Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość zuziaa52
gofrownico aleś mnie nabrała na ten kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofrownica dzieki za info, ja bede w wakacje w stanach i chce wlasnie sobie sprowadzic cos dla siebie. bede na miejscu wiec mysle ze sie oplaca. co do transportu myslałem raczej aby wyslac motor promem w kontenerze, a Ty piszesz ze w drewnianą pake i w samolot ;> Nie myslałem o tym, napewno bedzie szybciej, ale nie wiem jak z kosztami. Fajnie by było jakbys mi tak orientacyjnie powiedziała ile to kosztuje, jesli oczywiscie wiesz lub bedziesz wiedziec i jasna sprawa ze jesli możesz powiedziec. czekam z niecierpliwoscia na jakiąś wiadomość od Ciebie. pozdrawiam ps. fajny dowcip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! GOFROWNICZKO niezle to bylo. widzialam juz podobne ale zadne nie byly takie dlugie;) ledwo wiosna sie zaczela a tu deszcz .caly weekend deszcz i dzisiaj tez :O unas w miescie byl moto bazar nie musze chyba mowic jak wygladal chociaz i tak zazwyczaj nie jest zbyt ciekawy.. pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
posiadam yamahe virago 1100 czasami jak odpalam sprzeta a stoi na bocznej stopce albo centralnej zapala sie lampka oleju czy to norma nadmieniam ze stan oleju ok gdy siedze na niej i nie uzywam niczego do podpierania nigdy sie nie zapala pozdrawiam moze ktos sie z tym spotkal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
pozdrowienia z Zakopca, oj widze że ruch się zrobił, niemam czasu przeczytać ale pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, motorcyklisto milo ze sie pojawiles i gdzie cie tam powialo??chociaz ty do zakopca wsumie nie masz daleko, udanej zabawy. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
pozdrowienia dla wszystkich motocyklistow ZUZIAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocwaniak
bzyk może masz coś nie tak z ciśnieniem oleju! lepiej to sprzwdz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebelka
Sredecznie witam !!! bardzo sie ciesze ze jest coraz więcej jeżdzących dziewczyn,Zaczełam w ogole jak miałam jakieś 18 lat, potem na plecak,jeżdze sama od 2 lat. Zaczynałam od mz-ki, potem jeżdziłam na plecak i tak sie zakochałam w motorach ze mussssiałam koniecznie mieć swój. .Kasa pozwoliła mi tylko na Rebelke 250 ale jeśli tylko będe miała mozliwość to zaraz zamieniam na większego chopera,bo ten już mi zdecydowanie nie wystarcza- mam nadzieje ze na Shedow-ke:)). Motrcykl jest moim 2-m życiem, teraz już bym bez niego nie mogła sie obejść, często ludzie mi nie wierzą," co ty na motorze ? zwariowałaś ? " a dla mnie to jest najwspanialsze uczucie na świecie, wolność,...wiatr...widoki...ludzie...Nawet egzaminator chciał mnie odwieść od robienia prawka na motor...hehe ale nikomu sie na szczęście nie udało;) za to jeżdzić samochodem poprostu nienawidze;/ A tak apropo dziewczyn na motocyklu to kilkakrotnie mi sie zdarzyło ze jak tylko faceci zobaczyli ze jedzie babka [ mam długie włosy i warkocz ] to próbowali mnie spychać na inny pas/ pobocze albo siadali mi na ogonie -> cholernie wkurzające !!!!! Miałam ochote im poprostu porządnie odwinąć !!! Teraz jestem Sympatykiem w Klubie WATAHA [ www.wataha.kom.pl ]z Tarnowa bo niestety dziewczyn nie przyjmują jakto moto- kluby, ale ludzie są bardzo faini i bardzo sie ciesze że moge z nimi jezdzić. Zycze wszystkim motomaniaczkom [ i maniakom ] szybliej wiosny, szerokich dróg i normalnych współuzytkowników dróg ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, milo powitac kolejna kobietke na moto;) zajzalam na twoja stronke i widze ze jestes jedyna kobieta na moto w tamtym srodowisku szkoda tylko ze nie dopuscili cie do klubu.. ja narazie jestem biernym obserwatorem a chciala bym wkrecic sie gdzies do moto maniakow pomogloby mi to wkoncu kupic sobie pierwszy sprzet bo tak to nie ma mi kto zabardzo doradzic i pomimo ze kasiory tez troche brak to tak jak mowisz nie zawsze trzeba miec majatek zeby kupic sobie maszynke. niedlugo rozpoczecie sezonu na interi czytalam przed chwila ze policja juz drzy ze zaczna sie szerzyc jednoslady na drodze. miejmy nadzieje ze ten poglad sie wkoncu zmieni. a wy jezdzicie tez na zloty?? pozdrawiam serdecznie i zagladaj do nas czase. 🖐️ aha i mamy to samo imie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelka
