Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

mi pomagał syrop z cebuli. poza tym możesz kupić w aptece syrop dla dzieci, brałam też tabletki emskie, pomogły mi odkrztusić wszystko, bo miałam zawalone gardło przez zatoki. można też ponoć leki homeopatyczne, ale mi tabletki na gardło z tej serii nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel - aliofil ból gardła - nie miałam do tego jesszcze rutinoscorbin ale wszystko zależy od tego, który tydzień a najlepiej idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
na bol gardla tantum verde na kaszel syropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wszystko miałam w porozumieniu z lekarzem, bo mi się właśnie rzuciło na zatoki i miałam zapalenie, brałam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile pamiętam to 07, niebieski z pomarańczowym, żeby było kolorowo :) wkońcu dziecko będzie nim jeździło głównie wiosną i latem więc nie chcieliśmy szarego i burego, mimo, że w sumie wszystkie kolory tam są ładne i mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2
Dzieki za rady, do lekarza ide dopiero jutro, ale pocieszam sie tym ze nie mam goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy - napisz mi proszę, jak ci się ten wózek sprawuje. wiem, że nie jest najlżejszy, ale wydawało mi się że powinien się dobrze prowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kopie od rana:D mala sily nabiera i bardzo dobrze:) ostatnio dostaje zadyszki jak z kims dluzej rozmawiam...normalnie ciezko mi zlapac oddech. mowie jakbym maraton przebiegla... tez tak macie/mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się, normalne :) wiecie co? fajnie w tej ciąży :D mimo różnych lekkich niedogodności to bilans jednak wychodzi na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA BÓL GARDŁA
Mika możesz spokojnie brać HOMEOVOX -lek homeopatyczny, a na kaszel syrop BRONCHICUM -ziołowy. już bralam dwa razy w ciązy -przypisal i lekarz, raz na zatoki teraz na infekcje grypową. Pozdrawiam Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie obiema rekami :) a wiecie co?:) wczoraj moj maz pyta sie mnie jakie damy imie malej! szczerze mowiac, to juz myslalam ze bedzie Amelka, ale jemu zbytnio sie kojarzy z filmem \"Amelia\"... imie samo w sobie mowi, ze jest bardzo ladne, ale jednak cos mu nie odpowiada no i myslimy na nowym imieniem:) wertuje ksiege imion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mój zaczął nagle coś szukać na zastępstwo dla Julii, niby mu się podoba, mówi, ze bardzo ładne, ale nie jest jeszcze na 100% przekonany. a tak wogóle to mam nadzieję, że na kolejnym usg we wtorek mi się pokaże, czy chłopiec czy dziewczynka :) co do fajności ciąży, ciekawe, czy się po porodzie szybko zdecydujemy na kolejną ;) moje koleżanki nie bardzo chcą ... :) na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie bardzo chce, a to dlatego ze ma baaardzo zle wspomnienia z porodu i z nocy po porodzie:( ledwo ja odratowali - szczegoly wam oszczedze. generalnie drugi bobas im sie marzy - teraz dla odmiany chlopczyk, ale mysle ze nie tak szybko sie na niego zdeyduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie. Agniecha - łózeczko superowe, też taki mam zamiar kupić (naciągne brata) on obiecał taki prezent :) wózek ok. Ja narazie obstawiam tą nowszą wersję Natalia, a jak będę miała więcej kasy to voyager http://www.urwis.com.pl/tako_city_voyager_kolory.htm nr 8 a natalia http://sklep.urwis.com.pl/product_info.php?cPath=21_24&products_id=1757 nr 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z tą zadyszką tez tak mam - szczególnie jak gadam przez telefon i na dodatek jeszcze się podirytuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dopada przy gadaniu przez telefon :D siostra ostatnio się mnie pyta, co tak dyszę, a ja jej na to że dlatego że z nią rozmawiam i łażę po pokoju :D stwierdziła, że jestem wariatka :D