Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

cześć Rybko dziś rano mój mąż otwiera okno i mówi: słyszysz wiosne? wkońcu sie doczekaliśmy, ptaszki ćwierkają od rana, słoneczko, jest pięknie. ja czuje się ok, dzieciaczki są bardzo malutkie i prawie niewidać że jestem w ciąży. Mój nowy harry przyleciał 4 dni temu i już znalazł nowego właściciela.Dobrze że mam jeszcze intrudera. Choć z trójką dzieci niewiem jak będzie wyglądało nasze motocyklowe życie. No ale pożyjemy zobaczymy, i napewno jakoś sobie damy rade. Żeby tylko dzieciątka były zdrowe to wszystko będzie ok. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
kiedyś dawno dawno temu abyło to wlatach szejżdziesiątym siudmym kiedy pierwszy raz zrobiono mi zdięcie na motocyklu pod tytułem ''panienki w kaskach '' inapisano w gazecie ze po sprawdzeniu dokumentów policjant pozwolił ruszyć dalej Miałam 18 lat jak mialam motor ;;SHL'' jaki on był piekny Ja się kochałam w nim póżniej poszło łatwo Zawody motokros zawsze na pierwszym miejscu to była frajda Skonczyłam brać udział w zawwodach jak byłam w 5 miesiącu ciązy bo było widac a póżniej jezdzjłam dla swojej potrzeby Wlatach 46 prześiadłam się na samochud zmieniłam kilka pierwszy miałam to warszawa garbus wypadku nie miałam prawo jazdy mam do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, zuzia52 to jest napewno ciekawa historia.. niestety im czlowiek starszy pojawia sie wiele przeszkod dla ktorych niektorzy decyduja sie lub musza odstawic dwa kolka na bok. dziekuje ze podzielilas sie z nami swoimi wspomnieniami. GOFROWNICZKO ciebie tez to napewno czeka ale to ze beda dzidziusie jeszcze nie oznacza konca waszych wypraw. choc moze to wygladac troche inaczej niz dotychczas. w zeszlym sezonie podziwialam kobietki na zlocie junakow ktore przyjechaly samochodem z kempingiem. jedna dziewczyna z ktora rozmawialam miala dwoch synkow jeden mial dwa latka wiec na moto jeszcze jako pasazer nie mogl wtedy wsiasc ale powiedziala mi ze jeszcze za 3,4 lata samochod pojdzie w odstawke a oni z dziecmi na moto i beda smigac na zloty. wiec wszystko to dobra organizacja i odwaga ktorej tobie GOFROWNICZKO z pewnoscia nie brakuje.. no ale czasem sie latwo mowi a zycie wyglada zupelnie inaczej zwlaszcza ze ty bedziesz miec dwa malenstwa i puki co to one sa najwazniejsze:) milo slyszec ze sie dobrze czujesz bo najgorzej jest ponoc przetrwac poczatki ciazy.oby tak dalej.. szkoda ze sprzedalas swoj nowy nabytek ale jestem pewna ze trafil do dobrego wlasciciela ktory bedzie rownie dobrze o niego dbal. a tak apropo jeszcze kobietek kolo 40tki ktore chca jezdzic. na innym forum jest kilka takich ktore dopiero w tym wieku spelniaja swoje mazenia o wlasnym motocyklu i uwazam ze nalezy je podziwiac za odwage a one nie powinny sie przejmowac tym co powie otoczenie. a powiedzcie mi jeszcze jaka macie najlepsza stronke gdzie mozna sie dowiedziec o wszystkich imprezach motocyklowych. ja korzystam narazie z automobilklubu wlkp i swiata motocykli ale pewnie sa jeszcze inne stronki. i moze wkoncu w tym roku uda mi sie byc w miescie na rozpoczecie sezonu bo do tej pory zawsze gdzies wybywalam. motorcyklisto a co u ciebie?? pozdrowionka dla wszystkich..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknota21
mmmm .. jak motor :) też pragnę sobie klupić :) ale to jeszcze za jakiś czas.. ale miło wiedzieć , że są jeszcze kobiety takie jak Ja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
pani rybko jeszcze musze sie pochwali ze na jaki pojazd bym niewsiadła to pojade pochodze ze wsi pracowałam na ciągniku w polu kombajnem terz kosiłam zboze Moja jedna zdwuch córek potrafi robit tak samo MAM CIEKAWĄhistoryjkę związaną z motorem Ztamtego lroku latem pojechałam nad staw motorem ubrana w dżinsy kasku nie sciagałam jeszcze okulary podrywali mnie nawet małolaty nikt mnie nie poznał motocykl miałam porzyczony wnuki tesz mnie nie poznali a co błyo śmiechu jak scjągłam kask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Pani zuziuu to ja raczej powinnam tytulowac bo dzieli nas napewno spora roznica wieku.. widze wiec ze wnuki maja naprawde rozrywkowa babcie..tylko pogratulowac. czy ma Pani z kim dzielic swoja fascynacje motocyklami? witam rowniez tesknote 21 moze napiszesz kilka slow o sobie. topik troszke zamarl ,mrozy nie dawaly za wygrana;) ale moze uda sie nam go reanimowac. pozdrowka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Zuziu mowisz ze dobrze umiesz jezdzic-mam pytanie czy na mezczyznach tez dobrze jezdzisz pdpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
