Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Jagodowa
biore cilest i chodze na solarium regularnie i nic sie nie dzieje ;) za szybko powiedzialam jednak ze nie ma zadnych skutkow ubocznych.... od kilku dni mam mozna powiedziec "depresje", po prostu jestem zrezygnowana, nie mam na nic ochoty, nie chce mi sie z nikim gadac. cos nie fajnego ;/ chyba wroce do yasminelle - one byly najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Ja dopiero dzis kupilam tabletki Cilest. Niestety zacznę je zazywac dopeiro w czerwcu jak wróce z paktyki miesiecznej...a potem zaczne brac...Powiedzcie mi...czy odrazu jak zaczyłscie brac i skonczył sie wam okres to współzylscie?? bo ja sie boje zaufac tabletkom:( ale chce sprubowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Cilest przez ponad rok, od samego początku nie używałam dodatkowego zabezpieczenia(no chyba że brałam antybiotyki) i wszystko jest w porządku więc nie martw się i korzystaj zdobrodziejstwa tych tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja jestem po 3 opakowaniach yasminelle i po miesięcznej przerwie dziś zaczynam brac Cilest. Zobaczymy może lepiej do mnie będą pasowały??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrrr
wrzosek ja biore tabletki juz 5 lat a i tak sie boje im zaufac w 100% :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
pomyłka, poszłam do apteki i tam dopiero przeczytałam na recepcie że to będzie nie Cilest ale Logest. Pa, pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
gosiaczekrrrrrr ale skoro bierzesz juz 5 lat i nie masz jak narazie dzidziusia (chyba) to chyba mozna im ufac....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka g
od dzisiaj zaczynam brać pierwszą tablekę cilest.Miesiąc temu brałam syndi ale miałam straszną depresję, nic mi się nie chciało i o mało nie zerwałam przez to ze swoim chłopakiem. Mam nadzieję że z cilestem będzie lepiej i pozytywniej...;)bo jak inaczej chłopak ze mną wytrzyma i z moimi niesnośnymi humorkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaaa
czy musze brac opakowanei do końca jesli chce odstawić? czy moge poprostu nei wziąć kolejnej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
tak musisz wizać do końca bo jak nie weźmiesz twoj okres sie rozreguluje i dostanie ' warjacji'. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia *
ja biore cilest od 4 misiecy. zazywam je zazwyczaj wieczorem bo wtedy nie czuje za bardzo dolegliswosci. mi rowniez poprawila sie bardzo cera po nich i schudlam. jestem bardzo zadowolona. opakowanie jest bardzo dyskretne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surf123
mam takie pytanie i prosze o odpowiedz. Biore Cilest od 3 lat z przerwami. Do tej pory było wszystko ok. Tydzien temu,zupelnie nagle, pojawily sie pryszcze(wysypka?) na czole, ale generalnie spory trądzik na całej buzi. Do teraz pryszcze pojawialy sie dosc rzadko i w nie tak nasilony sposob. Czy moze to byc spowodowane wlasnie tabletkami? Moze ktos ma podobny problem. Poza tym chcialabym zrobic dluzsza przerwe w tabletkach,dotarlo do mnie jak bardzo się truję. Ile okolo tabletek powinnam jeszcze wziac po stosunku, majac na uwadze ze chce jak najszybciej je odstawic(chocby w polowie lista)? Narazie biore drugi dzien i nie wiem ile jeszcze powinnam brac zeby czuc sie bezpiecznie i zakonczyc narazie branie tabsów.Prosze was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seadi
mam takie pytanie i prosze o odpowiedz. Biore Cilest od 3 lat z przerwami. Do tej pory było wszystko ok. Tydzien temu,zupelnie nagle, pojawily sie pryszcze(wysypka?) na czole, ale generalnie spory trądzik na całej buzi. Do teraz pryszcze pojawialy sie dosc rzadko i w nie tak nasilony sposob. Czy moze to byc spowodowane wlasnie tabletkami? Moze ktos ma podobny problem. Poza tym chcialabym zrobic dluzsza przerwe w tabletkach,dotarlo do mnie jak bardzo się truję. Ile okolo tabletek powinnam jeszcze wziac po stosunku, majac na uwadze ze chce jak najszybciej je odstawic(chocby w polowie lista)? Narazie biore drugi dzien i nie wiem ile jeszcze powinnam brac zeby czuc sie bezpiecznie i zakonczyc narazie branie tabsów.Prosze was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfiara
