Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Dede... Ja mialam usg dopochwowe robione 3 pazdziernika i pani ginekolog zdziwila sie ze nie widzi pecherzyka owulacyjnego...poczym minelo kilka dni i co..i @ nie bylo.. W 6 dniu po terminie zrobilam test i wyszly 2 kreski A to usg chce na gwalta hihi Bede u moich rodzicow na weekend i chcialam im niespodzianke zrobic.. A pozniej bede pewnie na swieta..nie wytrzymam tyle:/ Wygadam sie... juz ledwo jezor trzymam za zebami :D Zreszta jakbym mogla to zawisla bym na budynku domu kultury i darla sie ze bede miala dzidzie (to moja 1 niunia) Wiec dlatego pytam... Poza tym mam jakies dziwne wrazenie ze moze to nie te 2 tygodnie ciazy a wiecej... Bo rozdrazniona to jestem juz dobry miesiac..jak nie dluzej.. Do tego 37 mam tez dluzej.. - ale to wskazuje na ciaze.. A do tego brak tego pecherzyka... W czwartek ide do lekarza... wszytko sie wtedy wyjasni... A co do tych strojow... ja wczoraj na allegor np widzialam przesliczne bluzki ciazowe .. mnie sie bardzo podobal jeden fason .. a bluzka sama np 54 zl wiec to chyba nie wygorowana cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka jak masz tego linka to wklej tu na forum - na pewno sie przyda... Ja mialam na mysli kobietki,ktore musza do pracy chodzic w garniturach,spodniczkach,bluzkach koszulowych - te kosztuja kosmiczne ceny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po południu zrobiłam test ciążowy i wyszła mi jedna kreska. Rozczarowałam się bardzo chociaż to nieplanowana ciąża. Ostatni okres miałam 43 dni temu (ale okresy miewam nieregularne chociaż ostatnie 3 miesiące miałam co 35 dni), od 5 dni mam temp 37,2 , bolą mnie sutki przy dotyku, śluzu sporo.Dodam że przy pierwszej ciąży test wyszedł mi też negatywnie a po tygodniu był już pozytywny.Może powinnam powtórzyć ten test za pare dni ale rano? Czy mogę mieć nadzieje na fasolke? Czy może coś sobie uroiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastusia, ja bym powtórzyła.... tylko kup inny test!!! w sumie zaraz po zapłodnieniu przez 3 miesiące powinna się utrzymywać tak atempka, mierzyłam przez 2 i tak było - codziennie 37,1-37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrociłam i strasznie zmarzłam na dworzu, okropnie jest i pada i wieje buuu:O Dede tu sie z toba zgodzę, rozglądałam sie za ciuszkami i faktycznie oka to nie ma na czym zawiesić i te ceny jakby to było nie wiadomo co i nie wiadomo z czego. Rusałka wydaje mi sie ze bedzie skoro owulacje miałas tak wcześnie:) Niedobla ciesze sie ze wszystko ok, niech dzidzia rośnie zdrowo, no i mdłosci minęły:), ja zato jestem humorzasta zabardzo i popadam ze skrajności w skrajnośc w tych moich humorach, ech meczące to . Kastusia ja bym zrobiła jeszcze jeden test, mi też pierwszy nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia.. Ja zrobilam test bobo - wykrywa juz po 6 dniach czy godzinach...jakos tak pisalo wysokie czucie... Roza .. czyli jak sadzisz... moze juz byc cos widac..chcby mala kropeczke?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka, no myślę ze tak jak owu na początku była to ciaza ma juz 4 tyg do terminu @ a jeszcze jak sie spoznia to wiecej:). Ja byłam u gina gdzieś tak w połowie 4 tyg to nie było widać nic tylko pechezyk ciązowy i rozpulchniona macicę, za to dwa tyg pozniej biło serduszko:). Ale ja owulacje miałam w połowie cyklu. Kiedy sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałyście duże dzieci!!!!!!!!! rusalka - może zaczekaj jeszcze kilka dni - im później zrobisz usg tym więcej będzie widać, chyba że na prawdę Ci zależy na potwierdzeniu to idź jeszcze raz, nawet prywatnie, a najlepiej do innego gina, moze tamten sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza .. Pozczekaj ... najpierw jeszcze raz... bo to dal mnie bardzo wazne... Mozesz kuknac na moj topic.. :Czy to juz ciaza\" Zobaczsz co i jak bo za duzopisania... Wlasnie nie wiem czy to nie wiecej niz 2 tyg juz.... Co do lekarza.. makabra misto 80tys mieszkancow niegdys wjewdzki poszlam do centrum aby zapisac sie na poloznicza i co slysze 1 wolny temin kasowo jest na styczen... Umowilam sie na czwartek do lekarza.. Poprosze go zeby mi badania na kasoTak i tak chce prywatnie chodzic.... ale badania mnie za drogo wyniosa prywatnie... za duzo ich jest po prstu W czrartek sie okaze mam nadzieje ze sie zgodzi... Bo slyszalam ze dobry lekarz jest i naprawde z powolania a ja chce byc w dobrych rekach poza tym on pracuje w szpitalu wojewodzkim a ja w nim wlasnie chce rodzic... ROZA .. przeczytaj moj topic i powiedz co o tym myslisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no małe giganciki:) ja chyba też zaraz na nos padnę, albo kawkę sobie wlnę małą. Dziewczyny pijecie kawe normalnie, bo ja sie trochę wystrzegam, ale czasem to juz muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie pić, ale jak mało nosem nie zaryję w klawisze :P to sobie capucino strzelam właśnie wypiłam i jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie sobie małą rozpuszczalna z mlekiem, taką poł/pół i chyba zaraz sobie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie chyba przejelam za bardzo.. Bodaj to pasc na ryj a nie rusze kawy.. Mimo ze nie pilam..tzn kawe rozpuszczalna ze smietanka albo cappucino Ale jak przeczytalam ze lepiej nie.. To co dzidzie bede uzalezniac i ogupiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije kawke - rozpuszczalna pól na pół z mlekiem-jedną dziennie,a później ogłupiam się Inką z mlekiem:) mozna sobie zrobic koszulke ciążową ze zdjęciem usg!!!!! SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, mam dzisiaj troszkę przewrotne poczucie humoru - próbuję pociągnąć dziewczyny na śłubnym za język, trochę je sprowokować, ale się nie dają :P ale jestem okropna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt szok!!! ja bym sie na taką nie zdecydował, uważam ze to juz przesada, choć ludzie są różni. Ja sie niczym pozniej nie ogłupiam;), poprostu sie kładę a moge sobie na to pozwolic bo w domku siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×