Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

taka temperatura będzie się utrzymywała przez najblliższe 3 miesiące, około, dopóki nie wytworzy się łożysko - tak mówili na naukach przedmałż, mierzyłam z ciekawości przez jakiś miesiąc no i się zgadzało. piersi mnie bolały, ale jakoś tak inaczej, no i zamiast być francowata byłam starsznie milusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczyl mnie ten odczyn moczu i meczyl i oczywiscie napisalam bzdure:) prawidlowy odczyn moczu jest miedzy ph=5 - 6,5 czyli odczyn lekko kwasny ja tez mam te wstretne ptaszyska przy kursorze:( bylam w kuchni i robilam obiad i przez te ptaszyska nie moge przeczytac co od tego czasu napisalyscie,bo mi ekran wariuje:( Kasia ja zrobilam tylko raz test,bo nie wiem czy doczytalas kiedys,ale my akurat wtedy probowalismy i jak prze 2 tyg nie dostawalam okresu to ten test tylko potwierdzil nasze przypuszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mowa o objawach
agniecha ale cały czas taka sama czy sie wahała ale na wysokim poziomie?? ja dziewczyny na poważnie z tym zapachem nie prowokuje jestem po prostu ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja bylam jeszcze bardzo senna na poczatku ciazy - spalam na stojąco,przykladalam glowe do poduszki i odlatywalam,ciagle chodzilam z podpuchnietymi oczami - bynajmniej nie z niewyspania tylko z przespania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp. cały czas w miarę na tym samym poziomie, u mnie od 37,3 do 37,0 właśnie miałam zachciankę i zjadłam paczkę delicji co do zapachu - powinnaś podejść dolekarza, bo możesz mieć jakieś małe zakażenie, a razcej stan zapalny, jeśłi odczuwasz do tego jakieś pieczenie lub swędzenie, to prawie na pewno. poza tym lekarz może rozwiać twoje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mowa o objawach
mnie właśnie nic nie swedzi i to nie jest smród tylko taki specyficzny zapach, kurde jakbym byłaz wierzęciem to pół podwórka by się zleciało a co do lekarz i rozwiazniu wątpliwości to jest jeszcze za wcześnie, bo do okres mam dostać w następny czwartek i nie chce się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sennoscia faktycznie mam tak samo jak dede --> jak widze rozlozone lozko to juz mnie nie ma:D ale to jeszcze nic, najgorsze sa zapachy:( mecza strasznie... perfumy blee, mydlo tez, wyprane pachnace swizoscia ubrania tez fee, nie wspomne o zapachu smazonego kurczaka z rozna itp... zapachy mnie dzwigaja ale np. sledzie pycha, lody cytrynowe mniam, ogorki konserwowe moge jest na okraglo. czekolada hmm gryzka malego zrobie, ciasto - obedzie sie... u mnie w domu robia zaklady ze to bedzie chlopak:) a ja na to poczekamy, urodzimy, zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zapachów - wiem coś o tym, szczególnie o kurczaku :D perfumy też sobie osobne kupiłam na ciążę, a mężowi kazałam się pryskać umiarkowanie i nie przy mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wy tu piszecie to ja mam prawie wszystkie objawy ciąży oprócz samej ciąży. Zapachy mnie wkurzają, kwaśne bym ciągle jadła, na słodycze ochoty nie mam. Na szczescie piersi mnie nie bolą i nie mam podwyzszonej temperatury. Jak bede juz w ciazy to pewnie żadnych objawów miec nie będę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa ja tez nie moglam patrzec na czekolade - w ogole mnie nie ruszala i do tego brzydko pachniała:) cieszylam sie jak głupia,bo przed ciążą mogłam zjeść tabliczkę białej czekolady i zagryzać ciastkami,albo 2 na raz czekolady Wedla z truskawkami,nutelle wyżerałam palcem ze słoika,a tu nagle na poczatku ciąży blokada...Ale po 4 miesiacach znowu ochota na slodkie wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tez dede ja tam wcale sie nie kieruje opiniami ze jak teraz mam ciagaty na kwasne to bedzie chlopak bo rownie dobrze pewnego wieczoru wstane i zjem czarkowi ostatniego snickersa;) i jak zaczne to juz moge nie przestac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede a Ty znasz plec malenstwa? w ktorym miesiacu lekarz moze juz stwierdzic co bedzie? 3-4 miesiac czy pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie znam,bo byla za duza kolejka na korytarzu:( Po 32 tyg mam miec ostatnie dla mojej ciazy usg i moze uda sie cos zobaczyc,jak: 1.dobrze sie dziecko uloży 2.lekarz bedzie mial dobry humor 3.nie bedzie duzej kolejki ale okolo 20 tyg powinno juz byc widac (nie wiem kiedy dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swojego nakarmilam i wygonilam z domu:) przynajmniej mi nie marudzi,ze za duzo przed kompem siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj marudzi ze za duzo pracuje... ale jak mu powiedzialam ze wezme lekarskie wolne to sie nieco uspokil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli mowa o objawach