mam takie pytanie i prosze o odpowiedz. Biore Cilest od 3 lat z przerwami. Do tej pory było wszystko ok. Tydzien temu,zupelnie nagle, pojawily sie pryszcze(wysypka?) na czole, ale generalnie spory trądzik na całej buzi. Do teraz pryszcze pojawialy sie dosc rzadko i w nie tak nasilony sposob. Czy moze to byc spowodowane wlasnie tabletkami? Moze ktos ma podobny problem. Poza tym chcialabym zrobic dluzsza przerwe w tabletkach,dotarlo do mnie jak bardzo się truję. Ile okolo tabletek powinnam jeszcze wziac po stosunku, majac na uwadze ze chce jak najszybciej je odstawic(chocby w polowie lista)? Narazie biore drugi dzien i nie wiem ile jeszcze powinnam brac zeby czuc sie bezpiecznie i zakonczyc narazie branie tabsów.Prosze was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfiara
mam takie pytanie i prosze o odpowiedz. Biore Cilest od 3 lat z przerwami. Do tej pory było wszystko ok. Tydzien temu,zupelnie nagle, pojawily sie pryszcze(wysypka?) na czole, ale generalnie spory trądzik na całej buzi. Do teraz pryszcze pojawialy sie dosc rzadko i w nie tak nasilony sposob. Czy moze to byc spowodowane wlasnie tabletkami? Moze ktos ma podobny problem. Poza tym chcialabym zrobic dluzsza przerwe w tabletkach,dotarlo do mnie jak bardzo się truję. Ile okolo tabletek powinnam jeszcze wziac po stosunku, majac na uwadze ze chce jak najszybciej je odstawic(chocby w polowie lista)? Narazie biore drugi dzien i nie wiem ile jeszcze powinnam brac zeby czuc sie bezpiecznie i zakonczyc narazie branie tabsów.Prosze was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISICAAA
ja biore juz prawie 2 lata cilest. zdecydowanei zaa dlugo, zaczeły sie ostatnio bóle nóg ;/ i żylaki (19 lat ;/). lekarze nei traktuja nas powaznie, mi wypisała bez jakichkolwiek badań. no ale cuż, wygoda zwyciężyła. odstawiam. beda gumki i globulki, trudno, a jak bedzie dziecko to bede młodą mamą. za 3 mesiace rzucam to gówno w cholere. chce wrócic do równowagi cielesnej boje sie tylko ze bede miała z miesiac krawawienia po odstawieniu. dosc niszczenia sobie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlaczegotak
Witam wszystkie Panie :) Mam dosc spory problem, bardzo bym prosila kazdego kto znajdzie chwilke o odpowiedz. Zaczelam brac tabletki yasminelle niecaly miesiac temu(jest to moje 1 opakowanie w zyciu). Pierwsza tabletke wzielam we wtorek(z pierwszym dniem okresu). w srode okres sie zatrzymal ( wtedy nie wiedzialam jeszcze ze jest to normalny objaw!). przestraszylam sie , uznalam ze moze dopiero mi sie zbieralo do miesiaczkowania i odstawilam tabletki.postanowilam je znowu zaczac jak mi sie zacznie okres. a wiec po 1 tabletce(wtorkowej) mialam 3 dni przerwy (sroda czwartek piatek).w sobote znowu zaczelo sie krwawienie wiec zaczelam dalej brac tabletki.na nastepny dzien ustalo ale wtedy juz mialam ta wiedze ze to normalne. bardzo prosze Was o doradzenie mi co mam w tym moemncie robic? czy to ze pominelam 3 tabletki w 1 tyg jest bardzo zle? czy to moze wygladac tak ze wzielam tabletke , pozniej 3 dni przerwy i 20 tabletek do konca? czy one mnie juz wogole nie zabezpieczaja? po tej paczce yasminelle mam brac cilest. jak rozumiem norma jest stala , czyli siedem dni przerwy miedzy yasminelle i cilestem? Aha.. i czy jak juz bede brala cilest po przerwie bedzie on mnie chronil dobrze bez wzgledu na to ze w 1 tyg. mojego przyjmowania tabletek nie wzielam 3? wiem ze duzo pytan. jednak licze , ze ktoras z Was znajdzie chile zeby naskrobac mi pare slow. bardzo dziekuje za pomoc i cierpliowsc ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
