Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

a ja widziałam fajną bluzę - z namalowana ciężarówka podpisaną zresztą - ciężarówka - to było fajne :) ale zdjęcia usg bym sobie nie zrobuiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi tez sie ta bluzka strasznie podoba!!! Chlopak szwagierki mial mi zrobic taka naprasowanke z podpisem ciężarówka,ale chyba prędzej urodzę:) a topik slubny mam zamkniety,araz tam wskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam bule z zoltym serem, do tego jogurcik wisniowy i popijam herbata z cytryna:) choc juz nie wiem czy jest miejsce na ta herbate bo czuje sie pelna! a bluzy ciezarowkowe to super pomysl. tez ogladalam ciuszki dla mam ale kurcze ceny sa powalajace:( ale mam super gacie, w sumie caly garnitur, ktory na mnie wisi bom sie jakis czas temu odchudzila i juz mial byc przeznaczony do oddania, ale teraz bedzie jak ulal - no moze jeszcze nie teraz ale juz niedlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tekst pomaluj mój świat na POMARAŃCZOWO jest w deche:) ja zaraz ide sie malowac i stroić do pana doktora:) jedna czynność zaczęła mi sprawiać ogromną trudność,ale sie domyślicie jak Wam brzuchole urosną tak jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, zobaczymy jak to będzie, ja na razie czuję się mała w porównaniu do innych ciężarowych - czytałaś, że byłam wczoraj na szkole? tam same wielorybki, w dobrym słowa znaczeniu :) ja przy nich jak jakaś niedożywiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czuję świetnie i brzuch na codzień mi nie przeszkadza,tylko ta jedna czynnosc:) przez to poczułam się niedołężna:) Aga czytałam czytałam - ja wszystko czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz dzisiaj na gg? pisałam wczoraj, ale się minęłyśmy... a Kaasia, która tak sie chwaliła, że często przesiaduje wogóle sie nie pojawia :P powiesz jak badania wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede bede:) Aga a Ty masz mozliwosc siedzenia na gg i ogladania tv jednoczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp stoi jakieś 1,5 metra od TV - więc chyba tak :D przecież oglądałyśmy ostatnio film o papierzu, nie pamiętasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamiętam,ale kiedys mi sie wydawalo,ze zzniknelas na jakis film,ale moze sie myle.Ja najczesciej siedze przy kompie i ogladam.Myślę,że dzisiaj zjawie sie na gg ok.19tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagii
dziewczyny mam pytanie! Jaka jest pochwa w czasie ciąży? Miękka, rozpulchniona i taka jakby ciasna???? PROSZE O ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
guska a co myslisz o laskach ze ślubnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggii Nie wiem jak u innych Ale ja zauwazylam ze robi sie taka jak w czasie okresu jest raczej spuchnieta Do tego powiedzialabym ze nawet bardziej niz przy okresie Ale to tylko moje zdanie Dziewczyny poszlam w wasze slady skoro pozwalacie sobie na capucino tez sobie zrobilam.. A dzis to umre chyba ;/ *************************************************************** choc...zlego diabli nie biora ;) ***************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia wiem wiem, i naprawde siedze wieczorem na gg, ale kurcze chyba czesciej przed ciaza bo ostatnio to detka jestem...ale siedze i klikam:) wyslij mi swoj nr i dede tez - o ile ma ochote oczywiscie:) a wogole to wysnulam pewien wniosek: mianowicie w ciagu dnia nie mam wcale mdlosci, nic mi nie dolega i wogole cacy, ale za to jak wracam do domu, zjem obiad i po jedzeniu lykne folik to automatycznie mdloscie na sto dwa. reasumujac doszlam do wniosku ze folik wywoluje u mnie mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagii
dodam że mam na myśli sam początek-pierwsze tygodnie ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe gusia to juz nie o to chodzi kiedy mam brac bo jak wezme rano to w pracy bede miec karuzele w brzuchu:) a na gg nic nie dostalam... ale dzis obiecuje bede na gg:D w tv i tak dzis nic nie ma - no chyba ze ogladacie m jak milosc;) wiec bede na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
guska no powiedz...powiedz czy nas lubisz? czy lubisz nasze przygotowania ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
ja je polulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaluj nam ago
świat na pomaranczowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie
siwek :D strzelaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dopiero odpaliłam komputer, goście od rana się zjechali, potem gotowałam no i wreszcie mam chwile dla siebie. Jeszcze się z tata pokłóciłam o wybory. Bzdury opowiadał odnosnie przyszłej koalicji PO PiS, jakby nie wiedział, że kobiety w ciąży się nie denerwuje :) bo wtedy jest agresywna i niesympatyczna, więc mu się dostało. Biedna tylko ta moja Natalka :) albo Stasiu ( miał być Hubert ale ostatnio mąż wymyślił Stasia) właściwie to pewnie i tak bedzie dziewczynka i bede mogła jej zakładac śliczne sukienki :) Pod warunkiem, że bedzie miała zamiar wyjść bo jakoś świetnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×