Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

no Roza nareszcie się odezwałaś :D już się martwiłam KASIA, bardzo się cieszę że wszsytko ok. Co do zapominania, to jak ja ide do gina, to mam na kartce wypisane wszystko, a ostatnio liczyłam 4 palce (bo kartki nie napisałam) i.......zapomniałam o luteinie. Dobrze, że moja mama pracuje w szpitalu gin-położ. i mi lekarz receptę wypisał. Jeżeli chodzi o kilogramy, to nie do końca rozumiem twoją lekarkę, bo wydaje mi się, że tycie, a raczej przybieranie na wadze, to indywidualna sprawa każdej ciężarnej. Ja na przykład przybrałam od początku ciąży....6,5 kg !!! Tylko, że mnie piersi urosły z C do DD więc lekarz sam stwierdził, że to nielada ciężar. A jeszcze kolejna kwestia, to to, że ja zawsze miałam tendencje do tycia, a teraz to nawet się nie mogę podietkować, ani poćwiczyć porządnie, więc wszystko po kolei się na to składa. A słodyczy prawie w ogóle nie jem i kolacji też nie bo zamiast kolacji jem mandarynki. Także sama widzisz, że taka moja uroda i pewnie każda z nas jest inna. Moje dwie znajome przytyły - jedna w sumie 10 kg a druga 28 (!) kg i żadna z nich nie opychała się jedzeniem ani słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, coś się z waszymi suwaczkami dzieje ostatnio - ta stronka lillypie coś szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zgadzam się z Elfem, co do tycia... a raczej właśnie przybierania na wadze. mój misiek wczoraj mnie podniósł, powiedział - cholerka, ty rzeczywiście ciężka jesteś i odstawił na ziemię :D, jaby nie było, 10kg robi różnicę. ale to jak pisze Elf, nawet same piersi ważą, a brzuch, a wody, sam dzidziuś... też znam przypadki, że kobiety przytyły -niech już tak to nazwę - 8 kg, a są i takie że 20 kilka! nie ma reguły i na pewno nie możesz się zacząć ograniczyć - zdrowiej - to tak, ale nie mniej. a poza tym czekolada zawiera magnez - może dlatego masz na nią ochotę i jesz? ja sobie to przynajmniej tak tłumaczę ;) bo nie ma dnia bez batonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co się śiejesz? może sama nie podjadasz? hę?! :P a u mnie skończyło się nareszcie - pewnie tylko przerwa - nocne latanie do kibelka :) jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przybieraniem na wadze macie racje:) nie jem zadnych swinstw wiec nie mam wyrzutow sumienia, ze sie zle odzywiam -choc przyznaje sie bez bicia ze dzien bez drozdzowki dniem straconym;) musze je jakos ograniczyc... aga u mnie jest teraz siusiu i w nocy (obowiazkowo raz) a w ciagu dnia to chodze jak kot z pecherzem... nie zdaze dojsc do biurka i porzadnie sie rozsiasc to czuje ze znow bym poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, znam to uczucie :) ale na razie mam w tym przerwę. może stąd, że dzieciaczek wysoko siedzi i już tak na pęcherz nie uciska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz po wszystkim:) wlasnie wrocilismy do domu,urodzilam w niedziele o 7:45,napisze wiecej i nadrobie zaleglosci jak tylko troche sie ogarne. pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEDE - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ [ serce] ❤️ ogarnijcie się i potem napisz jak było i jak się czujecie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede.. Moje gratulacje!!! A ja z mojej str chcialabym Wam zlozyc zyczenia... Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Oraz Szczęśliwego Nowego 2006 Roku Święta Bożego Narodzenia są zawsze Dla nas Świętami szczególnymi. Przy stole wigilijnym dzielimy się opłatkiem Jak chlebem i wspólnym losem, Składając sobie nawzajem serdeczne życzenia. Przyłączam się do tych wszystkich Bożonarodzeniowych, dobrych życzeń. W Nowym 2006 Roku życzę Wam wszelkiej Nadziei i wszelkiego dobra. Oby przyszły rok każdej z Was Przyniósł wiele spokoju, zdrowia i radości. Oby był rokiem osobistych sukcesów Dla każdej z Was i Waszych Najbliższych. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede moje GRATULACJE:D:D:D, super na święta bedziesz z malusziem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, strasznie się cieszę i gratuluję. Ty naprawde w tym roku będziesz miała nietypowe święta ❤️ pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) weszlam tu zeby pogratulowac dede! 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Dede!!!! 