hejka mam pytanko biore pierwsze opakowanie tabletek i po okresie zauwazylam cos na wkladce ma to kolor czerwony ale podchodzi pod rozowy niewiem co to jest?? czy to tez sa skudki uboczne?? czy moze to jest od papierosow? dziewczyny pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
czy to jest moze ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
nie masz co się przejmować to normalny obiaj w pierwszym miesiącu jak zarzywasz tabletki za jakis czas powinno minąć jak zaczniesz brac drugie opakowanie bedzie juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
miało byc obiaw i nie jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
dzieki womenn jestes pewien ze niejestem w ciazy bo w tamtym miesiacu kochalam sie z chlopakiem i pekla nam niestety wzielam tabletke 72 po okres dostalam i zaczelam brac tabletki anty po okresie wlasnie mam takie objawy mialam pierwsze dni mdlosci ale teraz jest juz oki pomuzcie mi plossse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
napiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryluna
Ja mysle ze zanim zaczniesz brac cilest to powinnas skontaktowac sie z lekarzem, przede wszystkim nie powinny go brac mlode dziewczyny,jest on dobry na regulacje hormonalna ale trzeba wiedziec jakiego hormonu ci zaczyna ubywac. Kazda kobieta ma inne skutki uboczne,jedne tyja a drugie hudna,to prawda ze apetyt po nim rosnie ale jak bedziesz uwazac i jesc owoce i jarzyny to na pewno nie przytyjesz. Pierwsze trzy miesiace sa probne, jak ci nic nie jest to mozesz kontynuowac a jak masz jakies dolegliwosci to lekarz ci zmieni na inne. Zycze powodzenia mi bardzo pasuje cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryluna
Ja mysle ze zanim zaczniesz brac cilest to powinnas skontaktowac sie z lekarzem, przede wszystkim nie powinny go brac mlode dziewczyny,jest on dobry na regulacje hormonalna ale trzeba wiedziec jakiego hormonu ci zaczyna ubywac. Kazda kobieta ma inne skutki uboczne,jedne tyja a drugie hudna,to prawda ze apetyt po nim rosnie ale jak bedziesz uwazac i jesc owoce i jarzyny to na pewno nie przytyjesz. Pierwsze trzy miesiace sa probne, jak ci nic nie jest to mozesz kontynuowac a jak masz jakies dolegliwosci to lekarz ci zmieni na inne. Zycze powodzenia mi bardzo pasuje cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
mpiszcie mi czy to sa skudki uboczne czy cos innego dziewczyny te co juz biora ddosc dluco te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka19
Hej! Z tego co tu czytam, to jednym pomagają tabletki cilest inni mają poważne skutki uboczne.. Wczoraj byłam u lekarza, chciałam, żeby przepisał mi jakieś tabletki anty, to są moje pierwsze tabletki. Przepisał mi cilest, bez zadnych badać co mnie trochę zdziwiło:( No ale.. Dowiedziałam się od niego, że te tabletki są właśnie dla młodych osób więc mam nadzieję, że bedzie wszystko ok:) Dziś będe brała pierwszą tabletkę ok 21 trochę się boje po przeczytaniu tego forum:( Jestem juz z chłopkiem 3 lata i nie chcę, żeby się miedzy nami coś popsuło... Musze go tak na wszelki wypadek ostrzec:P trochę głupio będzie jeżeli nie będe miała ochoty na seks:( a 9 lipca wyjeżdżam z moim narzeczonym na wakacje więc głupio będzie a tak poza tym to mam nadzieję, ze będe już w pełni zabezpieczona po braniu tych tabletek i nie bede miała skutków takich ja tycie:/ ech.. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adus
Witam! Biorę cilest 7 lat, mam 41 lat i nie zamierzam zamieniac go na żaden inny lek, ani na plastry. Uważam, że jest to najlepszy środek jeśli chodzi o pigułki. Tylko na początku wystąpiły plamienia, które samoistnie ustąpiły. Ochota na seks jest w stu procentach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
Hejka,widze ze dawno nikt tu nie zagladal ale to nic moze ktos sie pojawi, w zasadzie to mam tak jak 'Gosienkaa19'-tzn 19 wzielam 1rwsza tabletke heh i akurat po 21...Jak narazie to tylko lekki bol glowy po kazdym wieciu tabletki,i czasem przed snem bol brzucha ale da sie to jeszcze przezyc Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×