Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość motorcyklista
zawsze się trafi jakiś złośliwiec. niemoge dużo pisać bom w pracy ale pozdrowionka dla wszsytkich ( a i nartowałem na słowacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty elunia
pytanko z innej bajki!: piszesz ze masz 18 lat i juz chcesz miec dziecko??? a co z twoja pasja ? myslisz ze jak urodzisz to bedziesz miała czas??? bardzo w to watpie!!! wiem cos o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
na słowacji nawet tanio, jeźdze tam gdzie mnie znajomi zawiozą jesli chodzi o hobby poza moto to z Tym jest różnie, choć mam znajomą co kocha motory i konie. Pracuje w ośrodku hipoterapi i nawet czasem ją odwiedzam. wyjeżdzam do rodziny na Swięta i chciałem Ci życzyć zdrowych i spokojnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
ależ tu świerzo ;) jak tam przygotowania do sylwka? ja mam dyżur w Krakowskim domu dziecka, zrobimy z kumplami dzieciakom wystrzałową impreze. nic tak człowieka nie cieszy jak uśmiech dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
przepraszam ŚWIEŻO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTORCYKLISTO ;] daruj sobie;) nie kazdy ma dar do ortografi.. a co do sylwka to hmm mam nadzieje ze odkuje sobie 4 poprzednie lata przesiedzone w domu.. MOTORCYKLISTO!?jaki szlachetny zawod i zainteresowania?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
każdy robi błedy, ale na komp robi sie je jakoś częściej. robiłem licencjat na resocjalizacji, miewałem praktyki tu i tam. No i wkońcu zostałem jako wolontariusz w domu dziecka.obecnie jestem na kierunkach logopedia i edukacja wczesnoszkolna. normalnie sprzedaje ciuchy i inne gadżety motocyklowe w sklepie moto. a takim biedactwom to chyba każdy chciałby pomagać. pozdrawiam, i życze Ci Rybko udanego, szałowego sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTORCYKLISTO pomagac moze i by chcial ale nie kazdy sie do takiej pracy nadaje..mowie tu o roznych aspektach wiec nie badz taki skromny;)..Tobie tez zycze udanego sylwestra i wielu usmiechow maluchow na twarzy.. no i wszystkim znajomym tutaj..ale puki co chyba nikt nie zaglada.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabballos cigarros asfaltos
ETZ 250 tanie części ,nie za ciężki,mało pali.Jeśli zadbasz o nią -odwdzięczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowych FORUMOWICZOW! (ktorzy moze sie jeszcze odezwa) .. co z tego ze nowy..Ppoprosze o Twoje zdanie co do wyboru motocykla dla kobiety..i jesli sam jezdzisz to o swoich doswiadczeniach na dwoch kolkach..pozdrowienia i milego tygodnia..zwlaszcza jako ze to jest pierwszy w tym roku hihi.. jak sie bawiliscie na sylwestra?? ja ubawilam -choc nie obylo sie bez nieuprzejmosci niektorych- i to tak ze wczoraj przez caly dzien nic nie jadlam i lezalam w wyrku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
witajcie w nowym roku! ja bawiłem sie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Pozdrawiam i życzę wszyskim FORUMOWICZOM by znależli się w rodzinie PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓW /takich, którzy szanują również skuterzystów /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim.. co u Was slychac,gdzie sie podziewacie.. GOFROWNICZKA chyba jeszcze z chameryki nie wrocila:).. a ja znowu szukam pracy:(ughm co nie mam szczescia.. Rider czyzbys spotkal sie z jakimis nieuprzejmosciami? no nieladnie nieladnie niestety takie zachowania pogarszaja spojzenie spoleczenstwa na motocyklistow choc niewatpliwie zawsze wzbudzaja zainteresowanie.. pozdrowionka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetka
🖐️ strasznie fajny topik........ dopiero teraz tu trafilam........ ja bardzo lubie motory........ chyba od zawsze...... choc w sumie nie wiem dlaczego ........ bo u mnie to jakos dziwnie sie objawia........ gdyz ani nie mam zadnego ani nie umiem .....JESCZE..... na nich jezdzic....... i dawno w sumie tez nie smigalaam jako 'plecaczek' (hehe... fajnie to brzmi)...... ale je uwielbiam i zawsze jak byla mozliwosc podczepialam sie pod kazdego kto na nich jezdzil........... najpierw tato .....(jezdzilam do przedszkola na motorze......to bylo piekne:D )......... pozniej moj kuzyn....... znajomi......suuuuuuper bylo..... ale w tym roku mam mocne postanowienie w koncu zrobic sobie na nie prawko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy melepetke witamy ale czy do grona zwariowanych zaliczamy?? niech reszta sie wypowie.. jakby nie bylo ogladajacych sie laseczek za moto jest sporo.. (bez obrazy) pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Rybko wejdź na pierwszą stronę swojego topiku i przeczytaj co Ty napisałaś i Elunia!!!! A tak na marginesie -przez odtatnie dwa lata na liczniku przybyło mi 18000 km. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Przepraszam - powinno być ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Wszystkiego najlepszego Rybko - chyba przybyło wiosen - zmieniłaś 25 na 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany RIDER czego tu gratulowac..urodzinek jeszcze nie mialam ale przyzwyczajam sie juz pomalu;) a co do Twojego skuterka to myslalam o jakis zlosliwosciach ktore spotkaly cie byc moze na drodze.. a to co napisalam hmm to bylo moje osobiste zdanie bo moj brat ma skuterka i uwazam ze jazda na takim 2kolowcu jest zupelnie inna..wysoko trzyma sie nogi..automat..no i bzzz...:) ale zarowno on jak i Ty pewnie jestescie w podobnym wieku ( on ma 16) i na cos wiekszego puki co nawet prawka byscie nie dostali wiec wszystko przed wami..mam racje( co do wieku)? pozdrawiam Cie i cala reszte..:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
witam was wszystkich serdecznie wszystkiego najlepszego w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Cześć wszystkim Rybko 26 pomyliłaś się co do mojego wieku, mam dużo więcej wiosenek i dużo więcej wiatru we włosach. A prawko potrzebne jest również na skuter jeżeli jeździsz np: Burgmanem lub Majesty.Wszystkie powyżej 50 ccm muszą być prowadzone przez posiadaczy prawka. A to czym się jeździ zależy tylko od upodobań - czy chcesz być dawcą organów czy odkrywać nowe, nieznane, wspaniałe miejsca. Czy samochody automaty też są dla Ciebie bebe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis ponownie.. RIDER nio niestety intuicja kobieca mnie zawiodla.. a co do prawka na skuter to jasne ze trzeba miec tyle ze do 50ccm moga jezdzic juz tez mlodziki.. a co do motorow to chyba mala dyskusja nam sie tu wywiazala bo nie zgodze sie z tym ze ten kto jezdzi skuterem jest bardziej \"bezpieczny\" na drodze.. ogolem liczy sie zdrowy rozsadek..problem jest tez taki ze dwa kolka sa malo widoczne dla samochodow.. ale moralow nie bede tu prawic bo kazdy ma swoje zdanie na ten temat.. ale generalnie uwazam ze jesli ma sie cos komus stac to i tak sie stanie chocby nawet szedl pieszo chodnikiem.. a co do automatow?tak wole manualna skrzynie biegow ale mysle ze to jest tez juz kwestia przyzwyczajenia.. a ty gdzie podrozowales swoim przecinakiem:) dobranocka wszystkim i do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×