Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość Znudzona- Bardzo
Ja wole przemieszcac sie samolotamy jest szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
mnie na to nie stać leciałam z tamtego roku było ok ipo drugie do lotniska mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarażony bakcylem
witam serdzecznie trafiłem na ten temat przez przypadek, ale strasznie mi sie spodobał. sam jestem miłośnikiem dwóch kółek, jeszcze nie posiadam własnych ale mysle ze w tym roku sie to zmieni :D strasznie podobają mi sie HD ale sam najprawdopodobniej kupie ścigacza. pozdrawiam was serdecznie a wszczególności Rybke 26, Gofrownice i zwariowanego, jako głównych forumowiczów tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarażony bakcylem
mam pytanie do was dziewczyny powiedzcie mi jak mam przekonac (namówic) swoją dziewczyne aby wsiadła ze mną na motor. Jeszcze go nie mam ale ona juz z góry powiedziała ze nie wsiądzie na motor i że bede sobie sam jeździł. Mam nadzieje ze jak przyjdzie co do czego to zmieni zdanie. podpowiedzcie mi jakies argumenty za. wiem ze słowami bedzie cieżko, że trzeba tego spróbowac i tego zasmakowac, ale moze jest cos co do niej przemówi. czekam na Wasze podpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, GOFROWNICZKO hihi jak sloneczko wychodzi to w domku nie da sie usiedziec i nie dziwie sie ze zaczelas czyscic moto:) wsumie to teraz tylko to ci pozostalo bo w teren to raczej wyjezdzac nie mozesz. ale taka juz jest dusza motocyklisty.moj kolega w zime to codziennie kiedys chodzil do garazu patrzec czy moto stoi na miejscu;) juz nie mowiac o pielegnowaniu go. to mowisz ze twoj takta wciaz jezdzi?a byliscie kiedys w karpaczu na zlocie?widzialam kiedys chyba w necie ze w lipcu jest tam organizowana super impreza dla ciezkich motocykli. chcialabym tam kiedys pojechac. witamy zarazonego bakcylem a powiedz mi czy twoja kobieta siedziala kiedykolwiek na motocyklu? bo dla mnie powiew wiatru we wlosach jest juz dostatecznym argumentem nawet jesli mialabym jezdzic jako plecak;) wiesz ja mysle ze ona poprostu boi sie predkosci i niebezpieczenstwa. radze wiec na poczatku jak juz kupisz moto nie jezdzic z nia zbyt szybko sie miala sie szanse przyzwyczaic. nawiasem mowiac nie rozumiem jak mozna tego nie lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarażony bakcylem
no napewno ma jakies obawy, raczej nie miala okazji siedziec a co dopiero jechac moto, wiec mam taką cicha nadzieje że jak to poczuje to również sie zarazi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest poczytac i pogadać z ludzmi których interesuje ten sam temat, a o motorach to moge słuchac i gadac godzinami. bardziej słuchac bo jestem początkującym motocyklistą (prawko mam dopiero od listopada). tym bardziej fajnie mi sie czyta to co piszecie o sprawach technicznych dotyczących jazdy i użytkowania. pozdrawiam fanów dwóch kółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
rach ma wielkie oczy zawsze pierwszy ra to ciężko puzniej idzie juz lepiej Moja siostrzenica za nastolatka miala wypadek samochodowy baała usiąśc do samochodu ateeaz zasuwa ze chej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarażony bakcylem jestem pewna że kiedy Twoja kobietka zobaczy Twój motocykl, zobaczy jak na nim jeździsz, sama wsiądzie na niego bez proszenia. Może na początek kup jej kask w prezencie. Bardzo się ciesze że nasze grono się powiększa, oby tak dalej :) Rybko nieraz byliśmy na zlocie w karpaczu (zresztą gdzie nas niebyło? ;) Postaram się wkrótce wkleic kalendarium zlotowe, choć zloty motocyklowe niesą już takie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, bylam sobie w kinie,teraz zagladam tu i widze ze rozmowa sie ozywila;) zarazony bakcylem a jakie moto ci