uczy sie na bledach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Rzucila mi sie w oczy... z opoznieniem... :P CZepiam sie, bo wyjatkowo nie lubie malpowania... Ale tez dlatego, ze akurat to co mialam w stopce duzo dla mnie znaczylo. I naprawde uwazam, ze ta parafraza to profanuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na O... z innego powodu. Tylko pozniej nie jecz i nie kus :P Ale jak szczerze mowie, ze mi nie pasi to Ty sie pultasz... To co mialam w stopce bylo (i jest) dla mnie wazne... Po prostu mi przykro, ze to profanujesz :( I tyle chcialam... Dobranoc!!! JUtro jestem na O ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę jęczęć i kusić..już nawet przestałam Ci wysyłaś żałosne smys-y - może raczyłaś zauważyć!!! :P Jesteś chwilami tak niemożliwa, że tracę poczucie humoru i nie pisz, że mówiłaś - pamiętam...;) Nie pultam się...ani mi to w głowie..a cytat mi się podobał to go sobie wziełam, bo Ty wcześniej sama z niego zrezygnowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Deszczowym ... żeby nie było ! Tylko kawa z rumem może nas uratować ! Kto stawia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA zrobila zapas rumu na 2 lata :P heh nie wiem czemu jeszcze nie stawia herbatki;) a na rybki !!!!!!!!jak najbardziej pojade dzis wieczorem ......w taka pogode to biora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×