Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

na sam poczatek to cos z mala pojemnoscia ale tez zalezy bo nie kazdy nadaje sie na motor nawet jesli bardzo tego chce!!zalezy czy dobrze umiesz jezdziesz an rowerze pocwiecz sobie rowerem tzw ósemki a potem zobaczy i probuj motorem bo mzoe sie okazac ze sie nie nadajesz do tego tak czasem bywa.puki co to zbiraj an motor u branie.ja pierwsze milam ubranie na motor cale a potem kupilam scigacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech będzie "na motocykl" :P Słowo "motor" przyjęło się w języku potocznym i mi nie sprawia wielkiej różnicy czy ktoś używa "motor" czy "motocykl" :P Ważne, że każdy wie o co się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie róznice pomiedzy motorem a motocyklem Motor to mechanizm przetwarzający energię elektryczną lub cieplną na energię mechaniczną Motocykl dwukołowy pojazd bez nadwozia, napędzany silnikiem spalinowym, przeznaczony do przewozu jednej lub dwóch osób. i wszystko jest jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym OstraSiostra zadko kto teraz uzywa sformułowania "motocykl"czescie motocyklisci uzywaja slowa motor lub motur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motor to ma pralka i czasem chcialoby sie wykrzyczec to komus prosto w twarz, ale ja staram sie hamowac... ;) ps. NINJA... jak jestes z wawy to obstawiam ze nazywasz sie Agnieszka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbereznik niestety nie zgadles bo jestem ze slaska:)powiedz kto uzywa teraz slowa motocykl??jezdze od kilku lat i moja ekipa i wszyscy nie uzywaja tego slowa od dawna :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninja nie wiem w jaki kręgach motocyklowych się obracasz. U nas odkąd pamiętam nie mówi się "motor" wqrwia mnie to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra widzisz te sniegi... chyba musisz sobie kupij jeszcze z jedna pare kalesonow!!! :D tylko pamietaj o napisie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zranilas moja krucha meskosc Ostra... chcesz mnie wyslac na bratobojcza walke z dyrektorem..? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kregach ludzi ktorzy lubia szybka jazde np obidowa patelnai co roku tam smigamy i nikt nie uzywa slowa motocylk to starodawne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksyo
Czemu nie jak lubi to niech jeżdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy kobiecy portal motoryzacyjny motocaina.pl. Znajdziesz tu m.in. ciekawe testy samochodów i motocykli, informacje o auto-moto gadżetach, wieści ze świata sportów motorowych, ale także porady dotyczące fotelików dla dzieci, eksploatacji auta i jednośladu oraz opisy moto podróży. http://www.motocaina.pl/?pwid=3184599d951b485a9eb6af250321ebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy kobiecy portal motoryzacyjny motocaina.pl. Znajdziesz tu m.in. ciekawe testy samochodów i motocykli, informacje o auto-moto gadżetach, wieści ze świata sportów motorowych, ale także porady dotyczące fotelików dla dzieci, eksploatacji auta i jednośladu oraz opisy moto podróży. http://www.motocaina.pl/?pwid=3184599d951b485a9eb6af250321ebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×