Gratuluje Dzieciaczków, oby nas motoctklistów było więcej ;) Narazie jestem jedna, ale dwa "plecaczki" już się szykują zeby zacząć sezon ;) samodzielnie . A na zloty jeżdzimy często, zależy jaka reprezentacja klubu sie zbierze, ale staramy sie jeżdzić jak naj więcej. od nas kilku Cipiura chyba znało i byli na pogrzebie w Kraku, ja byłam wtedy w Tarnowie ale nie mogłam niestety jechać. Co do przynależności do klubu długo starałam sie zeby mnie przyjeli ale mają na to swoje zdanie, niby maja troche racji, ze barwy powinna nosić osoba która może ich bronić [ słaba kobietka hehe nie da rady ], ale mimo to było kilku kumpli którzy sie zgadzali na barwy dla kobiet, niestety panuje demokracja i przegłosowano ich, ale mam sympatyka i też sie bardzo ciesze.A najbardziej ze poznałam tylu fajnych ludzi,którzy podzielają moją pasje i na których zawsze można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebelka
ja niestety w ten sezon chyba niewiele pojeżdze bo mam staż w Lublinie aż do listopada i niebardzo mam jak tu trzymać moje Maleństwo, a pod blokiem to nie ma mowy żeby stała bo zaraz by ukradli...:( Napewno będe zaglądać bo bardzo mi się u Was podoba i żałuje ze nie trafiłam tu wcześniej ;) Sardecznie pozdrawiam Wszystkich i dobrej nocki życze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebelko witam ponownie, no jak widac unas przwija sie troche ludzi ale przewaznie pojawiaja sie i znikaja.milo jednak wiedziec ze jest coraz wiecej kobiet jezdzacyh na moto. a moze tobie uda sie znalezc kobiety jezdzace,bedzie wam wtedy razniej no i w grupie sila;) ja cipiora nie znalam ale z tego co tutaj napisala GOFROWNICA byl to naprawde zarabisty facet i zapalony motocyklista. szkoda ze tylu dobrych ludzi odchodzi z tego swiata.(a to taka mysl chyba apropo wczorajszej rocznicy) co do trzymania moto pod blokiem to sie zgadzam z toba ze to nie najlepszy pomysl ale pewnie po stazu nadrobisz caly stracony i niejezdzony czas latem.:) i jak bedziesz miec chwile to chetnie posluchalabym o twoim doswiadczeniu w jezdzie jako motocyklistki. o plusach i minusach. pozdrawiam serdecznie.🌼 powiedz mi jeszcze Rebelko masz jakies forum motocyklowe na ktorym siedzisz i na ktorym sa motocyklistki?mi sie udalo znalezc narazie tylko to na gazecie pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebelka
Witam Rybko;) Ja zwykle siedze na stronce Watahy na forum pod nikiem Kitka , a na takie fora motocyklowe to jakos tak trudno trafić, ja bym prpopnowała na o2 załozyć podobny temat, tam napweno by ię sporo jezdzących dziewczyn znalazło;) i rzczywiście mogłybysmy troche powymieniać doświdczenia.Ja bardzo chętnie opowiem o moich doswiadczeniach , jeszcze nie jest ich tak duzo ale mam nadzieje ze będzie dużo dużo więcej ;)) GOFROWNICZKO mam nadzieje ze nie będziesz miała nic przeciw jeśi przekopiuje trochę Twoich rad i dowcip [http://dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html ] na stronke Watahy, bo mysle ze warto zeby więcej osób je zobaczyło.[ i zeby chłopaki sie troche powkurzały hehe;P ] Założe ten temacik na o2 i zobaczymy co z tego będzie , dobrej nocki i pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, hehe dalam sie znow nabrac na ten filmik GOFROWNICZKI co wkleilas Rebelko.zapomnialam ze to ten i kliknelam;) milo widziec cie znowu.weszlam na o2 bede obserwowac twoj topik zapewne sie wpisze. moze tam wiecej kobiet dotrze niz tutaj. pozdrowka i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebelko porady które tu wklejam nie są moje tylko zebrane i skopiowane z różnych stron, czy przepisane z gazet tak więc wklejaj i kopiuj do woli. Polecam wam wszystkim motocyklową strone krakowską, (gdzie jednym z moderatorów jest dziewczyna motocyklistka Kasia ) . Osobiście żadko tam zaglądam ale zapraszam można tam pogadać i każy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam(y) Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
