Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Olusiaaaa17
hej mam takie pytanko wczoraj skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj byłam u Ginka po tabletki anty przepisał mi Cilest czy moge je juz zacząc brac czy musze czekac do nastepnej miesiączki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziola
Ja biorę Cilest od 3 miesięcy. Przez pierwszy miesiąc bolała mnie strasznie głowa, innych dolegliwości nie miałam. Po miesiącu zażywania wszystko wróciło do normy i czuje się wyśmienicie. Wcześniej przez pół roku brałam Diane, po niej czułam się wspaniale ale kiedy zaczęłam brać 6 opakowanie pojawiły sie bóle brzucha i przerzuciałam się na Cilest- jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśś
A w jakiej cenie sa te tabletki- Cilest? hmm powiedzcieeeee pozdraiwiam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaa
Hej mam dla Ciebie dobra informacje obecnie tabletki Cilest baaardzo potanialy i kosztuka od 17 -19 zl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he=lcia
dla mnie cilest to porażka jak na początek bo biorę pierwszy listek przytyłam 9 kg mam okropne pryszcze to chyba tyle myślicie że później przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidomi
Brałam cilest pól roku kochałam sie ostatni raz w październiku, okres dostałam w listopadzie naormalnie w 7 dniowej przerwie. Potem ostawiałm antykoncepcję i sie nie kochałam, nie dostał okresu w kolejnym miesiącu, czy to możliwe?? Czy mój organizm musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji?? Mam nadzieje ze w ciązy nie jestem przecież okres był normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediko
monidomi w moim przypadku było podobnie. 3 lata temu odstawiłam Cilest no i cały cykl się rozregulował. po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Ja osobiście po odstawieniu Cilestu miesiączkowałam przez cały miesiąc, ehhhh koszmar. więc spokojnie :) ale jeśli masz wątpliwości najlepiej zgłoś się do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
POWIEM WAM DZIEWCZYNY JA BIORE NOWOSC YASMINELLE SA DROGIE BO JEDNO OPAKOWANIE 45ZL ALE SA ZAJEBISTE NAPRAWDE NIE ZATRZYMUJA WODY W ORGANIZMIE WIEC SIE NIE TYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józiaP
cze mam pyatnie. biore cilest juz miesiac wlasnie mam 7 dniowa przerwe strasznie boje sie ze w tym czasie nie dostane okresu czy to normalne?? prosze odpowiedzcie to wazne! tabletki bralam regularnie a teraz boje sie ze nie dostane okresu jak to jest? czekam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Na ulotce jest napisane, że może się tak zdarzyć i żeby w takim wypadku nie rezygnować z brania drugiego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniromek
ja dopiero zaczelam brac cilest. wlasnie kolezanka mi powiedziala ze ona zle sie po nich czula bolaly ja nogi i glowa wiem ze tabletki to sprawa indywidualna ale ja tez sie troche dziwnie po nich czuje... nie umiem tego opisac... i mam jeszcze indywidualne pytanie po ilu dniach zazywania tabletek mozna sie kochac z chlopakiem bez zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_88_
podobno po 1 tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarygobada
Dzisiaj byłam u ginekologa i on przypisał mi Cilest [bo zależało mi na tanich tabletkach :)]. Wystraszył mnie, mówiąc o efektach ubocznych, czyli tyciu, pryszczach, depresji itd. Z resztą sama ulotka mnie przeraziła, bo na żadnej innej nie widziałam TAKICH efektów niepożądanych jak na tej :) Wcześniej brałam Yasminelle i czułam się po nich świetnie, schudłam, cerę miałam świetną i do tego były dobrym zabezpieczeniem ;) Z racji ceny chciałam przerzucić się na inne tabletki, jednak bardzo boję się o to jak będzie po Cilest. Z natury jestem osobą nieco humorzastą i boję się jeszcze większych humorów... I przyznam, że nie jestem najszczuplejszą istotą, wiec boję się także przytycia... Osobiście polecam YASMINELLE, bo spisywały się rewelacyjnie, co do Cilestu mam wątpliwości, ale jeśli nie zaryzykuję to nie będę wiedziała... A nóż podziałają na mnie całkiem nieźle ;) Czy faktycznie uważacie, że ryzyko zajścia w ciążę przy zażywaniu tych tabletek jest większe niż w innych wypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
A kto powiedział, że ryzyko jest o wiele większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Ja Ci powiem, że biore Cilest prawie rok i moim zdaniem, na moim przypadku są bardzo dobre. Czasami zdarzylo mi sie zapomnieć jakiejs, chociaż po niedlugim czasie wzielam zaleglą ale w ciązy nie jestem. Co do humorów to ja jestem tez taką osobą ktorą miewa burze nastroju, ale ogolnie nie widze wiekszej róznicy jak ich nie brałam, a od tych tabletek schudłam. Ale pamiętaj każdy jest inny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarygobada
dziękuję za odpowiedź... wolę wziąć pierwszą tabletkę tuż przed snem, by uniknąć możliwych mdłości :) mam nadzieję, że się spiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarygobada
no i przy okazji... boję się, że moje libido spadnie do minimalnych rozmiarów... a tego nie chcę ani ja, ani tym bardziej mój partner, u którego ochota na seks jest maxymalnych rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Ja i mój partner też nie mamy z tym problemu:). Ale jak pisałam kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2
