Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość no no
ja słyszałam tylko biercie na mnie poprawke że ja na razie chłonę każdą wiadomość ,że jak łożysko jest przodujące to nalezy się skontaktować z ginem odnośnie seksu bo mogą być z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede ja tez na prawym boku dlugo nie wyleze, minute dwie gora i musze sie przekrecic. na lewym spoko daje rade a na plecach jakos mi dziwnie, ale jak nie mam wyboru to leze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA SIE
CZESC DZIEWCZYNY JESTEM TU PIERWSZY RAZ I MAM KLOPOT OTUZ PRAWDOPODOBNIE JESTEM W CIAZY TAK POWIEDZIAL MI MOJ LEKARZ TYLKO ZE JAK ZROBILM TEST TO WYSZLA JEDNA KRESKA CZY TO MOZLIWE ZE TAK WYSZLO BO BYLAM PO ANTYBIOTYKACH MIALM JE DOSTOSOWANE DO CIAZY A POZATYM MAM STAN ZAPALNY DZIASE CZY TO MIZLIWE ZE TEST SIE POMYLIL A MOZE TO MUJ LEKARZ NIE CHCEM SE ROBIC NADZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łożysko przednie,a przodujące to ogromna różnica... Przednie jest ok,jeszcze najlepiej jakby bylo wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
acha mówiłam że trzeba brać na mnie poprawke a co do starającej to je t podpucha bo na innym forum robiła test i jej wyszły 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi to stwiedzać , ale jestem tu caly czas ignorowana, tak jak przedwczoraj tak i dziś, no ale coż- spadam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca - a bylas na usg??? ono powinno rozwiac watpliwosci...Mi na poczatku lekarz powiedzial,ze nie podziela moich podejrzen o ciaze (a bylam juz w 7 tyg),ze niby brzuch twardy,a powinien byc miekki i ze przy badaniu ginekologicznym,nie czuł skurczu macicy...ale usg od razu pokazalo piękny pęcherzyk ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no - zgadza się, ale jeśli jest łożysko PRZODUJĄCE, tak jak napisałaś, a ja mam przednie, chodzi wyłącznie o położenie, ale sie jeszcze dopytam, jednak z tego co czytałam i szukałam to przednie niczym nie grozi. starająca się - może po prostu powtótz test, kup jaliś inny, one się czasami mylą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jaka pogoda !!! juz wiem dlaczego sie mowi,ze w taka pogode nawet psa sie z domu nie wygania:) moj pies nawet nie mial ochoty wyjsc na siusiu:) Roza nie obrazaj sie!!! Nasza uwage odwrocila na chwile wiadomosc,ze forumowa kolezanka jest w ciazy - wszyscy za nia trzymali kciuki (mam nadzieje,ze sie tu pojawi-wyslalam jej linka na gg) Skoro nie zapada Ci sie brzuch to zaczynasz byc w widocznej ciazy - dla mnie takim momentem byl fakt,ze nie moglam juz wciągnąc brzucha:) Powiem Ci szczerze,że ten okres jest najgorszy,bo nie wiadomo (dla osob postronnych) czy sie tak przytylo cy jest sie w ciazy:) i a propos ubranek ciążowych - to podobalo mi sie wczoraj jak ubrana była marta z M jak miłość.Ta tunika byla bardzo kobieca i tak jak nie lubie tej aktorki (tzn. roli w filmie,bo pewnie ona sama jest zupelnie inna) tak sie wczoraj nie moglam na nia napatrzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Roza, miło cię \"słyszeć\" :-) przykro mi z powodu Twojej koleżanki - jak ona to zniosła ?? Miejmy nadzieję, że się pozbiera, bo przecież musi się wyleczyć i mieć siłę na stworzenie potomstwa. Mojego męża bratowa niestety też w zeszłym roku miała takie ciężkie przeżycia, ale na szczęście wróciła do normy i nawet wiadomość o mojej ciąży jej nie smuciła tylko raczej zdopingowała także może niedługo brat mojego męża też zostanie tatą ;) A u ciebie dobrze wszystko ??? Dobrze się czujesz ??? Fajnie, ze masz usg, - ja jutro lezę do lekarza i już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazam sie, ale tek jakoś dziwnie sie zrobiło, moze ja już jestem przewrazliwiona, ale to chyba humorki ciążowe. Aga ja ide na usg , ale w poniedziałek, no i oczywiście ze coś skrobnę:) De de mi też sie podobało wdzianko Marty, sama chętnie bym sobie coś kupiła ale nie wiem jeszcze. Spodnie to bym chciała:) I masz rację z tym brzusiem, po mnie to jeszcze nic nie widać bo chuda jestem, no tylko na brzusiu tłuszczyk, ale mam nadzieje ze juz niedługo, nie mogę siedoczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Róża uważaj - ja czekałam niemal do piątego miesiąca, a nawet wtedy trzeba było sie przyjrzeć, bo wyglądałam jak po dobrym obiedzie a nie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff nie widziałam sie z nią dawno ale spotkałam jej bratową to mowi ze jest wyjątkowo dzielna, moze dlatego ze żyła w niepewności przez trzy tyg i był czas na pogodzenie sie jako takie z tą myśla, o ile mozna sie z tym pogodzić:(:( Ja czuje sie dobrze, zreszta jakos dobrze znosze ciąże od początku wiec nie narzekam:), napisz jak tam na usg było:) idziesz popołudbniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moze i u mnie tak bedzie , bo moja mama nie miała tak pokażnego brzucha, i pod koniec to chodziła w taty portkach, a jak narazie przechodze ciąże jak ona i wszystko na to wskazuje, a ja chciałabym miec duzy brzusio, ale myśleze nie ma na to regoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca28
