Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość Izaaaa
nie pamietam jak z tłuszczem ale moj był miekki i można było wciągnąc. Tego jestem pewna bo wtedy nie wszysty na uczelni wiedzieli i czasami wciagałam to nie bylo widać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsiak ja nie wiem, ale za tydzień wkrocze w II trymestr a brzusio narazie mam z tłuszczykiem, a nie ciążowy, tak lekko zaokraglony na samym dole, a jak to jest to nie wiem, ale u kazdej kobiety jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
aha, ja juz tak schizuje...coz nie cwicze jem slodzycze....i mam taki bruch jak bym byla:P od paru mieisecy zreszta...i do tego grubsze biodra i uda....ale jak bylam 8 tygodni po malej wpadce;P to gin nic nie wykryl....chyba lekarz nie mgol by sie tak pomylic? czy kobity ktore nie sa wciazy i sa szczpule tez moga taki brzuch miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zależy od kobiety, Izaa pisze, że nie było nic widać a ja się nie zapinam w stare ciuchy... mam taka piłeczkę przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
Kubusie to są ( tak mowi moja mama) słodkie łobuzy. Mam brata Kube i zgadza się, generalnie swietny facet ale jak był mały to go kobiety zaczepiały na ulicy, oj jaki słodziutki.... itp. Mama dała mu to imie bo jej dwie kolezanka miała Kube który był właśnie takim słodkim łobuzem :) wiec może cos w tym jest. Grzeczny jest czy tez może już kopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
ja ubranka zmieniałam chyba na początku 7 miesiąca, ale teraz jest inaczej bo chłodno i tzreba w spodniach biegać, ja miałam letnie sukienki więc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
kurde zreszta jzu sama nie wiem..owszem mialam okresy ale nieregularne i do tego ciemnobrazwoe z drobinkami czegos tam? czy moze zdarzyc sie tak z egin. z 30 letnim stazem i to dobry dosc moze nie wykryc 8 tygdonia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnecha ja też nie zapinam swoich spodni do końca, choć brzuszka wyraznie nie widać, ale ja przytyłam juz od drugiego miesiąca, nie miałam mdłości , wymiotów wiec ominęło mnie to \"szczęście\" Izaa he he ja to dopiero mam zacząć 13 tydzień wiec nic nie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
moja mama przez dwa miasiące ciaży miała torbiele a potem sie okazało, że to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
dodam tez ze piersi ani nie powiekszyly mi sie ani nie bolaly ani nie zmienily koloru sutki...wiec jest jakies prawdopodobienstwo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopsiak to mowisz ze u Ciebie 8 tydz, moim zdaniem powinien juz na 100% powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
Roża :) no to faktycznie nic dziwnego ze nie czujesz, ale może już niedługo. Ja mam zapisane w karcie, że pierwsze ruchy w 20, dziwne bo myślałam że wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
aha. no i 12 tyg. po mialam usg brzucha lekarz owszem niestarannie obejrzal amcice jakby od niechcenia:P no ale by cos zobaczyl chyba nie...zreszta schizuje niepotrzebnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak poszlam do gina chyba w polowie 5 tygodnia by potwierdzic ciaze po dwoch pozytywnych testach to od razu mialam usc dopochwowe i jak byk pojawil sie pecherzyk ciazowy i wszystko bylo jasne:) co do brzucha to jestem w polowie 12 i jak na moje oko zaokraglam sie na dole ale to tak na moje zdezelowane oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaa no ja też tak myślę ze w 20 tyg poczuje ruchy maluszka:):) Hopsiak ja juz nic nie wiem co piszesz, to ktory teraz masz tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
jak bym wtedy wpadla no ale nic na to nie wskazuje raczej to bylby 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia he he ja też mam zaokrąglony, ale ja czasem potrafie sobie tydz ciąży zaokrąglić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza a my prawie \"rownolatki ciazowe\" jestesmy:) na kiedy masz termin bo ja 7 maj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
heh ja mam caly okragly...wpieprzam slodycze, chipsy czasem nie cwicze i takei mam efekty:( i se wtedy wmawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie widzę Kasie ze całkiem niedaleko:), a termin mam na 29 kwiecień, i beda małe byczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam siostre byka i jak bylysmy mniejsze to ja rogata i ona i bylo goraco:) ale teraz juz rogi nam sie stepily wiec juz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
wiem, i to niepotrzebnie tak schizuje. no to pa:):):) pozdro dla was i waszych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z siostrą nie rogate ale też sie zachowywałyśmy jak wściekłe byki;) i tez naszczęscie to minęło. Ale moja kumpela dobra do tej pory sie tłucze z siostrami i ciągle kłoci, a ja teraz tego nie moge zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewuszki, jedziemy z misiem kupić farbę, od jutra rusza malowanie na szego M :D wpadnę wieczorem... na forum, bo na inną możliwość już za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
a jaki zodiak jest teraz bo sie nie znam i nawet nie wiem pod jakim znakiem się urodzi Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×