Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

a ja mam karte ciazy zalozona po drugiej wizycie i drugim usg czyli to byl 11 tydzien:) a badania nieziemsko drogie, ja za calosc zaplacilam 45 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na badaniach.. I przyszedl gosciu robil wlasnie ob albo morfologie... I powiedziala mu 17 zl No nic... zobacze co powie ten dzis... A moze sie nie oplaca w takim razie isc..? Chce do centrum bo tam jesli sie jest kasowo zapisanym automatycznie zapisuja Cie do szkoly rodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej Agnieca a co się stało że możesz dostać ten opiernicz?? Wkażdym bądź razie trzymam kciuki , bo jak mnie ostatnio klient opierniczył i to za coś na co defakto nie mam wpływu to tak się zdenerwowałam że się popłakałam a dzidzi tak serducho waliło bo to czuć przez brzuch nic przyjemnego teraz strasznie nerwowo reaguję dlatego trzymam kciuki i nie daj się........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcia... Jak zrobic taka dzidzie sobie ja ty masz ... Chodzi i o ten link do dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, paniusia z pokoju kapnęła się, że jej grzejnik schowałam... ;) i nie oddam ;) kazała mi pomyśleć, że nie jestem tu sama i liczyć się z nią, ja jej na to że to działa w obie strony, mnie jest za gorąco, a poza tym odkąd schowałam to przestałam kaszleć, ona mi że zaraz ona się rozchoruje, to ja jej - ubieraj się cieplej, odpowiedź - nie będę w kurtce chodziła po biurze a pies cię trącał, grzejnika nie oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobla... moze i pasqda.. ale niegrozna..:p ciesze sie ze twoje ma takie dllluuuugie konczyny..jak zasadzi kopora to klekajcie narody seseseses :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rusałka wchodzisz na stronę http://www.baby-gaga.com/ i klikasz na birthday tickers a następnie na pregnancy i wybierasz sobie suwaczek jaki ci odpowiada na górze trzeba wpisać datę porodu i dzidziuś przesuwa się tam gdzie trzeba. a potem kopiujesz środkowy adres i wklejasz do stopki i już gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ranu chyba mi na oczy padlo bo przeczytalam,ze jestes zachlana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Dede nigdy se jeszcze nie upilam to raczej nie Zachłanna :D:D:D hahaha ale z tym zachlaniem... hmm dobry pomysl..jest co oblewac jakby nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - piłaś?? :D a paniusia poszła urażona zrobić sobie herbaty, bo jej chłodno. Głupia. ja mam dzisiaj na sobie mały golfik bez rękawów i cienki polar, do tego spódnica i cienkie rajstopy, ale za to kozaczki i jest mi gorąco. a ona jest w bluzce z długim rękawem i ponczo i marznie, rany!!!! faceta dawno nie miała pewnie, mam ja w nosie, grzejnika nie oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kubki kakao na sniadanie i efekt jest taki,ze mnie suszy jak po wódce teraz:) a w ogole to miałam awarie i zalało mi kuchnie i przez ostatnie pół godziny zbierałam wode na czworaka,wiec można powiedzieć,ze tez byłam zalana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka masz jakiegoś ciekawego newsa,ze mowisz,ze nam zakłócisz obrady???? wracaj szybko w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agniecha serdecznie współczuję że musisz siedzieć z taką \"fajną\" koleżanką ja bym chyba udusiła bo teraz jak mnie ktoś wkurzy to albo płaczę albo zabijam samym wzrokiem nie mówiąc o słowach....hihi oj biedny ten mój mąż czasami ale znosi wszystko dzielnie nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny ciężarówki - ostrzeżenie!!!!! dede tak głośno się dopytywała o zgagę, że mnie zaraziła :P uważajcie na nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEWS!!!! Nie bylam z psem :D Polozylam sie i przespalam troche a raczej sluchalam muzyki... I sie pochwalilam glupio dzis ze mnie nie mdli... idiotka i sie doczekalam.. Juz wiem... jak nie zjem to mnie muli ze az glowa boli... Ide na ten spacer... Ale powiedzcie mi.. Isc do tego lekarza dzis czy nie... czy moze przelozyc wizyte ... A jak juz pojde to robic to usg...??? chyba umre... boze leb jak sklep... Dede wstawaj z tej podlogi.... bo mi zimno jak pomysle... kurcze w domu ponad 22 stopnie a mi zimno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga zaczely mi puchnac nogi :) :) :) przy tym zgaga to mały pikuś:) Aga a co Ty chciałaś ciąże tylko z miłymi wspomnieniami przejść??:) a mi jest właśnie ciągle gorąco - tylko bym okna otwierała i wietrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka jak już pójdziesz to lekarz będzie wiedział czy robić czy nie,a to czy pojdziesz to już zależy od Ciebie.Moja szwagierka np. do lekarza pierwszy raz poszła w 9 tyg ciąży,a wiedziała,że jest w ciąży od samego początku - czuła się po prostu dobrze i tyle...A mama mi powiedziała,że kiedys to kobiety w ogóle na pierwsza wizytę chodziły po 3 miesiącu:) one nie znały usg,wiec się im nie spieszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co mi zgaga? wystarczy, że mam kaszel, niech mi kwasy nie podrażniają dodatkowo gardła uwaga - jest już przed 14-tą, jeszcze nie mialam opitolu.... może jutro??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wytrzymalam i dzis skusialam sie pokusie... pije sprita, malego:D boze jaki dobry tylko nic nie mowcie mojemu czarkowi ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!! C Z A R E K ! A KAASIA PIJE SPRITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×