biore cilest od 12 dni. jedynym skutkiem ubocznym jak do tej pory bylo plamienie ktore pojawilo sie od razu po miesieczce. Moje problemy z cera leczylam przez pare lat. mam nadzieje ze tabletki pomoga mojej cerze. jak to bylo u was w przypadku cery? jak myslicie mam szanse poprawy jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzisiaj dostalam Cilest...a antykocepcji nie stosowalam od jakis 4 lat . Jedyne czego sie boje,to zeby nie przytyc..Wiadomo,zadna z nas tego by nie chciala ;) Mam nadzieje,ze z samopoczuciem bedzie wszystko jak najbardziej w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Cilest ponad rok. Na początku wszystko było w porządku(w porównaniu do Novynette które wcześniej brałam). Dopiero po paru m-cach zaczęłam zauwżać skutki uboczne: dodatkowe 6kg(a wcale nie miałam dużego apetytu), spadek libido, nieprzewidywalne humory i obrzydliwy celulit. Poszłam do lekarza zmienić tabletki a on mi na to że nie ma sensu.Stwierdził że humory po hormonach to normalna rzecz a te 5 kg to skutek tego że pewnie czekoladą poprawiam te humorki. Stwierdziłam że może faktycznie ma rację i postanowiłam dać tym tabletkom jeszcze jedną szansę. Zrezygnowałam za słodyczy, zaczełam dietę i zapisałam się na siłownie.Po 6 m-cach pracy nad sobą schudłam 2 kg:0(gdzie zawsze tyle spadało mi po miesiącu, góra dwóch) celulit jest jaki był a humory pogorszyły się jeszcze bardziej.Widocznie Cilest nie jest dla mnie. Tym razem nie dałam się nabrać i kazałam lekarzowi zmienić mi tabletki które biorę dopiero od tygodnia. NArazie nie jest żle zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiak4
Czy po tych tabletkach bardzo się tyje i spada libido????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźka28
Ja po Cilescie przytyłam chyba z 10 kg( na wagę już nie wchodzę). PO ciąży wróciłam do swojej wagi i zaczęłam brać Cilest, kiedy zaczęłam tyć zwalałam to na pracę pomimo tego, że wcale się nie objadałam. Poszłam do lekarza, a on stwierdził że kobieta nie może być chuda wszystko jest ok, czułam się napuchnięta i w ogóle bez ochoty do życia i seksu. Przestałam brać na 6 mcy ale żadnej poprawy nie zauwazyłam, więc jak bumerang wróciłam do Cilestu. Z ochotą na seks jak było tak jest( zadnej), nadal ważę tyle strach przeglądać się w lustrze, a do tego ( może zwariowałam) mam od 2 tyg bóle w podbrzuszu, lekko czasem bolą mnie piersi i podwyższoną temp w pochwie. Czyż bym była w ciąży??? Przecież to pawie nie możliwe z Cilest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszka 9874654
Witam, mam do sprzedania Cilest-doustny środek antykoncepcyjny -21 tabletek.Jest to opakowanie nowe, nigdy nie używane,wazne do 08,2010 roku. Sprzedaje ponieważkupiłam za dużo opakowań a tabletki już mi nie bedą potrzebne. Zainteresowanych prosze o kontakt.Podaje emaila umma@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam dziś u lekarza. Powiedział mi że na rynek wyszła wadliwa partia tabletek Cilest. W ostatnim czasie przyszło do niego już 6 dziewczyn w ciąży, które stosowały te tabsy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bralam
jak to dobrze ze ja je ostawilam. Ja nie przytylam, mimo staran i checi raczej schudlam, ale mialam hustawke nastrojow, skora mi sie pogorszyla, stalo sie jednak po 2 latach odkad zaczelam brac tabletki, moze juz mi nie pasuje, w koncu sie zminieniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam brać cilest dzisiaj była to moja 5 tabletka... i chciałam sie zapytac od której tabletki możńa ju zbezpiecznie współżć.. bardzo mnie to interesuje... jak bnarazienie mam żadnych skutków ubocznych.. zobaczymy mi lekarz powiedział żeprzy pierwszym opakowaniu mogę sie źle cuc ale późńiej przy drugim powinna byc poprawa jezeli ni eto dopiero po drugim opakowaniu żebym do niego przyszkła to się zastanowimy co d alej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa
ja jestem w trakcie brania drugiego opakowania i czuję się bardzo dobrze :) Fakt, na początku miałam małe mdłości, ale to przez jakieś 2 - 3 dni. A jeśli chodzi o tycie, to dotyczy tylko tych, które podjadają sobie i pozwalają sobie na więcej a tylko usprawiedliwiają się "to przez tabletki". Przynajmniej ja tak uważam ;) Ja schudłam około 3 kilo :) A co do ich skuteczności to z partnerem współżyjemy normalnie i nie zaszłam w ciążę hihi ;) Bałam się co będzie przy tych tabletkach ze mną się działo, a jestem z nich bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaa
hej mam pytanko, lekarz zapisał mi Cilest na poczatek mam recepne na 2 opakowania...słyszałam ze cilest moze byc sprzedawany w opakowaniu po 3 listki....ale jak mam recepne na Cilest x2 to w aptece nie sprzedadza mi tego wiekszego opakowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86karolcia86
ja mam tak że bardzo mnie bolą piersi i trochę mi urosły ciekawi mnie to ile tak wogóle mogą urosnąć a jestem w trakcie 3 opakowania. Mam pytanie bo wcześniej czytałam że jak się chodzi na solarium i bierze cilest może wystąpić wysypka może ktoś wie???? A ja często chodzę na solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×