Powiedzcie mi jak to jest z liczeniem czasu ciazy, bo wg lekarza jestem w 10 tygodniubo liczy od terminu ostatniej miesiaczki, ale wg usg w 8, on twierdzi ze to normalne bo do zaplodnienia zazwyczaj dochodzi jakies dwa tygodnie po okresie.Tylko ja teraz nie wiem jak liczyc, w ktorym tygodniu w koncu jestem. Mam nadzieje ze za bardzo nie namieszalam i bedziecie mi mogly odpowiedziec. A i jeszcze jedno, jesli ktoras z was miala robione usg w siodmym tygodniu, to jak wielka byla fasolka? Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytająca przewaznie lekarze liczą od ostatniego dnia mieśiączki, ja też tak licze swoją ciążę wiec u ciebie jest ok:) tylko pogratulować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytająca - już kiedys chyba pytałaś o liczenie tyg. w ciąży i pisałam ci, że liczą i tak i tak. ja miałm usg w 7/8, dzidzia miala 2,3 cm wczoraj na szkoel rodzenia poczułam się "za mała" - tam były takie małe wielorybki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca28
dzieki za odpowiedzi, aganiecha to napewno nie bylam ja, pytam po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było na razie spotkanie organizacyjne słuchajcie, muszę na chwilę uciec, wrócę później i odpowiem na ewentualne pytania, muszę coś zrobić narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza nie wiem czy juz sie rozgladalas za ubraniami ciązowymi,ale zobaczysz,ze w sklepach nic fajnego nie ma:( albo jak cos jest to w kosmicznych cenach:( Ja z typowo ciążowych ubrań mam tylko spodnie a la bojówki i sukienke sztruksowa na szelkach - reszta ubran to normalne ciuszki tylko w wiekszych rozmiarach.Latem udalo mi sie kupic fajne bluzki z długim rękawem,które przy brzuszku mają takie marszczenia i sa dosyć ciągliwe - kupiłam sobie takie 3 i teraz w nich latam.Nie wiem czy u Was jest Świat Bawełny,bo właśnie w tym sklepie je kupiłam. Od szwagierki dostalam taka sukienke polarkowa z kapturem i ją też noszę do spodni-fajnie podkreśla brzuszek - w ogóle najlepiej sie czuję otaczając sie polarami miłymi dla ciała.Teraz z przerażeniem myślę o jakiejś zimowej kurtce,która ma mi wystarczyć na niecałe 2 miesiące.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Zobaczylam poscik to wpadam... Jestem mamusia pewnie od kilku dni...\"swiadomie\" od niedzieli.. Zreszta bylan ma tyle nieswiadoma ze zalozylam poscik Czy to juz ciaza??? i chcialam sie o cos spytac.. Moze Wy bardziej doswiadczone jestescie ode mnie... 1.Jezeli ostatni @ mialam 19 a dni plodne wypadaly mi na 1-3 to moja niunia ma ok 20 dnia... Czy bedzie juz cos widac na usg?? 2. Czy to mozliwe zeby mnie krzyz juz bolal...? a co do ubran.... Ja widzialam fajny topic juz o ubraniach a do tego na allegro tez sa fajne ubranka... Juz sie na jedna bluzeczke zapatrzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede z ciuchami to rzeczywiscie nie lada problem. jeszcze w domu mozna chodzic w ciuchach malo reprezentacyjnych ale w czym do pracy? a tunika marty to od razu wpadla mi w oko - sliczna byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie aktywne zawodowo ciężarówki czeka wymiana garderoby...a fajne ciuchy na prawde nie mało kosztują....Tym bardziej jesli pracuja na reprezentatywnym stanowisku i musza na codzień elegancko wygladac,bo jesli np. można do pracy chodzic na sportowo to problem jest troszke mniejszy... Nie wiem od kiedy usg wykrywa ciąże,ale myślę,że usg dopochwowe wynajdzie pęcherzyk 3 tygodniowy,tylko,ze jesli ciąza jest potwierdzona to nie ma co tam jeszcze ogladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki :) Byłam wczoraj u lekarza i założył mi karte przebiegu ciąży :) U nas wszystko ok dzidzia rośnie jak szalona. Mdłości mi troche ustępują właściwie już ich nie mam same przeszły...za to cały czas chodzę poddenerwowana wszystko mnie drażni i wogóle...ale to pewnie też przejdzie za niedługo :) Rusałka mnie na początku też krzyż bolał i też się dziwiłam czemu ale wodocznie niektóre z nas tak mają. Ale ja głupoty opowiadam \"na początku\" przecież ja jestem na początku ciąży hehehe ;) A jeżeli chodzi o okres to myśle że miałaś 19 września tak?? Ja byłam u lekarza w 21 dniu ciąży i stwierdził rozpulchnienie macicy a pozatym ja robiłam sobie prywatnie B HCG i 2 testy ciążowe :) Co tam starsze ciężarówki....?? Ja mam codziennie sny że już jade rodzić ...już się doczekać nie mogę...jakoś przez te dolegliwości nie cieszy mnie narazie ta ciąża w takim stopniu jak dawniej pierwsza :) Ale pocieszam sie ze jeszcze 4-5 tyg i bedzie lepiej :D Buziale dla Was i brzuszków 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×