Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

cześć! jestem dzisiaj dziewczyniki duchem :D!!! miałam całodniowe zebranie a potem szkołę rodzenia - spotkanie organiacyjne i nie mogłam pisać!!! jutro nadrobiię :) całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć - witam wszystkie mamusie :D Widzę, ze jest tu kilka moich dawnych znajomych z innego topicu (Roza - uciekinierko ;), Agniecha - spryciulo ;) - cieszę się :Di postanowiłam się do was przyłączyć Jak widać w stopce, mam aktualnie 12 tc a termin na początek maja :) W środe idę na kolejne badanie do gina tym razem będzie też USG (mam nadzieję). Mam nadzieję, że będzie mi tu z Wami miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elfik!!! jak mnie poznałaś ?? ;) powodem tej małej zmiany był ten pomarańczak, co za mną czasem łazi. a Róża też tu czasami zagląda. zapraszamy serdecznie!!!! dede, co tam u Ciebie? coś się nie możemy namierzyć ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaa - melduj się, jak pisała dede, żebyśmy wiedziały kiedy za Ciebie kciuki trzymać :) Kaasia, jak Twoje przygotowania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa INTUICJA :D - mam swoje sposoby dobrze, że się \"odmieniłaś\" moze się uwolnisz ;) Generalnie odnoszę wrażenie skacząc po róznych topicach ostatnio (tak z ciekawości zglądam), że mandaryna pod róznymi postaciami zatruwa życie ludziom mam nadzieje, że nam da spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie skorzystam, że mi nikt nie rzerywa ;) i mogę mówić sama do siebie :) miałam dzisiaj pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia, fajnie się zapowiada, myślę, że przydatnie. za 2 tygodni usg, może się maluch wypnie i zobaczymy co to ;) a za 3 tygodnie wizyta u okulisty - zobaczymy czy mi wolno rodzić naturalnie, chciałabym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie jestem sama :D co tam słychać? jak się czujesz? wiesz przeniosłam sie tu, bo na tamtym topiku czasami miałam wrażenie, że robimy dziewczynom lekką przykrość, że nam się udało, a im ciągle nie... nie wiem, ale w momentach ich deprechy wolałam sie nie wtrącać. a mandaryna wie, że tu jestem. ale mam to w d... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, nie przejmuj się mandaryną Co do naszego \'starego\' topicu, to naprawdę, coraz trudniej pogodzić jest dwie strony niestety. Jeszcze dodatkowo zbiegło się to wszystko z odejściem kilku osób, przykre to jest naprawdę. Tak długo wszystkie się razem trzymałyśmy a tu bach i \"po wszystkiemu\" - nawet stałe bywalczynie postanowiły sobie odpocząć nieco - szkoda :-( a ja czuję się b.dobrze - zaczynam nabierać kształtgów tu i ówdzie - brzuchol mi rośnie ku uciesze męża, bo narazie to wszystko było dla niego troszke abstrakcyjne. Nie miałam mdłości jak inne babki to nawet się litować nade mną nie mógł :D W środę idę na USG (pierwsze) mam nadzieję, że wszystko będzie ok. nie mogę się już doczekać A u ciebie zdróweczko ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja juz wczoraj myslalam ze cosik Ci sie stalo bo caly dzien Cie nie bylo... ale widze ze humorek dopisuje:) to najwazniejsze:) ciesze sie ze prace z wlasnym M posuwaja sie do przodu! w \"tajemnicy\" Ci powiem ze, my tez zamierzamy kupic mieszkanie w ktorym teraz mieszkamy - super, nowe 3 pokojowe z duzym balkonem:D nie napalam sie bo niewiadomo co z tego wyjdzie... ale poki co pomarzyc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja tez juz na stanowisku:) dzisiaj po poludniu ide do lekarza,a jutro pewnie usg - achhh zeby sie udalo cos zobaczyc:) Po usg zaczynam powoli rozgladac sie za wyprawką,bo od 3 dni śnią mi sie ubranka dziecięce:) Wczoraj bylam w sklepie,w ktorym byly takie malutkie śpioszki i jak na nie popatrzylam,to az mi sie cieplo przy sercu zrobiło:) strach mnie tylko ogarnia,bo bede musiala dzisiaj stanąć na wagę:) juz sie ze mnie mały czołg zrobił,a co to będzie w grudniu???:) nie ma Izy???? Iza rodzisz????