hejka Kobietki! :o) co tam? :o) mam pytanko..zaczynam moja przygode z moto..i zastanawiam sie nad maszynka,ktora chce soebie sprawic..co powiecie na CBR 600F? nie wiem czy nie jest ona za duza.. :o) pozdrawiam cieplutko! :o) AnKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ankamys, honda fajna maszynka ale fajtycznie niewiem czy nie za duza jak na pierwsze moto..choc ponoc mniejsze pojemnosci sie szybko nudza to mysle ze dobrze jest kupic takowego na pierwszy sezon zeby nauczyc sie jezdzic. no chyba ze masz doswiadczenie w jezdzie za kierownica i sie nie boisz. pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
hmm..bo ja troszke sie boje, za jak kupie cosik mniejszego, to potem bede musiala na tym smigac pare sezonów a juz tez obilo mi sie o uszy, ze szybko sie nudzi..a co bys radzila?albo zrobila na moim miejscu? :) pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankamys ja rozmawialam z roznymi ludzmi i slyszalam duzo opini ale na jako pierwsze swoje moto wybralam gs 500.nie jest moze urodziwe ale stwierdzilam ze do nauki najlepsze.pozatym ty sama wiesz jak szybko sie uczysz.ja mysle ze z nauka jazdy na moto to podobnie jak z samochodem a w tym drugim to minelo duzo czasu zanim nauczylam sie jezdzic tak naprawde wiec wole nie ryzykowac.licze sily na zamiary. a ty nie rozmawialas ze znajomkami? pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
romzawialam..tylko ze wlasnie jest asa roznych opini..na poczatku myslalam o Tcie, ale w koncu stwierdzilam, ze jest to moto duze, ciezkie i moge sobie nie poradzic.. Cbr jest mniejsza, zwinniejsza, nie pali jak smok i jest dosc w porzadku jezeli chodzi o wyglad.. a GS500 jak dla mnie odpada..nie podoba mi sie ani troche.. :) AnKa.. dziekuje za rady, Rybko :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ankamys, poczytaj wczesniejsze strony tutaj duzo lroznych ludzi sie tez wypowiadalo na temat pierwszedo moto dla kobiety. gs nie jest urodziwy ale tani pod kazdym wzgledem i dobry do nauki. niektorzy uwazaja ze dobrze kupic sobie cos takiego na jeden dwa sezony zeby nauczyc sie jezdzic a potem myslec o lepszej maszynie. :) pozdrawiam.🖐️ p.s. widzieliscie ze sie stworzyl any topik do naszego forum.narazie ucichlo ale faceci bardzo sa niezadowoleni z mojego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamys
ehh..ja juz nie wiem..to GS jest takie blee.. :( z drugiej strny nie chce sie zabic na pierwszej jeździe..a Ty na czyms jeździsz, Rybko? :) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ankamys ja jeszcze na niczym.ale bardzo chcialabym miec swoje dwa kolka moze wewrzesniu sie to spelni.decyzje o gs-ie podjelam na podstawie naprawde sporych rozmow z roznymi ludzmi. chociaz jak powiedzialam o nim bliskiemu kumplowi ktory jezdzi na moto chyba od kolyski to bylo odrazu wielkie-NIE KUPUJ!! nie gs-a hihi a argument? bo to jest brzydkie. sam jednak doradzic mi nic nie chcial bo stwierdzil ze niechce zeby bylo na niego jak cos mi sie stanie;) a moze poprostu uwaza ze do kobiety moto nie pasuje.. GOFROWNICZKA ktora tutaj do nas zaglada polecala mi virago 535 tylko ze to jakos do mnie nie pasuje ja wolalabym jakiegos turystyka. mysle ze znaczenie tez maja wzrost i waga kobiety a ty chcesz kupic cos teraz? i tak od kogos czy sciagnac z niemczech? i...no gs jest blee niektorzy mowili mi tez o hondzie cb 500.. no niewiem trodno cos doradzic.. a ja wlasnie wrocilam z rowerka unas nad jeziorem w klubie mnostwo dwukolowcow widzialam..ladny dzien dzisiaj wiec kazdy korzysta jak tylko moze:) pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×