Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość Motocyklistka
A u mnie 28 na minusie. Strach pomyśleć jak marznie Twój Harley Gofrownico ? A może jeszcze nie dotarł z hameryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklistka
Rybko droga pojawiłam się już 22 dnia stycznia ale nie zostałam zauważona.To te mrozy wszystko zamroziły. Czy one się nigdy nie skończą??????????? Bardzo proszę o cieplutkie słoneczko, bo chciałabym już wsiadać i jechać, jechać........Może spotkamy się na zlocie w Częstochowie? W tym roku będzie to już trzecie spotkanie na Jasnej Górze. Cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! tegoroczna zima jest okropna, chętnie bym się zaszyła w jakiś tropikach. Mój motorek jest jeszcze w usa, teść mi gi wyśle dopiero za jakieś 2 tygodnie. Ale przez te mrozy mawet niechce mi się o nim myśleć. Witam motocyklistke! też w pierwszym momęcie pomyślałam że to ten łobuz :) motorcyklista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.. Motocyklistko-zeczywiscie pojawilas sie tu juz wczesniej.. z rozbiegu wzielam CIe za kolege. opowiedz nam o swoim zamilowaniu skad sie ono wzielo ,czym jezdzisz jak dlugo i z kad jestes..:) GOFROWNICZKO tez mysle ze moto ma lepiej puki co bedac w usa niz u nas..brr..:) przy tych mrozach trzeba chodzic i odpalaca dwa czy cztery kolka codziennie bo inaczej mozesz nie wyjechac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką wygode że w garazach mam taksamo ciepło jak w domu, ale przepalamy motorki od czasu do czasu. Trzeba pamiętać też o ładowaniu akumulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Na Moto Jest Sexi
Czesc ja tez nie moge sie doczekac wiosny bo bede mogl pograc wreszcie w PAINTBALL, a wy dziewczyny probowalyscie kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
ja prubowałem, ale potem mimo ochraniaczy miałem mase sińców :) WITAM MOTOCYKLISTKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
mam pytanie kupilem sprezyny progresywne do yamahy virago 1100 sa dluzsze od zwyklych prawie o 15 cm czy tak powinno byc pozdrawiam jezeli maja takie byc to czy zaklada sie takie jak sa czy moze cos trzeba usunac ta tuleje co jest w zawieszeniu na gorze a moze sie ja skraca moze ktos to przerabial i cos mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyny progresywne do virago- nic to virowce nie pomoze - zawsze bedzie sie prowadzic jak kopniety w dupe pijany jamnik po lobotomii ktory polknal pietnastoletni mlynek do kawy z wywalonym lozyskiem a nastepnie wystapil w filmie \'Kochanie zmniejszylem dzieciaki\'. Taka juz rola XV na tym lez padole ;) kase ktora chciales zmarnowac na to zajscie przeznacz na paliwo w nadchodzacym sezonie ;) tyle wyczytanych info w necie..wybacz bzyk07 te ostre slowa nie naleza one do mnie..milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
dziekuje ci ale juz stracilas wszystko u mnie po pierwsze odsylam cie do odpowiedzi zreszta twojej z dnia 13br tak ze zastanow sie co piszesz bo wydaje mi sie ze twoje wypowiedzi zaleza od tego czy jestes przed czy po o,,,,,,e tak ze pozdrawiam dziatwe i coz musz z prykroscia stwierdzic ze troche jest tu kadzenia bez sensu a moglo byc tak fajnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
super sprawdz co napisalas 13.o1.2006.r. jest tak jak sie ma zdanie swoje nie wazne jakie ale swoje to zawsze jest ono priorytetem piszac na ten sam temat w dwoch bardzo ze soba nie zgodnych ze soba to moge powiedziec jedno dwulicus. Tylko nie lam sobie zycia z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co napisalam wczesniej..nic wiecej nie napisze bo i tak bedzie zle.. niemow tylko ze jestem dwulicowa nie ocenia sie ludzi ktorych sie nie zna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu porobiło! myślałam że wchodząc tu poprawie sobie humor a tu kiepskawo. Zmarł mój/nasz znajomy CIPIÓR. Super człowiek, motocyklista od zawsze....śpieszmy się kochać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GOFROWNICZKO przykro mi z powodu Twojego kolegi. ja tez mam ostatnio kiepski nastroj i jakos nie widac swiatelka na jego zmiane.. 43 dni do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklistka
Gofrownico czy możesz podać więcej szczegółów dotyczących CIPIORA bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś \"Cipiur\" Skiora ,1959-2006 wspaniały człowiek, pełen poczucia humoru, kto bywał na zlotach HD napewno go znał, niedało sie przejsc obok niego obojętnie . Zaczadził sie w swoim mieszkaniu w Krakowie razem z kolegą Maćkiem ze śląska (prawdopodobnie tez motocyklista). Pogrzeb będzie w sobote w Krakowie, godzina jeszcze sie ustala. Cóż jeszcze napisać żal.... żal....żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklistka
Dziękuję Gofrownico za informację. Łudziłam się, że to pomyłka, że to nie ..........przpraszam ale nie mogę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
ja go znałem tylko z opowiadań kumpla, jak ponoć na zlocie HD chodził z jakąć laską, oboje w stringach. Wesoły i sympatyczny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
kochane motocyklistki życze Wam miłych walentynek. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider-owa
Motorcyklisto w imieniu motocyklistek bardzo dziękuję za życzenia walentynkowe i wspaniałe serduszka.Przepraszam, że tak późno. Sądziłam że chociaż Rybka się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi hej wszystkim..nie odzywalam sie bo mnie nie bylo.teraz dotarlam do domku i nadrabiam wszystkie zaleglosci na necie. Motorcyklisto dziekujemy oczywiscie za zyczonka:) mam nadzieje ze dla ciebie tez byl to mily dzien.. dzisiaj jadac samochodem widzialam juz nie jedno moto na drodze.. wszyscy sa spragnieni ciepelka i slonca na niebie. a co tam u was?pozdrowionka.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
ale jazda bylem dzisiaj w garazu i zrobilem to odpalil jak zly nie pisze jaki to motocykl bo znowu pewna pani powie ze odglos pochodzacy od niego to jakby sluchac mlynka do kawy z uszkodzonym lozyskiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję wkrótce zostać kobietą na motocyklu :-) Niedawno straciłam samochód, a o śmigaczu marzę od dawna. A marzenia trzeba spełniać, prawda? :-) Wkrótce prawko będę robić i szukać jakieś maszynki dla początkującej :-) JUŻ nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa forumowiczke..co do moto to przerabialam ten temat bardzo dlugo i osobiscie zdecydowalam sie na gs 500. po wysluchaniu wielu opini stwierdzilam ze ten moto bedzie dla mnie odpowiedni. a ty masz juz Carlitta jakies swoje typy? pozdrowionka dla wszystkich🖐️ bzyk07 pozdrowka dla ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o takim zestawie: http://www.bikepics.com/pictures/483114/ Ale to jeszcze długo nie będzie realne ;-) Za radą kolegi - starego wyjadacza biorę pod uwagę Kawasaki GPZ 500S, Yamahę Diversion 600S, Hondę CBR 600 F2. Póki co Yamaha jest dla mnie najbardziej przekonująca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×