sie podobaja? i tez uwazam ze skoro twoja kobietka nie miala okazji obcowac z moto to kiedy przyjedziesz do niej pierwszy raz,sprobuje wsiasc to zdanie zmieni. i gdzie ty sie zaraziles motocyklami? a prawko-dobrze ze zdazyles jeszcze przed nowymi egzaminami mi sie tez udalo bo inaczej napewno juz na prawko bym nie poszla.. napewno nie w tym roku.. GOFROWNICZKO tak mi sie zamazyl ten karpacz mam tam blisko kolezanke ale latem mnie oczywiscie niebedzie.. dzieki za kalendarium motocyklowe i nie mow ze nie wypada, fajna stronka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Gofrownica o takim prezencie tez myslałem ale bardziej chciałem jej kupic kurtke na moto, kask niech sobie sama wybierze ;) mam nadzieje ze bedzie tak jak piszecie, zależy mi na tym bardzo. Rybka 26 co do motorów które mi sie podobają to, ze sportowych, oczywiście hondy. napaliłem sie na honde CBR 600 F4 lub F4i. kiedys marzyłem o HD ale sie nie widze na nim wiec pozostaje tylko patrzenie na nie. motory zawsze mnie kręciły tylko jakos tak nie myslałem o nich poważni że moge na nich jeździc, miłość do nich chyba mam we krwi po moim śp. dziadku on od zawsze sie zajmował motorami a ja byłem za młody aby brac to na poważnie, ale teraz dorosłem do tego i samo to wyszło ze mnie :D. ostatecznie do moto przekonał mnie i nakręcił mój kumpel jak mi mówił jaka to frajda śmigac na dwóch kółkach. pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtka czy kask dobry pomysl jednak mysle ze warto przymiezyc bo moze okazac sie za male ja mam np problem z kaskami bo mnie uwieraja z jednej strony zawsze a z drugiej jest ok. kiedys nawet zgubilam przez to kolczyk;) zarazony bakcylem dobrze ze liczysz sily na zamiary i siegasz po 600tke. ze zbyt duzym nie ma co odrazu szalec. i gratuluje wyboru! chociaz co do tego to zdania tez sa podzielone bo mi jedni doradzaja 500 zeby sie troche rozruszac bo i tak po krotkim czasie bedzie to dla mnie za malo a inni mowia ze najlepiej najpierw 250;) ale mysle ze sie poprostu boja zebym sobie z wiekszym nie poradzila. fajnie ze zamilowanie masz wyssane z pokolen i trzymamy kciuki zeby ci sie udalo zarazic tym dziewczyne.potem tylko jakas mala grupa mtocyklowa i mozna smigac. i zarazony bakcylem z kad nadajesz?? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOFROWNICZKO mam jeszcze do ciebie pytanie apropo kolegi z_snieguli widze wlasnie ze buduja sobie stronke internetowa. czy to jest twoj dobry znajomy? chodzi mi o moto jakie sciagaja bo z niemiec ponoc duzo moto sciaga sie ze szrotow troche reanimuje i sprzedaje.. z tego co widze to maja tez odziez i kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznam snieguli osobiscie, mój kumpel kupił u niego virago. w super stanie za naprawde male pieniadze. Motocykl byl sprzedany po paru dniach od sprowadzenia , wiec niesądze żeby było coś tam majstrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZATYM Z TEGO CO PAMIĘTAM, ON CO CHWILE JEŹDZIŁ DO NIEMIEC PO TE MOTORKI, NIEŹLE MU SZŁY. JAK BYŁO COŚ Z MOTO TO INFORMOWAŁ , NIESĄDZE ŻEBY COŚ MAJSTROWAŁ, NO CHYBA ŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc GOFROWNICZKO, stronka w necie tez wzbudza zaufanie, mysle ze warto kupic moto u tego goscia choc przy odbiorze i tak przydalby sie ktos kto sie na tym naprawde zna i sprawdzilby stan techniczny.. na allegro to mu zaduzo sprzedaz nie idzie chyba ze wiara mu komentarzy nie wystawia bo ma tylko jeden.. dzieki za info i milego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
