Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

to dobrze Dede, to najważniejsze:) Rajstopki mowisz:) ciekawe takie maleństwo:) Wiecie ja jakoś nie do konca jestem przekonana ze to bedzie dziewczyna, ale nie to żebym była smutna z tego powodu, po za tym gin mowił ze sie nie upiera przy tym. Chciałabym iśc prywatnie na usg ale nie wiem bo przyjde tak z ulicy i powiem \"rob mi pan usg\". jak Wy to rozwiązałyście, tak po prostu umowiłyscie sie na wizytę bo chcecie wiedziec co sie urodz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam aby polakierować , ale jak mowisz ze nie ma takich przyjaznych dla dzieci to odpada. Można dokupic osobno takie ochraniacze do łózeczka zeby malec np. nozki nie wcisna medzy szczebelki?? O właśnie Dede jeszcze tego typu sprawy:O o matkkoo... kurcze ja to sie boje ze nie bede miała pokarmu, moje piersi nic nie urosły, nie bolą tylko do 10 tyg coś w nich sie działo:( mam nadzieje ze nie bedzi tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, o butelkach i paru drobiazgach już nie pisałam :D butelki dwie miałam w zestawie z laktatorem. Róza - ja też robiłam zakupy na hurtowni.... ale np. wózek i łóżeczko zamówiliśmy na allegro, okazało się tańsze, wózek o 100 zł, łóżeczko o 50, w sumie na piechotę nie chodzi i nikt Ci na ulicy za darmo nie da.... jeszcze fajna rzecz - przewijak sztywny na łóżeczko, kilka pieluch, w tym ponoć flanelowych warto parę kupić, na razie mam jedną, do podścielenia na przewijak czy do wanienki, ręcznik - dwa - po kąpieli, z rożkiem na głowę, kosmetyki - małe opakowania, bo jak będzie miało uczulenie, żeby nie wyrzucać pieniędzy, pojemnik na butelkę, coś do obcinania paznokci, jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę ale ten mój brządc dzisiaj niespokojny.... kiedy ja wkońcu urodzę??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza- dokładnie tak - umawiasz się prywatnie na usg tylko po to, aby poznać płeć. Mnóstwo kobiet tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzusio! Róża, nie szłam na żadne prywatne wizyty, szukał płci przy normalnym badaniu w przychodni. Inna sprawa że nic nie znalazł, bo się dziecko nie ułożyło :) ochraniacze możesz kupić osobno albo od razu z pościelą, żeby sobie kolo dopasować. Ja mam inną pościel, inny rożek, inny ochraniacz :) tylko w tej samej kolorystyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio chyba tak zrobię:) Aga no przewijak dobra rzecz i nie kosztuje majątek wiec sie w zaopatrze w to cacko;) Co do kupowania wózkow na allegro to nie do końca jestem przekonana, ale fakt stowka na ulicy nie leży. Musze lecieć bo gary nadal w zlewie, wyro rozwalone i zupa nie wstawiona :O:O wiec do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie mamy uczulenie na detergent i teraz stosujemy tylko Balneum jako dodatek do kapieli i nic juz wiecej...gdybym na poczatku wiedziala,to nie kupowalabym calej linii Nivea...:) podobno Oliatum tez jest niezle i nie trzeba juz uzywac oliwki po kapieli a na przewijak to przyda wam sie z 1000 podkladow:) dzieci lubia zalatwiac swoje potrzeby na przewijaku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez bym o tym nie myślała zeby mnie nie czekało juz ostatnie usg w 33tyg a chciałabym aby mąż ze mną poszedł bo nie był jeszcze i chyba na to sie nie wyrobi bo godzina jest niepasująca, a ze przy okazji potwierdzimy płeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobre dede :D Róża - jeśli chcesz mogę podać Ci link do sklepu, który mi wysyłał wózek, zrobili to naprawdę szybko i solidnie :) kobieta się sama z nami kontaktowała, proponowała dodatkową opcję, potem dzwoniła, że wysłała jednak dzień wcześniej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos usg..moja siostra poszla prywatnie tylko po to, zeby sprawdzic plec, lekarz nie dosc ze jej nie pokazal ekranu(!!!!),to powiedzial ze to...na 50% dziewczynka..imbecyl jeden.. za to poszla pare dni poźniej normalnie panstwowo, i sie dowiedziala ze to chlopak na :):):) jak widac prywatnie nie zawsze lepiej:) PS. fajnie sie macie z tymi zakupami:) Ja musze jeszcze troche poczekac:) A juz mnie troche korci kiedy natkne sie gdzies przypadkiem na stoisko z rzeczami dla maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam tez mialam ostatnie usg w 32-33 tyg.,a pozniej to juz w dniu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Roza nie wydawaj kasy na usg,ja Ci mowie - bedziesz miala na 50% chlopca i na 50% dziewczynke:):):) dobre to było Daffo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam w 34 tyg. ostatnie co do zakupów to jest z nimi jeden problem - jak zobaczysz te wszystkie ciuszki, to ciężko się oprzeć... ja w tej chwili takie sklepy omijam szerokim łukiem, bo jak bym mogła to pewnie przewaliłabym w nich całą pensję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża, będziesz miała takie samo jajko niespodziankę jak ja :D ciekawe co jest w środku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczek
ja mam mieć ostatnie usg w 36 tyg. Jutro wybieram sie na zakupy, żeby mieć co wziąć do szpitala, już sie na to nakręcam i boję, że wydam kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi się marzy?? dwie rzeczy..... pierwsza: położyć się na brzuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a druga: założyć sobie swoje dżinsy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie dwa drobiazgi.... w sumie chyba prędzej założę dżinsy niż będę spała na brzuchu po cięciu, ale nie mogę się doczekać..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że topik wreszcie ruszył z miejsca :D cześć smaczek!!! uważaj na siebie na tym spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się dzisiaj spać chce, że pójdę sobie na spacer, a potem w razie czego legnę na łóżeczku :D nie mogę sobie normalnie dać rady bo siedzę z nosem w klawiaturze. Ale robotę już skończyłam, wszystko oddane, więc mogę poleniuchować :D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam lenia jak diabli :D od kilku dni się mnie trzyma i nie chce puścić :D nawet na spacer mi się nie chce iść, poza tym jak chodzę to mi brzuch spina, nie chcę ryzykować już, jak wyjść to tylko z mężem do sklepu popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre Daff:) też tak może być, rozni są lekarze, moze trafie na złośliwca ktory kasę wezmie a nic konkretnego nie powie, chyba nie pojdę a mąż kabinuje;) Aga to podaj mi tego linka:), a co do jajka niespodzianki.. to wcale mi nie przeszkadza. Mi sie marzy zimnie piwko pizza i chipsy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie marzy zimne piwko z malym soczkiem ale latem na wakacjach gdzies na ogródkach piwnych....najlepiej nad morzem albo w górach!!!!ehhhhhhh a z tym lekarzem to nie zartowalam:P za 2 minuty wizyty (dosłownie)i praktycznie zadną informacje skasowal 50 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze widzialam zdjecia z tego usg o ktorym pisalam wyzej..byly robione niedawno w styczniu, a data na zdjeciach jest z lipca poprzedniego roku. Moze jakis lekarz oszust co sie nie zna i tylko kase chcial wyciągnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee pewnie nie umie ustawić czasu i godziny w aparacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róza, poniżej: możesz sobie poszukać innych aukcji tego użytkownika C:\\Documents and Settings\\Marcin\\Moje dokumenty\\Mieszkanie\\dzieciak\\efik1 - WÓZEK TAKO JULIA STANDARD - wys_ GRATIS (78775320) - Aukcje - Onet_pl_ Aukcje internetowe dla każdego.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ostatnio mam sporo do zrobienia w pracy i ledwo wyrabiam... ja o wyprawce poki co usilnie mysle... ale poki co konczy sie na mysleniu, teraz moja glowe zaprzata wizja szukania nowego mieszkania i zeby zdazyc ze wszystkim tzn przeprowadzka przed porodem... przekichane mowiem Wam... mam nadzieje ze cos sie ruszy w tym temacie juz niedlugo zebym w koncu mogla zaczac kupowac i lozeczko i spioszki i wogole wszystko:) co do plci malenstwa to ja zostawilam sobie taka mala nutke niepewnosci, bo u nas na poczatku byla dziewczynka a teraz facet na bank:) coz, jak tak nagle sie zmienilo to wcale sie nie zdziwie jak sie okaze ze to jednak dziewczynka:) poza tym dzis mnie w pracy tak cisnal biustonosz ze sila wyzsza - musialam go sciagnac - co za ulga:D a za spaniem na brzuchu to i ja tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wyluzuj troszkę, w końcu jesteś w ciąży :-) Idę sobie telewizję pooglądać, chociaż jak znam życie to pewnie same bzdury oferują w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem dzis 1wsza..lece do pracy dzis ale mi sie nieeee chceeee milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daffodile ranny ptaszku:) Ja też zyczę miłego dzionka, dziś mężulek ma wolne wiec sie żadko odezwę. A teraz na zakupy lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja druga :) i też mi się nie chce a muszę iść do sklepu, bo m półki w kuchni i lodówka zioną totalną pustką :) zapomniałam wczoraj zrobić zakupy :o zjadaliśmy resztki z lodówki rany, ale miałam noc.... dziecko się wierciło, kręciło, kombinowało, a brzuch się spinał niesamowicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×