Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Modruje się dalej z tymi mdłościami i już mi nic nie pomaga :( Nie mam siły na nic Boże 😭 Mam być dzisiaj spakowana a nie mam siły nawet ogarnąć mieszkanie :( Byłam u swojego lekarza po czopki na mdłości ale go kurde nie ma i jestem załamana bo ledwo zyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobla sprobuj sucharkow - podobno pomagaja, ja mam paluszki slone w pogotowiu i tez o dziwo skutkuja:) no i gorzka herbata tez mi pomaga a mojej mamie pomagala mieta - ale u mnie ma odwrotne skutki... a co to za czopki? pierwsze slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam je przy pierwszej ciąży i skutkowały...chciałam recepte na nie ale niestety mój lekarz ma dzisiaj wolne wiec zobacze sie z nim dopiero w poniedziałek :( Próbowałam juz dużo rzeczy i nic nie pomaga....spróbuje te sucharki a nuż pomogą nic mi się nie chce przez to wszystko i jeszcze moja mała wcisnęła mi tic taca do buzi i chyba będe wymiotować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobla juz taki nasz \"los\" trzeba to jakos przetrzymac, ja tez cierpie z tego powodu ale wieczorami - w ciagu dnia jakos sie jeszcze trzymam:) ja juz uciekam, dzis sie urwywam wczesniej:) mielego weekendu mile:D do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się cieszyłam, że juzpiątek, a dostaję tak w tyłek w pracy, że się za moment: 1. rozpłaczę 2. strzelę kogoś między oczy lub w zęby * *niepotrzebne skreślić niedobla - strasznie mi Cię szkoda, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiuńka
Hej.Mojego pierwszego dzidziusia urodzę pod koniec kwietnia 2006.Marzy mi się dziewczynka :-) Mam pytanko : jakich kosmetyków używacie na brzuszek i na biust? Chodzi o to,żeby nie było później takich problemów jak rozstępy itp. itd. Jeśli macie jakieś ulubione ,sprawdzone i przede wszystkim skuteczne kosmetyki to napiszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dosiuńka! ja nie mam żadnego ulubionego, smaruję się serią eveline, ale z jakim skutkiem - nie mam ojęcia, mam mały brzuszek, więc nie mampóki co rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiuńka
Dzięki Agniecha. Ponoć jest dobry krem na biust "Dziewięć miesięcy". Kosztuje około 70 zł :-/ .Można go używać w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią.Ale jak na razie nie mogę go dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Witam serdecznie Was wszystkie, czytam właśnie Wasze pogaduchy z ostatniej chwili i chciałabym coś poradzić na mdlości co wiem że działało - jeść tylko chlodne, nic ciepłego, nawet kotlet zimny, zupa zimna. Jeść jogurty, krakersy. Jeść powoli i w małych ilościach. Koniecznie przed wstaniem z łóżka zjeść małe co nieco chociażby krakersy i jeszcze po zjedzeniu odpocząć i dopiero wstać. Dużo się dotleniać i głęboko oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zjadłam troche paluszków i PRZESZŁO !!!!!!!!!!!!!! JEzuuu ale się cieszę odrazu mi lepiej dzięki za wszystkie rady mam nadzieje ze nie bede juz potrzebować ich jeśli chodzi o mdłośći :) Ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaa jestes??? Melduj sie codziennie,zebysmy wiedziały czy to juz:) Ja sie wlasnie tak najadlam,że albo zaraz zaczne rodzic albo pęknę:) Ide na spacer-trzeba to spalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey własnie właczyłam kompa wczoraj byli moi rodzice, poszłam z mama na zakupy ( ze niby jak się zmęcze to urodze ) i nic dzisiaj wpadła siostra męża( szwagierka chyba bo mam z tym problem ;) ) nio ale już jestem wolna wiec sobie posprawdzam stronki i może potem nawet posprzątam, hmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaaa moja szwagierka (siostra męże:) ) urodzila 2 tyg po terminie,wiec w sumie masz jeszcze czas:) A jak masz zamiar zrobic??? W dniu terminu idziesz do szpitala czy czekasz az sie zacznie akcja i dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De de Jak nie urodze do 27.10 to jade do szpitala i poprosze żeby wyjeli :) moze posłuchaja. tak serio to w dniu terminu bede już z natalką w domu, jeśli nie to pojade do kontroli. Goście wpadli, tym razem brat :) , spadam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale cisza przez weekend Dziewczyny nie wiecie nic na temat żółwi, bo ja mam wodne i boje sie ze moge sie czyms od nich zarazić i nie wiem co mam robić, kurcze chyba oddam je do zoologicznego , ale mi szkoda:O, poradzcie coś bo nie wiem i boje sie :( ja dobrze sie czuję, ale nadal czasem śpiąco, no i jutro juz poniedziałek, ale ten czas leci szybko, wam tak samo?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez zwracalyscie po owocach? jedyne tolerowane przeze mnie owoce to banany i jablka. po wszystkich innych zwracam:( zjadlam w sobote dwie mandarynki i tez obie byly do oddania... nie wiem co o tym sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Kasia ja owoce i warzywa od samego poczatku w ilosciach hurtowych pochlanialam,bez zadnych efektow ubocznch.Do dzisiaj zjadam po 8 jabłek dziennie:) Ale moze Ty nie tolerujesz cytrusów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassia ... ja po cytrusach ...jak kot przyslowiowy ale do czasu... nadal nie moge patrzec na mandarynki hihihihi jadlam duzo brzoskwin i nektarynek milego poniedzialku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to juz wogole boje sie jesc jakiekolwiek owoce procz jablek i bananow... naprawde. a jak jestem w sklepie to bym oczami wszystkie zjadla bo normalnie to uwielbiamje, a teraz to mam z nimi problem. ja nawet po soku marchwiowo-truskawkowym zwracalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de
ja jestem jednym okiem - troszke mam pracy a gdzie reszta ciężarówek i mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede ja tez mam sporo pracy - jak to w poniedzialek, ale jakos zapalu do pracy mam tyle co w piatek;) ciezko dzis... poza tym srednio sie dzis czuje:( w piatek spotkalam sie ze najoma, ktora jest mgr farmacji i powiedziala mi ze ostatnio lekarze gin sa zdania ze kwas foliowy mozna a nawet powinno sie brac przez okres calej ciazy a nie tylko do 3 miesiaca... i to wlasnie w czasie pozniejszym gdy maluszek rosnie folik jest niezbedny. slyszalyscie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia całkiem mozliwe,ze tak jest,bo przeciez w wiekszosci preparatow witaminowych (na 100% w Feminatalu i w Maternie) kwas foliowy jest w niezbednej ilosci (tzn. tyle samo co w Foliku). Mi lekarz powiedzial,ze jak zaczne juz brac Feminatal,to mam odstawic Folik,bo kwas foliowy juz tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny Ja dalej się nie wyklułam i nic na to nie wskazuje, mąż się śmieje, że chce miec ją tylko dla siebie :) Co do tych owoców to ja uwielbiam i jem dosłownie wszystkie i nic mi przez całą ciąże nie było no ale ja wogóle nie zwracałam ani też nie miałam mdłości więc chyba nie jestem kompetentna. Jak nastroje po wyborach? Zadowolone czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×