Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość meg77
Czesc! Z checia do was sie przylacze, termin mam zblizony do twojego Kaasia, bo na 20 maja, tez to bedzie moje pierwsze dziecko, w przyszlym tygodniu ide na usg i licze ze uda mi sie uslyszec bicie serduszka no i co mi sie wydaje dziwne, nie mam zadnych objawow typu. mdlosci, wymioty, ale widze ze nie jestem sama (to do ciebie Agniecha :) dziwne dlatego, ze ciaza zawsze mi sie z tym kojarzyla, no ale pewnie wszystko jeszcze przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dede :D mój gin chciał mi wystawić nawet tak na wszelki wypadek, bez daty, jakby mi było potrzebne ;) powinna Ci dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo rodze,a staram sie jeszce o samym porodzie nie myslec,bo....strasznie sie boje!!!!!!! ja tez nie mialam zadnych mdlosci,wymiotow itp. i tez boje sie zerowego bilansu o ktorym wspominala Agniecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze ze nie powinnam miec problemow z l4:) dede --> fajnie ze zawitalas:) meg--> no to bedziemy kompankami ciazowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, dmucham i dmucham i końca nie widać... ile to człowiekowi się może w nosie zgromadzić ;) zaraz mi się chusteczki skończą ciekawe, jak to jest z karmieniem. jedna moja koleżanka je i pije wszystko jak w książkach, no i ma względny spokój. druga - olała książki, nie jadła tylko typowych rzeczy wzdymających, cytrusów i czosnku - i dziewczynka jest zdrowa i super się chowa. Miała tylko problemy z migdałkami, ale to nie jest przyczyną. i jak tu znaleźć mądry środek??? cześć meg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno robilam wszystki badania i wyniki mam ok, ale jedna rzecz mnie niepokoi, zasadowy odczyn moczu, a wydaje mi sie ze powinien byc kwasny, moze wy cos wiecie na ten temat, bo do mojej ginekolog ide dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam od lekarza,zeby jesc wszystko to co sie jadlo w ciazy,bo maluszek zna to z zycia plodowego... a odczyn moczu powinien byc chyba lekko zasadowy??? ale nie dam sobie reki uciac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zaczelam sie teraz zastanawiac jak to jest z tym moczem i przyznam się,ze zgłupiałam...Poźniej spawdze w swoich wynikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do kobietek, które nie odczuwają objawów ciąży. Czy to jest mozliwe, ze nic sie nie czuje?? Ja być może tez jestem w ciazy, juz sie umowilam na wizyte u gina, ale narazie tylko bardzo bola mnie piersi, zrobiły się większe i okresik się spoźnia. Nie wierze testom ciążowym, wiec wole pójśc od razu do lekarza. Jak to było z wami?? Czy jest jakis objaw, który bezwzględnie świadczy o ciązy??Jak to z wami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve--> u mnie pierwszym objawem byly bolace piersi - ale bolaly nie tak jak przed okresem tylko znacznie bardziej, nawet jak sie sama dotykalam to bolaly... to byl dla mnie pierwszy znak ze cos sie dzieje:) a potem brak okresu i dwa razy test pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve mnie wlasnie bardzo bolaly piersi (jak zwykle przed okresem) i pobolewal brzuch jak czasami przed okresem (ja zwykle przechodzilam okresy bezbolesnie).Poza tym nie mialam innych objawów.Zrób test dla pewnosci ( u mnie wyszedl wieczorem i od razu wyraźna krecha:) ).Chociaz mam kolezanke,ktora 2 razy robila test i za kazdym razem wychodzil jej pozytywny,a w ciąży nie byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia ----> Dzieki za odpowiedź :) Ze mna jest podobnie! Strasznie bolą mnie piersi :) Może już niebawem do was dołącze?? Czas pokaże :) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i życzę szczęśliwego rozwiązania :) Będę jeszcze do was zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z siedzeniem przed kompem? Jak myślicie czy to jest bardzo niezdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede a robilas tylko jeden test? ja po 3 dniach od pierwszego zrobilam drugi ale tylko dlatego ze czarek wyczytal (a to co napisane na ulotce to dla niego swiete) zeby po 3 dniach zrobic drugi test. wiec zrobilam choc dla mnie to bylo zbedne bo ja poprostu wiedzialam ze bede mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko---> ja pracuje przed kompem od 8-17 z przerwa godzinna. staram sie odchodzi od komputera co jakis czas ale podobno juz komputery nowej genracji nie sa szkodliwe ani dla oczu matki ani dla dziecka... ale wiadomo lepiej sobie robic krotkie przerwy:) ja sie przynajmniej staram:) guska---> a co robisz dobrego? ja dzis robie indyjskie:D pyszota, na sama mysl robie sie glodna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś po pracy ruszam po test :) Co prawda zupełnie im nie ufam, ale podobno ten z dzidziusiem jest skuteczny. Trzymajcie kciuki!!! :) :) :) Buziaki dla przyszłych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki, ja tylko chciałam przywitac agę, dede i kaasie - fajny ten wasz topik:) Nie powinnam, ale wam zazdroszcze. No ale na kazdego przyjdzie pora. Wracam na stare śmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mowa o objawach
to ja mam pytanie o takie mniej oczywiste objawy, bo że piersi mi się powiększyły to mogę sobie wytłumaczyć że w następny czwartek mam dostać okresa powiekszonesa od niedzieli (wole to tak tłumaczyć niż się później zawieść) ale czy sa jeszcze jakieś objawy np. co się wtedy dzieje z pochwą? czy śluz się jakoś zmienia, zapach itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja procz bolacych piersi mierzylam temperature i caly czas mialam podwyzsona nawet w dniu w ktorym mialam dostac okres. normalnie tempka spada przed dostaniem okresu a jak sie utrzymuje podwyzszona to swiadczy o ciazy. poza tym zadnych innych objawow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mowa o objawach
no właąsnie co do temperatury to masz cały czas taką samą np 37,1 codziennie czy ona się zmienia ale cały czas na tym samym wysokim poziomie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz odkad jestem w ciazy to juz nie mierze temperatury:) ale mierzylam ja jeszcze przez jakis tydzien po spodziewanym okresie i caly czas utrzymywala sie na granicy 37,2 / 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mowa o objawach
bo ja wam powiem że od wczoraj mam jakiś dziwny zapaszek i nie wiem czy to moze być spoodowane ciążą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×