Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

na pewno :) ale jestem śpiąca 😴 dzisiaj julka się kręciła, wierciła, wstawała i jestem niewyspana idę na śniadanko, herbatkę, może mi głowa nie spadnie na biurko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój cycek też jakiś niespokojny dzisiaj był w nocy :( i również jestem niewyspana 😠 ale dobrze że juz weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka zwracam honor ;) rosołek tak co do żółtka to dalej nie wiem ale odkryłam że jeszcze pomidorek jest :D co jest smutne ze z bobovity nastepne jedzonka sa od 10 miesiąca :( mam nadzieje ze z innej marki coś jest szybciej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zwracam honor żółtko też można znalazłam na stronie nestle i fajne przepisiki powyżej 6 miesiąca :D tylko ile mozna tego żółtka zjeść np tygodniowo?? może któraś by zerknęła na ta stronke i poczytała i doradziła czy wszystko mozna jesc juz od 7 miesiąca ;) http://www.nestle.pl/dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj wene do pisania to chyba z racji zbliżającego się weekendu :P może któraś się orientuje czy w jakimś sklepie mozna kupic mąke bezglutenową czy tylko wysyłkowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;) kurde jak fajnie zadaje się pytania i samej sobie sie odpowiada :D otóż informuje ze znalazłam ile tego żółtka można pół co drugi dzień można zamiennie podawac z mięsem do zupki :P a i znalazłam nowy produkt szpinak!!!!!!!!!!!!!! lubie szpianak a i gruszki :D ale problem mąki bezglutenowej pozostaje nierozwiązany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi agniecha zapewne pół dla dziecka pół dla np mnie :P chodzi zapewne o gotowane żółtko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć my po kolejnej nocy przespanej (12 h) w łóżeczku, moje złoto wypiło herbatkę o 4 i dalej spało:) Może w takim układzie pójdziemy na Sylwestra :classic_cool:, a Marcel z babcią:) żółtko od 7 miesiąca, czyli jak skończy 6, można dawać. Ja ugotuję na twardo i przekroję na pól i tę połoweczkę wrzucę do zupki i wymieszam-gdzieś czytałam, że tak można robić.W różnych firmach podają inaczej, np. gruszki u Gerbera są od 6 miesiąca, a Hippa-od 4. Marcel jadł je na początku, bo to był pierwszy owoc, który w pełni tolerował. Jabłka zalecają na początku, a on dopiero teraz się do niech przekonał. Pomidory dałam w słoiczku w jakiejśc potrawce, zjadł, ale zachwycony nie był. Kupiłam z Nestle \"Misiowy ogród\" groszej z marchewką\". Moim zdaniem niewypał-zwykła kaszka, marchewkę i groszek można szukać z lupą. W ogole to mam wrażenie, że Nestle ma jakieś zagęszczacze-sypie się niewiele, a wychodzi po chwili megabreja. Marcel najbardziej lubi kaszkę Humany z wanilią bourbon-kiedyś o niej pisałyście, więc spróbowałam i strzał w dziesiątkę, aż sprowadzałam z Warszawy ze sklepu internetowego, superprodukt. Ale się o żarciu rozpisałam;) Idę dziś z Marcelem do banku starać się o inny kredyt na meble. Trzymajta kciuki, bo strasznie nam potrzebna kasiura!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyatł ktoś te przepisy na stronie nestle?? bo jestem ciekawa tych kluseczek do zupki. Czy ja swojemu to mam podawać takie jakie wyjdą czy rozdrabniac widelcem albo blenderem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja nie słyszałam o mące bezglutenowej? gdzie się to kupuje? na pewno dozwolona jest kaszka kukurydziana (grysik), dzieciaki ją ponoć uwielbiają, można dawać pod koniec gotowania do zupki, no i kasza jaglana-u nas można ją kupić na stoiskach ze zdrową żywnością-jest bezglutenowa. Jest b. odżywcza, ma prawie tyle witamin i minerałow co gryczana i nie uczula.Na jaglanej też zupysą fajne. Furka-jak będą miekkie te kluski, to