pani rybko nasza rodzina ma to jusz w genach tylko bojmy sie żeby nic zlego sie nie stało A dla sami 1 niewiem kim jesteś ale jak człowiek ma talęt to w tym też jest dobry [ nogi ] głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Ciesze sie ze mowisz prawde taka kobiete to chcialbym poznac jestes urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis podszywacz nam sie tu wkradl.. Pani zuziu to prawda ze najgorsza jest obawa o to ze moze sie cos stac. i przez to sport motocyklowy w polsce zostal troche zapomniany jednak z kazdym rokiem sie to zmienia. ja osobiscie jestem zdania ze jak cos ma sie czlowiekowi stac to i tak sie stanie bez wzgledu czy pojdzie pieszo czy pojedzie motorem. motocyklisci tylko nadal jeszcze nie maja zbyt dobrej opini wsrod ludzi ale na ten temat mozna by dyskutowac godzinami bo wkoncu kazdy wolalby smignac pomiedzy samochodami i nie stac godzinami w korkach na miescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jestem poprostu rybka ;) na tytuly jeszcze przydzie czas w zyciu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
mówją namnie że jestem duszą towaszystwa niekturzy uważaja mnie za dosc ladną Ale nie to jest warzne Warzne żeby byc zawsze soba czy na ciagniku czy w fordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie calkowicie.. ludzie teraz zbyt duza wage przywiazuja do pieniadza.. a zycie na wsi i w miescie?wszystko ma swoje plusy i minusy ja w miescie cenie sobie anonimowosc bo w miejscowosci rodzinnej to wszyscy o wszystkich wszystko wiedzieli nie koniecznie prawde. pozdrawiam serdecznie wiosna idzie duzymi krokami bedzie nie co wiecej luzu i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
rybko jak ja zaczynalam jezdzić na motocykllu to bylo o wiele mniei samochodow po autostradzie a4 to ja tancowalam na motocyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Widze zuziu jakas dziwna zazdrosc u Rybki ze chce z toba porozmawiac. Niewiem co to jej przeszkadza.[A jak jestesmy ku sobie] to co maja do tego postronne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
rybko ja niezwracam dużej uwagi co ludzie powiedzą żyje swoim życiem A uważam puki ludzie gadaja to sie jeszcze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak sobie myslalam czytajac twoj pierwszy wpis zuziu ze kiedys byly inne czasy pewnie i nawet lepsze. znudzona-bardzo zadna zazdrosc jak dla mnie to poprostu prowokacja. hehe:D zarabista z ciebie babka brakuje nam takich ludzi na swiecie. grunt to sie nie przejmowac..choc nie zawsze sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
znudzona a dlaczego tak uważasz Ja rozmawiac moę i z tobą i z nia napisz swój jakis nowy temat ten topik to jazda na motocyklach mam duzo wolnego czsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam tymczasem ziuziu jak masz ochote mozesz tutaj z nami stukac. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
znudzona jak my mamy sie ku sobie tego to ja nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
jde napalic w piecu bo zimno puzniej wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Rybko masz racje z ta prowokacja -bo gdy chcesz kogos poznac to musisz go sprowokowac.Najgorzej jak ktos wchodzi miedzy wodkie a zakaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
dziewczyny to ja już nierozumię czyzbym byla miedzy wodką a zagrychą to spadam POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Zuziu czegos nie rozumiesz .no poprostu chce z toba poromansowac jesli wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
A taqmten temat z ta wodka to odnosil sie nie do ciebie zuziu tylko do zarozumnialej Rybki 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
okrozmawiać to ja mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
czy moglabyś napisac z jakiego jestes województwa i ile maszlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie, wiosna przyszła więc widze że nasze forum sie troszke ożywiło. To dobrze :) Rybko, ja nie przekreślam naszego motocyklowego życia, jakoś damy sobie rade. Uważam że i tak już dużo w życiu poszaleliśmy, więc można troszke zwolnić. wyjechałam sobie intruzikiem i harym mojego męża na podjazd, pięknie wyglądają w słoneczku! Zaczełam nawet je czyścić, ale przyjechał mąż i dostałam mały opieprz że niepowinnam tego robić. Tak więc tylko patrzeć ;) A co do nowego właściciela mojego HD to jest nim mój tatko. Czyli poszedł w najlepsze ręce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona- Bardzo
Kilometry roli nie graja a lat to mam troche wiecej od ciebie Ale zaszalec sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
robja kilomerry swoje choc jak wspomnialam dobrze jeżdzę samochodem to jednak paliwo kosztuje jeżdziłam tamtego lata trzy razy nad solinę ijeszcze wpare mjejsc bo lubję bardzo turystykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×