Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość Izaaaa
dzieki, właśnie sobie przypomniałam że mam meża skorpiona i że ma urodziny 9.11 a ja jeszcze nic nie wymyśliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izaa a moj ma urodziny 11.11 a 12.11 mamy slub:D jak ja to przezyje to nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho Izaa no to musisz sie streszczać:) ja tez uciekam obiadek ugotować dla nas. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do 17 w pracy i juz mam dosc. wroce do domu to dopiero zaczne cos pichcic.. wykombinowalam jajko sadzone, kafior z buleczka i do tego kluski kladzione... wiem wiem samo zdrowie... ale proste szybkie i smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaa ja tez bede miała tylko cywilny a kościelny w nastepnym roku razem z chrzcinami:) Dobra juz lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się :( Miałam 3 strony do czytania tak się rozpisałyście hehehe :) Izaa trzymam kciuki żeby wkońcu się udało a tą dziewczyną się nie przejmuj wkońcu to nie ty bierzesz sobie taką zołze za żone ;) Ja dzisiaj mam intensywny wzrost i chyba mój mały Rysio( mam nadzieje :P) rośnie jak na drożdżach bo macica mnie strasznie kłuje:) Wieczorkiem idziemy oglądać nowe mieszkanie i mam nadzieje że uda nam się go wynająć :D Aga współczuje remontu :( Mi się udało zrobić go w sierpniu :D Buziaki a jak jesteście to się odzywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! mamy już farbę!!! w wiaderku wygląda ładnie :D Niedobla - ja się cieszę z remontu :D przeprowadzimy się na nasze własne M :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demi
Hej laseczki!!! Dziewczyny czy czułyścieKŁUCIE I TAKIE CIĄGNIĘCIE W PĘPKU na początku ciąży??? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było to w pępku, tylko jakoś po prawej stronie - ciągnięcie, lekkie kłucie... myślałam nawet, że sobie jajnik przymroziłam (bo to luty był) albo coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! to kłucie i ciągnięcie to mogą być wiązadła, wkońcu ta macica musi się ciut rozciągnąć... :) ale fajnie że dzisiaj piątek!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:):) kobitki Ja sobie dziś pospałam, bo az do 8.30 i nawet głowa mnie nie boli po takim spaniu, dzidzia mi pozwoliła i nawet do łazienki na siusiu nie pogoniła. Jau zadrza mi sie to coraz zadziej Aga i kiedy malujemy??? Jaki to kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza to mialas szczescie z tym siusiu nocnym bo ja noc w noc o 3 jak juz jakas zahipnotyzowana wstaje i podarzam w strone lazienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia dopiero od tego tygodnia nie latam tak często, a do 12 tyg to jak szalona, i też po 3 razy przed spaniem, raz w nocy i o 6 rano, to był istny maraton he he;) drgnęło cos u Ciebie z brzusiem, bo ja dzis rano zauwazyłam ze jak leżę to mam tak lekko wypukły i sie nie zapada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Demi ja na poczatku czułam cos w rodzaju takiego ciągniecia po prawej stronie jak sie chciałam okręcic ,albo sie schylałam - myślałam nawet,że to tam umiejscowiła sie dzidzia:) Swoje watpliwosci rozwialam na usg jak lekarz jeździł mi tym przyrządem po dole brzucha,a nie po prawej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drgnelo drgnelo:) na dole mam juz taki lekko ostajacy brzuch (ktory nawiasem zawsze mialam bo do szczuplych nie naleze) ale przynajmniej wczesniej dalam rade go wciagnac;) a teraz juz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo ale nadal dominuje tłuszczyk bo mam potworny apetyt, zastanawian sie ile przytyłam od ostatniej wizyty, a w domu wago nie mam , muszę ja sobie sprawić:) Dziewczynki jutro zacznie mi sie 13 tydz kiedy maoge liczyc II trymestr od jutra czy do koncza 13 tyg?? hej Dede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowanie pewnie od dzisiaj. kolory - jasna wanilia do kuchni i łazienki, delikatna brzoskwinia do małego pokoju i jasny żółty w duzym pokoju - odcień lekko piaskowy, a przedpokój - też jasny żółty, ale bardziej słoneczny. pi razy drzwi, ale co z tego wyjdzie to się zobaczy :) koleżanka malowała 4 razy, bo to co wybrała z palety barw nijak sie miało do tego na ścianie, trzeba brać duzo jaśniejsze kolory, zeby sobie scian nie wysmarować czymś ciemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga fajne kolory - jasne i cieple:) wczoraj nie dalam rady byc na gg bo wrocilam klapnieta z pracy i nie mialam sily juz na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania_kania
Skąd bierzecie te linijki kolorowe co macie w stopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w adresie początek naszej stopki, do \"com\" czy jakoś tak i tam sie robi ja jestem ciekawa tej brzoskwini - boje się, zeby to nie miało jakiegoś różowego odcienia :O bo to był taki kolor bliżej nie określony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie boj sie , ja mam brzoskwinkę na scianie i nie ma rozowego docienia:), ale ty kupowałaś gotowe farby, bo ja sobie mieszałam, ale i tak wydaje mi sie ze bedzie ładnie:) no i jak to z tymi trymestrami?? Uświadomi mnie ktoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza po 12 tyg zaczyna sie juz drugi trymestr,jeden trymestr to 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dede:) , ale sie cieszę ze juz jutro II trymestr zacznę:) może bede już spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×