cześc Rybko a ile taki motor kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zuziu, zalezy jaki motor bo ceny sa naprawde zroznicowane, jesli bylas kiedys na aukcjach allegro wejdz sobie na stronke i poogladaj tam bedziesz widziala najrozniejsze moto.. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rybko 26 co do tego ze mierze siły na zmiary to pojęcie względne, woczraj gadałem z kumplem który jeździ na motorach już kilkanaście lat i sam z doświadczenia wie, że lepiej kupic jakes wieksze moto ( polecał 1000), chyba że ma sie kase i można moto zmieniac co sezon to oki. Mnie niestety na to nie stac i rodził mi kupic wiekszą pojemnisc.Mówił ze napewno bede zadowolony i z pewnością starczy mi to na kilka sezonów. W sumie nikt nie karze mi od razu odkręcac gazu do konca. I teraz mam dylemat :/. Drugi argument to to że 600 jest mała i z moimi prawie 190cm moge dziwnie na niej wyglądac ;) a 1000 jest wieksza i lepiej nadaje sie np. na wypad za miasto we dwoje. aha klikam z Częstochowy. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! wklejam wam tu cos ciekawego,mam nadzieje ze bedzie chodzic. http://video.google.com/videoplay?docid=-4837109748878193439&q=jeremy+clarkson lubie ogladac clarksona koles jest niezly;) witam zarazonego bakcylem. no wiec jako ze masz 190 to zeczywiscie wieksze moto bedzie lepsze dla ciebie.wsumie najwazniejsze zebys to ty sie czul pewnie. a moze wsiadz u znajomych na wieksze i mniejsze moto przejedz sie kawalek i wtedy bedziesz wiedzial czy duzy silnik cie nie przeraza. do poklikania potem pozdrowionka dla Czestochowy papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riderowa
Hej dziewczyny - dzisiaj rozpoczęłam sezon.A WY? Pozdrówka dla Rybki, Gofrownicy i Zarażonego Bakcylem.Duuuuuużżżżżżooooo sssłłłłłłoooońńńńcccccaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Riderowa, witamy nowy forumowiczke znaczy sie mialas lepsza pogode niz ja bo u nas caly dzien padalo; ] a na czym jezdzisz jesli mozna spytac i na jakich dwoch kolkach zaczynalas swoja przygode.pkt widzenia kolejnej kobiety zawsze przydatny. szerokich drog. pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Troche mnie tu nie było. Pozdrowienia dla nowej forumowiczki - Riderowa. Jak patrze po ulicach mojego miasta to pomału rusza sezon na moto, co mnie cieszy, żałuje tylko tego że ja nie moge go też rozpocząć. (najwczesniej rozpoczne go koło sierpnia :/) bo wtedy dopiero bedzie mnie stac na własne dwa kółka. Gofrownico mam do Ciebie kilka pytan. Mam nadzieje ze udzielisz mi odpowiedzi odpowiedzi lub rad. Pisałas wczesniej ze byłaś niedawno w USA i ze sprowadzałas z tamtąd moto. Ja własnie w te wakacje lece do stanów i mam zamiar własnie kupic cos sobie tam i sprowadzic do Polski. Napisz mi czy warto? Po cenach w stanach widze ze warto tylko nie wiem jak duze są opłaty, wiesz cło, podatek, transport. I nie wiem czy nie było by lepiej tam kase zarobic i kupic motor u nas w kraju? Czekam na jakies info od Ciebie. pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a może znasz jakies stronki na których można pooglądać oferty. Ja szukałem w necie ale tylo ebay znalazłem. jak cos masz to prosze podaj. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarażony bakcylem lepiej jest sprowadzic motor z usa niż go tam wysłać :) Wszystko co dotyczy transportu załatwiał mój teść, i dokładnie nie orientuję się jak wygląda sprawa opłat, Z tego co mi mówił mąż to wszelkie opłaty dla teścia to grosze. Jak już bedziesz w stanach to się opłaca kupić moto. Będziesz zarabiał zielone a tam wartość dolara jest całkiem inna niż u nas.Dlatego nieopłaca się sprowadzać motoru ze stanów,będąc w polsce i zarabiać nasze narne grosze. w stanach wykupujesz drewnianą pake, ładujesz tam motor i wszystko co się jeszcze zmieści i wysyłasz samolotem. Wiem że płaci się od paki a nie od zawartości. Kurde sama się zamotałam, chyba niezabardzo mogę Ci pomóc w tej sprawie. Może jak wróci mój mąz to się coś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×