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j ajuż nie mogę się doczekać przeprowadzki na swoje, chociaż z drugiej strony sie obawiam, teraz jestem \"pod ochroną\" mamusi, jednej czy drugiej, a tam już będę zdana na siebie :o humorek nawet dopisuje, chociaż jeszcze jeden telefon z pytaniem \"a jak to zrobić\" to strzele słuchawką 😠 we czwartek jadę zobaczyć jak wyglądaja pomalowane sciany i kupić panele. podobno kuchnia rewelacyjnie, łazienka też, mały pokój jeszcze musiał wyschnąć, a duzy całkiem przyjemnie, tylko że kolor w dużym i w przedpokoju są troszkę zbyt podobne - tak mi zrelacjonował sprawę mężuś :) jak się wczoraj rozpędzili we trzech to pomalowali raz całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zobaczysz fajnie na swoim!!! choćby dlatego,że bedziesz mogla chodzic w majtach (bo w spodniach ciśnie gumka) i z brzuszkiem na wierzchu (żeby mąż podziwiał) bez obawy,ze teść czy teściowa patrzy:) chociaż powiem Ci,że my już mieszkamy sami troche czasu,a Krzysiek jeszcze czasami teskni za domem rodzinnym (ma do niego az całe 100 metrów:) ).Ja mam do swojego 200 km,wiec moja tesknota wygląda zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :D No Agnieszko, wczoraj faktycznie były problemy techniczne z kafe - miejmy nadzieję, że już dzisiaj nie będzie Wiecie co? marzę o dniu, kiedy zacznę kupować ciuszki i różne gażdety dla dzidziusia. Narazie jednak muszę pomyśleć o paru ciuchach dla mnie bo pomimo mojego 12 tygodnia już ledwo się mieszczę w swoje ciuchy a w niektóre (te bardziej dopasowane przed ciążą) to się w ogóle nie mieszczę niestety :D Teraz od paru dni jak planuję coś założyć do pracy to najpierw wieczorem przymierzam, żeby rano nie było niespodzianki :D Miłego dzionka wam życzę Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tam jestem:) nic tylko sie cieszyc:) coraz wiecej ciężarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj strasznie duzo roboty, ale powinnam się wyrobić i wpadać tu czasami :D dede, jeśli chcesz, możesz jej powiedzieć o tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy pamietacie ile wasze malenstwo mierzylo w 12 tygodniu? ja chyba musze przestac czytac ksiazki bo zwariuje... moja dzidzia mierzy 39mm a wyczytalam ze w tym okresie powinno miec 60-65 mm... zmartwilam sie nie ukrywam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasiu, Twoja dzidzia jest tak mała, że wystarczy, że gin \"złapie\" na zdjęciu kawalątek dalej i juz pomiar mniejszy, albo że dzidzius się ruszy i też nie złapie na samym czubku głowy i to samo. Nie denerwuj się, jest jeszcze wcześnie i stąd mogą wynikać różnice. Przy następnym bedzie lepiej i wyraźniej, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie ma chyba co sie tak porównywać z innymi ciążami i tabelkami,bo człowiek by zwariował. Ja tak sobie myślę,że jakbym miała 17 lat,to ciąża kosztowałaby mnie mniej stresu,bo byłabym mniej swiadoma wielu spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja juz zaczynam myslec ze cos zle robie, moze malo jem, malo pije itp, za duzo pracuje itp... ale moze rzeczywiscie pomiar nie jest dokladny - mam nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) No witam serdecznie Ellfika:) jaka tam ze mnie uciekinierka, tylko jakoś tam nie pasojemy, tak mi sie wydaje. Wiesz pytałaś mnie o moją kolezankę ale już nic nie chciałam tam pisać, no wiec tu napisze ze dzidzie straciła, biedna:(:(:( Aga widzę ze do szkołki sie poszło:):) ja sie nad nią zastanawiam. Kaasia nie czytaj tak intensywnie wszystkiego bo zwariowac idzie, nie martw się , jak gin powiedział ze ok to tak jest:). Ja tez czytam takie rzeczy i sama musze zdystansowac sie do tego. Wiecie brzusio mi sie nie zapada jak leżę:) a jak stoje to juz wogole:), ale jeszcze nadal dominuje tłuszczyk, ale tylko troszkę:) Fajnie macie z tymi mieszkaniami, my bedziemy mieszkac z moimi rodzicami co mi sie nie uśmiecha ze wzgl na ojca , ktory nie lubi mojego M i wogole nie chce abysmy slub brali. Mamy narazie jedna kuchnie i nie wiem jak ja to pogodzę, jakoś odechciewa mi sie jak o tym pomyślę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moje w 14 tyg mialo 8,3 cm:) ja ostatnio nie moge sobie znaleźć odpowiedniej pozycji do spania - niby najlepiej spać na lewym boku,ale tak całą noc,to mnie pośladek boli,na prawym boku czuję sie jakos dziwnie,bo tam najczęściej dzidzia coś wypycha (chyba nóżki) i mam wrażenie,że ją gniote:) Najchętniej bym spała na plecach,ale podobno nie jest to wskazane,bo jest ucisk na łożysko.Jak spie na plecach to mnie mąż budzi i każe się obrócić,albo sam mnie przepycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa jak moja dzidzia sie miewa, ile mierzy:), ale już nie długo sie dowiem bo ide w poniedziałek, nie moge sie doczekać, to bedzie moje drugie usg. Czytałam ze tak powinno sie je robić trzt razy w całej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ŚPIĘ NAJCZĘŚCIEJ WŁAŚNIE NA PLECACH, a łożysko mam \"przednie\" cokolwiek to znaczy, teraz będę się musiała zapytać, już dwa razy zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×