ale tak właśnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalię też oglądałam, ale już parę zł droższa, voyager poza zasięgiem ;) nam rodzice mają kupić albo dołożyć do wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rodzinka jak rozmawiam zdyszana to zaden problem, smiesznie jest jak w pracy mam spotkania i zaczynam mowic a mi tchu brakuje... siedze z tylkiem na krzesle a zadyszka jak u starej babci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój ostatni tydzień w pracy, łaże po tym swoim biurze i sprzątam, niewiarygodne, ile człowiek gromadzi niepotrzebnych papierów :) ciągle coś niszczę i wywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga do kiedy zamierzasz pracowac? mnie sie ostatnio moj szef (obcokrajowiec - nie zna naszego prawa \"ciazowego\") pyta: kasia a jak dlugo po urodzeniu dziecka masz prawo z nim zostac w domu? wiec mu mowie ile tygodni - a on acha to dobrze, na ten czas poszukamy zastepstwa i koniec gadki. juz mu nie mowilam o wychowawczym bo powiem szczerze teraz to juz mam stracha isc na niego... a u Ciebie i innych pracujacych dziewczyn jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wysle cos zanim odswieze strone i nie jestem \"w temacie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia, wysłałam Ci maila :) idę tylko na macierzyński, odpuszczam wychowawczy, ze względu na kredyt mieszkaniowy. mój szef też niby w taki \"bezpłciowy\" sposób pytał mnie ile zamierzam pracować i jak szybko wrócić, ale wiem, że nie miał nic złego na myśli, tylko zwyczajnie potrzebuje wiedzieć jak rozplanować pracę w dziale. a pracę kończę w przyszłym tygodniu, więc na kafe będę zaglądać baaardzo rzadko, chyba że zmuszę miśka do założenia netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym netem to nie tak łatwo :o ale okazało się, że sam dzisiaj o tym pomyślał i szuka... problem polega na tym, że to nowe osiedle i nie ma jeszcze okablowania, spółdzielnia oferuje net - stałe łącze, ale ...... od kwietnia najszybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli macie podobny problem co i my... mozemy miec neta albo z tepsy, dialogu albo przez kablowke, problem w tym ze placimy i za telefon z ktorego nie korzystamy no i za kablowke tez - w sumie koszt nie maly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej Agniecha zaglądam do Ciebie bo marcówki coś ostatnio leniwe a i ty też do nas nie zaglądasz gratuluję zakupów ja też juz powolutku rozglądam się za wszystkim na razie poczyniłam największy zakup tzn wózek ja kupiłam Graco i moja mam też mi suszy głowę że mogłam kupic tańszy bo dałam za niego 1000 zł tak więc nie przejmuj się głupim gadaniem bo to są Twoje decyzje widzę , że niedługo dołaczysz do grona przyszłych mam na chorobowym i bardzo dobra decyzja ja planowałam pracować do świąt ale początkiem grudnia stwierdziłam że mam tego wszystkiego dość poszłam do lekarza i już tylko że niestety posiadam telefon służbowy tak więc paraca przez telefon nie skończyła się, ale to jest jeszcze do przeżycia Pozdrawiam i mam nadzieję, że dostęp do neta będziesz miała zawsze to raźniej w domu móc sobie powertować tu i tam Aha mam pytanie byłaś już może w Kraczkowej w Sezamie, bo ja tam szczerze mówiąc trochę rzeczy kupiłam ceny dość dobre i duży wybór Ale się rozgadałam no no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sabcia - zaglądałam do Was, ale tam jakieś dziwne komentarze ostatnio... nie byłam w kraczkowej, ale może tam zajrzę, zapomniałam wogóle o tym sklepie, zakupy ciuszkowe robię rz-wie w mieszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość że nie mam netu, to jeszcze w sumie 5 kanałó tv :( 1,2,region, TVN i POLSAT - i na tym koniec, kablóka też w kwietniu :( myślimy nad neostradą powoli.... problem polega na braku miejsca na zainstalowanie skrzyneczki, chyba że nam jakoś kabel pociągną dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×