cześć laseczki ;) wczoraj znowu miałam 37,4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja dzisiaj będę ok. 13-14. ja też - jeżeli temp. ci się utrzyma to stawiam na ciążę, mierz dalej, bo na dzień przed okresem powinna spaść, jak się będzie tak równo utrzymywała - to chyba bejbik. :) a te cholerne ptaszyska dalej latają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jeśli mogę to chętnie sie do was przyłączę:), widzę tu znajome \"twarze\" z innego topiku:) Jestem teraz w 12 tyg i termin mam na 29 kwiacień, i czuje sie nie najlepiej, a powinno byc juz coraz lepiej. Pza tym jestem płaczliwa ostatnio:O Mowicie o objawach jakie miałyście, ja nie miałam zadnych poza brakiem @ i bolących piersi, mdłości pożniej też nie miałam za to był ogromny apetyt. pozdrawiam waś🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a ja wlasnie wrocilam z pobrania krwi - wyniki dzis po poludniu, jedynie grupa krwi do odbioru w poniedzialek. placilyscie za badania? kurcze ja musialam zaplacic 45 zl ale dlatego ze nie mialam skierowania, tylko wypisane do mam zrobic... tempke masz calkiem calkiem wiec trzymam kciuki by sie utrzymala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kaasia :) ja płaciłam za wszystkie badania które gin zleca na początku i ja za nie zapłaciłam 96 zł:O, dlatego sobie zmieniłam gina na państwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Roza:) jejku rzeczywiscie duzo Cie to kosztowalo... ja wlasnie tez chodze do prywatnego gina, w sumie kobitka jest fajna, ma sprzety ale jak tak dalej pojdzie to wyjdzie z tego niezla wyprawka dla maluszka... moj problem polega na tym, ze mieszkam w innym miescie niz jestem zameldowana i czasami krzywo patrza w przychodniach jak chce isc do lekarza na kase chorych:( tak zle tak niedobrze... ale cos sie ymyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej dziewczyn! Ja jestem w 9 tygodniu ciąży a termin na 25 maja. Jeszcze długo ale jakoś wczoraj naszła mnie obawa związana z porodem. Bardzo bym chciała urodzić naturalnie, ale już się boję. Jeżeli chodzi o lekarzy i płacenie za wizyty to tragedia. Ja byłam pierwszy raz prywatnie potwierdzić ciąże, ale na szczęście moja gin przyjmuje również na kasę więc zarejestrowałam się z wyprzedzeniem na październik i już na listopad. Też kazała mi zrobić badania, ale na szczęście moja mam pracuje w przychodni więc załatwiła skierowanie. Ale myślę, że jest rozwiązanie jeżeli chodzi o skierowanie może pójść po wizycie do swojego lekarza rodzinnego niech wypisze przecież po coś są ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Moja ginekolog nie jest zbyt przyjemna ale ma sprzęt i nie trzeba dodatkowo jeździć na usg. A to dla kobiet w ciąży jest bardzo ważne. Chyba jest dobra bo chodzi do niej wiele wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez place za badania np. za mocz,morfologie i cukier zaplacilam jakies 12 zl,za mocz+morfologia+glukoza 17 zl.Za usg w szpitalu place 22 zl...tak by to wygladalo.Tam gdzie jeszcze do niedawna mieszkalam i gdzie mialam kilka pierwszych wizyt lekarz prywatny wypisywal skierowanie na badania,pozniej wysylal do osrodka zdrowia,gdzie polozne przystawialy pieczatki i tym sposobem nie trzeba bylo za badania nic placic.Do tego usg bylo w cenie normalnej wizyty.Teraz tu gdzie mieszkam niestety nie ma tak dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny, ja też dołączę do was z przyjemnością. Jestem 11 tc i strasznie się ciesze. A tak wogóle to macie humorki? bo ja okropne i ciągle ryczeć mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z humorkami poki co w miare normalnie:) ale nie powiem, wystarczy ze zobacze reklame z bobasem a mi sie oczy swieca;) no i cos przestalam wstawac w nocy na siusiu... bo jeszcze tydzien temu to milam w nocy dwie pobudki a teraz spie jak niemowle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w nocy nigdy nie wstawałam. Ale moje humorki są często i gęsto. Już nawet kot mnie unika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×