🌻 ❤️🌻 ❤️ strasznie sie ciesze ze juz urodzilas swoje malenstwo , gratulacje dla ciebie i męża :) buziaczki 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam pogratulować 🌻❤️Dede moje największe gratulacje 🌻❤️ 👄🌻❤️ wspaniały prezent pod choinkę dla rodziny 👄🌻❤️ jeszcze raz bardzo gratuluję 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) bardzo dziekuje za gratulacje i mile slowa,az sie wzruszylam....Dziewczyny to wszystko prawda co pisza,ze w jednej chwili zapomina sie o bólu.Mozna powiedziec,ze rodzilam od 10 rano w sobote - wtedy dostalam kroplówkę,a udalo mi sie urodzic o 7:45 rano w niedziele.Nie ukrywam,ze bolało - najgorsze były skurcze-nie umialam sobie radzic z bólem,kryzys przyszedl kiedy mialam juz bóle parte,ale położne nie pozwoliły mi przeć przez 3 godz.... ale co tam nie bede Was straszyc:) Ja juz mam swoja nagrode:) spi w naszym łóżku,a ja sie wyrwałam na chwilkę na kafe:) Trzymam kciuki,zebyscie miały lekkie porody:) i jeszcze niewesola wiadomosc...nasza dziewczynka urodzila sie z wada serca:( dzisiaj prosto ze szpitala jechalismy na pilną konsultację z kardiologiem,do szpitala wojewódzkiego.Jesli przez dwa miesiace nie bedzie poprawy,to nasze malenstwo czeka operacja,ktora trzeba przeprowadzic do roku czasu.Płakać mi się chce,ale wierze,że wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede🌻😍👄 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 GRATULUJE ogromnie sie ciesze:D napisz koniecznie na maila cos wiecej,no i jakie imie wybraliscie dla waszej kruszynki i slij zdjecia:) zmartwilas mnie ta wada serduszka...ale trzymam kciuki zeby z corcia bylo wszystko dobrze🌻 powiem wiecej----ja WIERZE ze bedzie dobrze😍 Buziaki dla calej Waszej trojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Dede, jeszcze raz wielkie gratulacje a zarazem duzo sił żeby niunia szybko wyzdrowiała - biedactwo. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, nie martw się MAMUSIU ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede--- trzymam mocno kciuki zeby malutka wyzdrowiala i nie musiala miec operacji ❤️ 🌻 wszysto bedzie dobrze zobaczysz! tyle osob trzyma kciuki ze musi byc dobrze :) ❤️ 🌻 a tak swoja droga to skad cos takiego sie przyplątało? jak piszesz o porodzie to oczywiscie ogarnia mnie panika ze kiedys bede musiala zmierzyc sie z takim bolem,ale wszystkie mamy mowia ze to sie szybko zapomina patrząc na swoje maleństwo i cos w tym jest :) to najlepsza nagroda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo skad sie to wzielo:( ciaza przebiegala przeciez prawidlowo a ja sie swietnie przeciez czulam.W rodzinie tez nikt nie chorowal na serce.Podobno jest to jedna z najczestszych wad serca i w 25% zanika samoistnie,w pozostalych przypadkach konieczna jest operacja.Mamy wyznaczona kolejna konsultacje na 16 lutego.Operacja polega na zamknieciu jednego otworu,ktory powinien sie zamknac jeszcze wtedy,kiedy dziecko bylo w brzuchu...tak to w skrócie wyglada. Dziewczyny mam Wasze emile,obiecuje powoli wysylac fotki w miare dysponowania wolnycm czasem oczywiscie:) Od jutra bede miala w domu mały kocioł,bo przyjeżdżają moi rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede moje gratulację. Mam nadzieję że wada serduszka twojej kruszynki sama zniknie i nie będzie potrzebna operacja. Wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki i przesyłam buziaczki 👄👄👄 dla Ciebie, męza i córeczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dede - jeszcze raz gratuluję!!!! 🌼 trzymajcie się ciepło, wszystko będzie dobrze, MUSI być dobrze!!!! trzymamy z miśkiem kciuki, mówiłam mu wczoraj wieczorem, że urodziłaś. mam nadzieję, że operacja nie będzie potrzebna, a wada sama zaniknie... POWODZENIA!!!! buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DEDE ja wierzę, że wszysko sie dobrze skończy, a ty teraz swoje maleństwo otaczaj troską, tak jak to robi każda mamusia. Nie martw się na zapas, wszystko się dobrze ułoży, tak jak pisze Agniecha MUSI !!!!!! I odzywaj się do nas - będziemy cię wspierać i podtrzymywać na duchu, gdyby dopadły cię jakieś doły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj nalatałam (jeżeli to dobre słowo biorąc pod uwagę moją wagę :-) i nakaz wolnego chodzenia). Ale już wszsytkie prezenty mam, teraz ostatnie delikatne muśnięcie porządkowe w domu i biorę się ponownie za szukanie tych cholernych bombek bo w końcu nie ubiorę choinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was wszystkie....chcialam pogratulowac dede, napisalam ci maila ale dopiero teraz doczytalam o tej wadzie....trzymamy kciuki z jasiem zeby serduszko szybko wyzdrowialo...buziaki ogromne.... i jeszcze chciaam zyczyc wam wszystkiego najlepszego na swieta!!!!!!!!!!! wesolych swiat!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×