Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Suplementy witamin to juz biore od paru miesiecy bo wiesz mialam problemy z zajsciem w ciaze.Teraz jak bylam u lekarza to mi dala 5mg kwasu foliowego wydaje mi sie ,ze to duzo nie jestem pewna tak pytam z ciekawosci????Moze komus lekarz dal taka dawke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Carla - zostan z nami i blizej porodu na pewno bedziemy mialy duzo pytan do Ciebie:) Co do Foliku to rzeczywiscie w niektorych przypadkach lekarze zalecaja kwas foliowy 5 mg,ale nie wiem dlaczego.... ja przez pierwsze 3 mies przyjmowalam tylko Folik,a pozniej tylko Feminatal (ktory zawiera taka sama dawke kwasu foliowego co folik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa najlepszy na wzdęcia jest kefir chociaż wiadomo że niektóre z nas na początku ciąży ma odruch wymiotny na sam dźwięk słowa nabiał albo tak jak jedna z nas zauważyła jabłka...ja sama mam straszne wzdęcia a to dopiero 6 tydzień...więc co będzie dalej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to znaczy wzdęcie - poważnie!!!! i zazdroszcze tym,którzy nie znają uczucia zgagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, od około 25 tygodnia, zajęcia trwają 12 tyg. a zaleca się skończyć na miesiąc przed planowanym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie rozpisałyście:) Agniecha właśnie widzę ze mały kamuflazyk:) ale fakt nie przyjemnie sie zrobiło:O Kaasia mowisz ze Cie piersi nie bolą otoz mnie yeż jakos przestały tak od 3 tyg nie bolą i też sie troche martwię, wzdęciaczasem mam, ale często boli mnie żołądek tak jakbym niestrawnośc miała:O Aga u mnie tez dzidzia ma sie urodzić dzień po naszej 6 rocznicy, ale wiadomo jak jest z tymi terminami:) Ja też nie moge sie doczekac ugs, aby zobaczyc malutkiego/ą. nojgorsze na państwowym to jest to ze trzeba czekac w kolejce na usg i mi przypadło dopiero 4 tyg po odtatniej wizycie kontrolnej. Ja chodze do gina ktory pracuje w innym szpitaku bo akurat w tym nie ma porodówki, a głównie jest tam onkologia, ale bede rodzic tam gdzie pracuje:) Kiedy trzeba sie zapytac o szpital, czy gin sie sam zapyta gdzie chce rodzić?? Pozdrawiam Was🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poniższa mina oddaje mój humor na tą chwilę, wyrażę ją minką, bo nie chcę przeklinać przy dziecku 😡 normalnie zaraz mnie coś trafi, taka jestem zła chyba mnie humorki ciążowe dopadły 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jak mnie boli głowa. Macie jakieś sposoby, bo ja już nie moge................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi ziewczyny czy wy tez macie problem ze spaniem .Cierpie na bezssennosc ktos tez to ma.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dzieki za pozdrowionka 🌻...niestety w ciazy nie powinno sie brac lekarstw przeciwbolowych ja na ten bol pilam wode wiadrami :D :D :D a co do szkoly rodzenia ... koszt ok 200 zl... i ja bylam na 6 spotkanich ostatnie bylo w szpitalu ... a szkole rodzenia zaczelam w 29 tygodniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można tylko lekarstwa na paracetamolu co do bezsenności - nie dokucza mi, jednak ostatnio trochę gorzej śpię, nie tak mocno i zdrowo jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co ja mam robic ????Spie po 2 czasem 3 godziny na dobe.Chodze normalnie do pracy nie jestem zmeczona wlasnie maz spi po obiedzie ,a ja moge tylko posluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ale cisza przez weekend, az w uszach piszczy. Jak tam sie czujecie?? Ja coraz lepiej a wczoraj mialam taką chęć do roboty jak nigdy od kiedy jestem w ciąży:), nawet nie spałam w ciągu dnia i moge jeśc już wszystko:) ale nadal nie jem kiełbas . Nie mogę sie doczekać II trymestru, ale to już całkiem niedaleko, no i oczywiącie tego kiedy zacznie byc widoczny brzuszek:) Mnie głowa zadko boli a jak juz to sobie małą kawke strzelam, tabletek nie biorę bo nie bardzo wiem jakie. Kwiatki dla wszystkich🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dwa miesiace po porodzie
mozna zajsc w ciążę kolejna nawet jak sie nie dostało jeszcze miesiaczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
Można z tego co mi wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
chimera przeczytaj jeszcze raz co ona napisała a najlepiej jeszcze jej nick :O czijses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
hehehe nie tylko ona ;) moja kuzynka ma jedną córke z 11 wrezsnia 2000 a drugą z 11 wrezśnia 2001 heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×