Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

dede jak ją nauczyłaś, moja też ma odruchy wymiotne na moją kuchnie :D , może diabel tkwi w przyprawach ??? a ja dzisiaj sama :( i muszę młodą wykąpać, nakramić , ubrać , posprzątać wrrrrrrrrrrrr padam dzisiaj na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planowanie
hejka ja dopiero planuje i jestem w trakcie ale wiecie jak to jest nie zawsze wychodzi jak by sie chciało ja juz 2 razy poroniłam ale ciągle mam nadzieje ciesze sie tym ze mam juz 8 latka to jedyna moja pociecha pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimera nie uczyłam,po prostu pewnego dnia zrobila na zupki ze słoika bleeee,a bardzo jej posmakowała nasza zupa:) teraz jak jej gotuję to wrzucam pół kostki rosołowej,czy tam warzywnej i to nadaje jako taki smak.Chociaz w weekend bylam u koleżanki,która siedzi w dodatkach do żywności i mnie przestrzegła,że w kostce jest glutaminian sodu i że lepiej dodać jakieś przyprawy naturalne - zioła,bazylia, koperek itp. bedę musiała spróbować,ale z tej mojej małej taki mercedes,że ma juz swoje nawyki smakowe:) chociaż nie mogę narzekać,bo kurczaka z zupy wcina,ze hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowanie,a co na to lekarz???? może masz nie taki poziom hormonów i dlatego organizm pozbywa sie zarodka? albo nie może się zagnieździć??? może to np. wysoka prolaktyna? no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda już śpi , a ja zaraz kąpiel i do wyra :) . Wracając do obiadków, to ja ostatnio zastanawiałam się czy nie podać jej naszej zupy i może też wrzuce kostkę rosołową. Spróbuję jutro , może się uda. Jakoś nie przejmuje się tą zawartością tej kostki rosołowej :) Idę się kąpać papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide zaraz kapć,bo tez jestem sama i obawiam sie,ze moja dzisiaj tak prędko nie uśnie,bo spała w nocy 13 godzin (od 20:00 do 9:00) i w dzień 3 godziny,wiec dzisiaj bedziem sie na pewno bujać do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) moja Luśka wciągnęła 120 ml NANu i śpi w najlepsze, nie chciało mi się jej budzić do kąpania tak słodko śpi, wyrodna matka ze mnie, ale chyba jak jeden dzień się nie wykąpie to nie umrze:P. Na męża się troszkę wkurzyłam, bo miałam dziś jechać po jakieś świąteczne prezenty, a on wrócił z pracy późno i jeszcze na na dodatek pijany, bo ktoś tam na emeryturę odchodzi i... eh, na dodatek stwierdził, że będzie wymiotował i usnął w łazience nad kibelkiem, nawet nie mogłam się wysikać:), na szczęście pies zaczął go lizać i się przebudził:P mysiu tą sapką się nie przejmuj, moja Łusia też tak charczała, że już nie wiedziałam co robić, używałam gruszkę, kładłam mokre ręczniki na kaloryfer i co tylko się da, a tu prosze skończyła 5 tyg i po charczeniu nie ma śladu:) Tak więc czekaj spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc eszira,czy Twoja Lusia ma dzisiaj imieninki???? 🌻 moja jeszcze nie śpi - ma niewyczerpalne pokłady energii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana!!! sukces, sukces, Marcel przespal noc bez piersi!! i w swoim łóżeczku!! pierwszy raz obudził sie o 1.30, ale wystarczylo, że go przewrocilam na brzuszek, a o 5 zadowolił się herbqatka malinową. O 7 za to wytrąbil 2 cycusie i jest git.Trzeba bedzie tak robić, bo naprawdę z niego grubcio, a w mleku sporo kalorii, więc co za dużo, to niezdrowo. dziewczyny, zadaję jeszcze raz pytanko, bo mi nikt nie odpowiedzial:(:(: mogę dać małemu sok marchwiowy z sokowirowki? (wcześniej podawalam gotowy Hippa pasteryzowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferka ;) moim zdanie możesz. Ja juz mojemu dawałam z miesiąc temy najpierw starłam marcheweczke na najmnieszym i potem przez gaze wycisnęłam z tego soczek. Na początku dałam mu 2 łyżeczki ale widziałam że chce więcej :) więc jak marcel ma juz 7 miesięcy to uważam że jak najbardziej ;) a co do wagi to ładny z niego byczek. Mój jest o 2 tyg młodszy a waży 7070 g :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byku! cale szczęscie jest długi (nosi rozmiar 84), bo naczej byłby parówą;) dzisiaj znowu gotuję zupkę, dodam troszkę grysiku, bo podpatrzylam na słoiczkach. Furka, jak się czuje Mati? wysypka zeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera, zapomniałam Ci napisać o chodziku, lata w różne strony. Bardzo go lubi , ale staram się go wkładać rzadko, bo za dużo czytalam o złych skutkach. Cholerka, szkoda, bo jest strasznie wygodny-dla mnie też, można spokojnie iść pod prysznic, cos ugotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :classic_cool: oglądałam nowe foty matiego, superancko wygada z tymi rogami, co jakaś mloda mu zrobila;)? wiesz, wydaje mi się, ze do Ciebie też jest troche podobny, do taty w większości, ale uśmiech maTwój i oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEż MI SIE WYDAJE żE OCZY MA PO MNIE CHOCIAż TYLE :P to rzeczywiście długi ten twój synek mój ma 68,5 ;) co do uczulenia to była pokrzywka najostrzejsza reakcja alergiczna :( na co?? to nie wiem nie zdążyliśmy wyeliminowac niczego bo mu zeszło w sobote :) podejżewamy ze na pierze bo my spimy na pierzowych poduszkach a on czasami z nami więc jak go teraz