Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

a ja znam rodzenstwo,ktore urodzilo sie jednego roku - jedno na poczatku a drugie pod koniec - rocznik ten sam,ta sama klasa w podstawówce,ale nie bliznięta:) a tak w ogole czesc wszystkim pustki tu jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dwa miesiace po porodzie
ufffff nie jestem w ciazy zrobiłam test negatywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie!!!!:) Jestem mamą prawie 2,5 miesiecznego Adrianka powiem wam tyle nic ująć nic dodać macierzyństwo to wspaniała chwila jaka mogła mi się przytrafić:D:D:D Carla widze ze Ty tez tutaj:):) pozdrawiamy iwona i adrianek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegapiłam
a powiedzcie mi dlaczego Marysia z pierwszej milości rzuciła studia i pracuje jako salowa???przegapilam chyba kiedys ten odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegapiłam
upssss sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Iwka26, ale fajnie. KIedy można poczuć pierwsze ruchy dziecka. Bo już nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, widzę, ze nareszcie się ktoś w weekend pojawił :D co do ciąży po porodzie, tak się ponoć często wpada :D ale widzę, że już po sprawie. witamy mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera, między 16 a 20 tyg., j apierwsze bulgotki i pukanie zaczęłam czuć w 16-tym, w 20--tym już miałam pierwsze kopania :D super uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Chimera ja pierwsze ruchy mojego dziecka poczulam w 18 tyg. a w 20 to juz takie mega kopniaki:)jest to bardzo fajne uczucie....w ogole cały okres ciąży wspominam wspaniale czulam sie dobrze i nosic taki skarb w brzuszku to tez bylo cudowne:) a w ktorym ty jestes tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mam
powiedzcie dziewczyny jak to jest po porodzie, chodzi mi o współżycie z męzusiem, czy nauralny poród zmienił coś w waszych odczuciach?? Czy mężowie sie skarża?? Poza tym ja mam kręgosłup jak przysłowiowe chińskie osiem, a bardzo chciałabym miec dzidziusia gdzies za półtora roku. Ale nie wiem czy kręgosłup wytrzyma. Czy któraś z was miała skoliozę w czasie ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha
cos guska nie idzie twoje forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie
może wy mi pomożecie? wiecie coś na temat tachykardii u płodu? jestem w 35 tyg. i podczas rutynowego mierzenia tetna lekarz stwierdził. że bije za szybko, ale mieści sie w górnej granicy normy. Na skierowaniu ktg napisał tachykardia płodu. co to za wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam - ja mam kręgosłup jak chiński paragraf :D, dosyć skrzywiony, ale na razie - odpukać, mi nie dokucza. Raz mnie bolał, jak się mocniej pozginałam przy sprzątaniu mieszkania, ale mały masaż męża wystarczył kto wie - niestety Ci nie pomogę, nie mam pojęcia. Wskocz może na inne fora, dla mamusiek i zapytaj, może ktoś będzie wiedział, a jak nie zapytaj lekarza, powinien Ci wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
wiecie co sie dowiedziałam?? nie wiem czy wam pisałam że u mnie owulacja jest 19 dnia cyklu i dowiedziałam się że u mnie faza poowulacyjna jest za krótka (ponizej 10 dni) - cytuje "nawet jesli dziecko wyśle sygnał do matki, organizm matki nie zdąży zareagować i dojdzie prawdopodobnie do poronienia - dziecko zostanie wydalone niezauwazalnie razem z krwią miesiączkową". 😭 wiecie coś na ten temat ?? pomórzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe - skąd masz takie informacje? ja Ci nic nie pomogę, ale moze lekarz, tak jak w przypadku kto wie, to lekarz powinien udzielić wszelkich wyjaśnień. polecam przed wizytą dokładnie wypisać sobie wszystkie pytania na kartce, bo potem lubią uciekać z głowy. z tego co wiem, to wiele dziewczyn mając normalną fazę poowulacjną mogło w ten sposób poronić ponieważ nie zawsze jajeczko się zagnieżdża, wydaje się im wtedy, że dostały normalną miesiączkę, tylko np. ciut obfitszą, ale często nawet tego nie zauważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
no o to mi właśnie chodzi, że do zapłodnienia najprawdopodobniej dochodzi, ale jajo nie zdąży się zagnieździć i jest poronienie w postaci okresy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w takim wypadku to nawet ciężko nazwać ciążą, ponieważ jajeczko nawet się nie zagnieździło... jest usuwane wcześniej. nie wiem dokładnie o co Ci chodzi... napisz szerzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
chodzi mi o to że wydaje mi się że zaszłam w ciąże bo mam typowe objawy ciążowe, ale jeden lekarz powiedział ze jak mam okres poowulacyjny krótszy niz 10 dni to to jajo zostanie i tak wydalone przez organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe - ja się na tym nie znam, polecam Ci natomiast forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3111282&start=2970 dla starajacych się. są tam przemiłe dziewczyny, które wiedzą wszystko na temat badań, wyników i starają się o dzidziusie. może one Ci odpowiedzą??? może akurat której ś z nich to również dotyczy i da Ci jakieś wskazówki powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayby --ja mialam bardzo nieregularne cykle - 32-33 dni,ale zdarzalo sie i 37..a taki ksiazkowy 28-dniowy to moze miałam ze 3 razy w zyciu.Domyslasz się pewnie,że w związku z tym moją owulację było ciężko wyczuć i uwierz mi,że nie miałam jej w połowie cyklu...Zaszłam w ciąże w 21 dniu cyklu i sie udało ( a też miałam obawy,że może dochodzić u mnie do zapłodnienia i do wydalenia zaplodnionej komorki jajowej). Głowa do góry u Ciebie też będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
dzięki wielkie dede tylko jak piszesz to ty mogłas mieć akurat cykl 33 dniowy i zdążyło się jajeczko zagnieździć a u mnie z reguły 27-28 dniowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ciężki dzień w pracy, niedość, że poniedziałek to jeszcze pierwszy dzień po urlopie... ale się juz skończył, a ja mogę być dumna, że się ze wszystkim wyrobiłam bez wyrabiania nadgodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej faktycznie strasznie dziś pochmurno i leniwie. Jak dziś samopoczucie, bo mi jakoś nie dopisuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a jak tam z waszą skorą, bo mi już sie porobiły rozstepy na biodrach i chyba tego nie uniknę buuu:O. Kupiłam sobie w rossmanie olejek podobno b dobry, ale tylko raz sie niem posmarowałam ale widze ze ja juz muszę zacząć. A Wy czego urzywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
Witam wszystkich Mam pytanko, czytałam, ze moga w ciąży pojawic sie hemoroidy. Ja mam termin za tydzien i zastanawiam się czy mnie to jeszcze może dopaść. Co do rozstępów to podobno są uwarunkowane genetycznie. Ja niczego nie używałam, zero kremów bo to niby moze przedostawać się do dziecka i nie mam żadnych rozstepów ale kumpela ma okropne i to nie tylko na brzuchu ale również uda, biodra i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×