chyba widelcem styknie, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo tam są przepisy powyżej 6 miesiąca ale nastepne sa po 9 więc rozpietość tych przepisów jest 7, 8 i 9miesiąc więc chyba cale takie kluseczki dla starszych :O ja słyszałam że można wprowadzić buraczki i zastanawiam sie zeby małemu na wigilie zrobic barsczyk czerwony i chciałam czymś zagęscić dlatego zastanawiałm sie nad tymi kluseczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, wczoraj w \"Rodzicach\" czytalam o brokułach. Sa b. zdrowe, mają sporo żelaza i innyc rzeczy, ale najlepiej ugotowac je na parze, bo jak się gotuje w wodzie, to traca połowę witamin i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl z tymi buraczkami, tylko skąd taką mąkę brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małemu gotowałam brokułki własnie z przepisu na nestle i jak ja mu dawałam to jadł a moja tesciowa stwierdziła ze robi ble i mu nie smakowało ale co ona tam wie ona wszystko krytykowała wszustko na odwrot 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie nestele jest napisane ze mąka bezglutenowa PPK z przekreslonym kłosem jest dostepna wysyłkow i jest podany nr telefonu ja szukałam na guglach i sa jakies inne mąki bezglutenowe i sie zastanawiam czy to tez są dobre. Ale zastanawiam sie czy je normalnie w dobrych sklepach mozna kupic albo w hipermarketach?? dzisiaj jade do zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, zaraz zajrzę do takiej tabelki z gazety, jak się wrowadza produkty... od 7 są jeszcze-soczewica zielona, kalarepa, por (jak nie ma alergii), morela, maliny o tej mące nie ma nic, może chodzi o świętojańską mączkę???to chyba Nestle ma coś takiego, nazywa się Sinlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na stronę nestle, fajne przepisy, rzeczywiście jest ta mąka, ale za cholerę nie wiem, skąd ją brać. U nas mamy w Tynku taki sklep ze zdrowa żywnościa-ponoć mają wszystko, więc tam trzeba by było się udać chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cwaniacy na tym Nestle, wszystko z ich \"Misiowym ogrodkiem\". chociaż może z czymś innym jest lepszy, bo sam jest zupelnie bez smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sinlac lekarka mi poleciła jak mały nie był dkarmiany mlekiem modyfikowanym ale to nie jest maka tylko taka niby kaszka dla alergików uczulonych na \"wszystko\" i to jest słodkie mały to uwielbia i drogie 22 zł około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założycielko kochana jak chcesz zeby dyskusja trwała to wystarczy pisać np do mnie ja ci bede odpisywac i bedzie sie jakos toczyć :P ja moge napisać \"a\" a ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, tylko teraz mamy taki okres w firmie, że dajcie żyć :) wizyty u klientów, pilne zlecenia, urwanie głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że dziewczyny ogłosiły wcześniejszy weekend :( to może chociaż przez niego tu zaglądną :O to śle prosbe podrzućcie jakies ulubione przepisy swiąteczne ale nie tradycyjne bo mam ochote cos nowego zrobić np. sledziki inne rybki salatki plissssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ale tu ruch :) Muszę jeszcze raz przeczytać bo się pogubiłam :) Mąka bezglutenowa to mąka ziemniaczana :) , śmiało można podawać. Ja narazie podawałam to jajko z kisielo - budyniem :) Pycha !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty gadasz chimera?? ziemniaczana nie ma glutenu bo z ziemniaka :P ale jest podobno typowa bezglutenowa. o jakim ty budyniu mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha_79; furszula; -chimera; 🌻🌻🌻 zebrałąm na spacerze z Antosią, moje maleństwo teraz jeszcze śpi, [ogoda rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×