kłade na poduszke swoją to kłade jeszcze jego kocyk i odpukac w niemalowane nie ma juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mąż poszedł na spacer z Amelką a ja od razu na kafe ;D zamiast posprzątać coś, ale to jest taki nałóg. Dzisiaj robimy nową zupę tj na kostce rosołowej, może ruszy ... bo splajtuje na tych słoiczkach i przy okazji sprawdzimy czy wyrosła juz z uczulenia na podtrute warzywa i owoce. Ferka ja bym podała sok z sokowirówki, ale po pierwsze nie mam sokowirówki :D a po drugie do tej pory młoda była uczulona ... No i gratuluję pierwszej przespanej nocy :) Furka, nie marudź co do wagi bo moja ponad miesiąc starsza a ważyła dwa tyg . temu chyba 7180 :( . Także zawsze mozesz się pocieszyć, ale moja ma fałdki, buzie pyzatą i wogóle jest taka bobasowata tylko poprostu jest drobna. Może to po mnie??? bo ja też za bardzo nie urosłam i mam całe 161 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera mó jważy tyle ale ma takie fajne goloneczki z fałdkami że wzbudza ogólne rozbawienie :P jak bylam na pobraniu krwi to pielegniarki mi powiedziały ze on nie jest tlusty tylko ładnie zbity :P a jest malutki chyba po mamie bo ja jestem lepsza od ciebie bo mam całe 160 cm a z mężem jesteśmy ogólnie drobnej postury ja troszke bardziej mam ciałka on więcej kości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhih czyli nie jestem najmniejsza :D no widać takie drobne dzieciaczki mamy :D A tak wogóle Ferka i Furszula ciągle pieprzą mi się wasze niki i zauwazyłam że ciągle pisze Furka, a przecież takiej nie ma :D . Przyszli ze spaceru, ale juz pozmywałam teraz muszę posprzątać to co na wierzchu :P ło boszeeeeeeee ale ja ostatnio leniwa się zrobiłam. Proszę powiedzcie, też ciągle macie burdel w domu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że mam ciągle burdel w domu, zawsze jest jakaś wymowka-bo to marcela obudze, bo to muszę odespac, bo sprawdzić cos na necie;) ja też jestem raczej drobna, przy wzroście 164 mam 53 kg, a moj facet to w ogole kościotrup, więc Marcela tłuściuchowatość bierze się pewnie po chcestnej:)- mojej sister ale bym dziecko otrula, ugotowałam zupkę i dodalam oliwy z oliwek, dobrze, że sprobowalam, bo byla jakas zepsuta-gorzka, wiec dziś słoiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita jak miała 3,5 mies ważyła 7400,a teraz marne 9500,wiec ta waga pozniej sie ustabilizuje na prawdę:) julita wczoraj zasnela o 23 tak jak przewidywalam,a dzisiaj o 9:30 nie można jej było dobudzić!!! tak mniejwiecej od 2:00 do 7:30 byla podłączona do cycka i sie przez nia nie wyspalam,a jak nareszcie wstalam,to ona usnela na dobre....te dzieci to są sprytne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera dobrze piszesz do mnie furka bo ja miałam na innym topiku gdzie była dede i agniecha furszulka i one tak zdrabnialy sobie do furka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak powrót do rzeczywistości co Ferka?? :P moja koleżanka przez 3 lata nie miała okresu :( przez większośc czasu z wiadomych powodów na kilka miesiecy miała włożona wkładke mirena i dlatego nie miala ale sobie pomysl jak to cudownie nie miec okresu przez 3 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój cycuszek w sobote kończy 6 mieisęcy :D i już sie nie moge doczekać nowych produktów które będzie mój mały odkurzacz jeść. Co wam wiadomo na temat rzeczy które można jeść od 7 miesiąca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt, wywar z mięsa, czyli rosolki i żółtko. Pierwsze marcel włmocił, drugie zwrocił 9ale mi się rymło), a trzeciego jeszcze mu nie dałam, bo czekam na jaja od teściow (takie od kur co latają po trawie):) fajnie wprowadzać nowe produkty, nie Furka? ja się tym zawsze jaram (hie hie hie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D super wazymy już 3700, mała przybrała w tydzień 300 g bez dokarmiania, to nasz wielki sukces!!!!!! dzięki dziewczyny za wsparcie buziaki i bior sie za pranie póki śpi, później kąpanko i cycanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dzisiaj już w biurze, ale jak z wolnym czasem - się okaże :) zaraz nadrobię zaległości z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka a pewnie że fajnie bo przez cały miesiąc wcina na okręte to samo :( a ja wczoraj pierwszy raz zrobiłam króliczka dla matiego znaczy ugotowałam zblenderowałam i dodalam do takiego danka z gerbera groszek z pietruszką wczoraj zaakceptował (dałam mu na łyżeczke spróbować i się wkurzał ze niedaje więcej) a dzisiaj wmuci :) to nic ze w tym obiadku tylko czuć groszek ale zawsze coś nowego. Kupiłam wkład do gotowania warzywek na parze więc w sobote bede sie spełniać w kuchni i pogotuje mu na caly tydzień jedzonka zawsze to oszczędność na sloiczkach jak on wcina 3 za jednym posiedzeniem :( ferka a czy żółtko od 7 miesiąca czy po 7 miesiacu bo on jutro wkracza dopiero w 7 czyli dzisiaj ma pełne 6 a co do rosołku to wydawało mi sie że też po 7 :O dziewczyny gardło zaczyna mnie drapać :( co moge bez recepty sobie kupić jak karmie jeszcze cycem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałam że nawet Agniecha zdążyła mnie wyprzedzić :P cześć aga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×