Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

dzieki za info. Qbuś strasznie przechodził do tej pory ząbkowanie i smarowałam mu dziąsełka żelem - czasem też podawałam Nurofren i Panadol bo gorączkował i płakał z bólu. Kupie te kropelki i może pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszcze Wam rozmow o zabkach. Ja sie ich chyba nie doczekam. Katie79, dobrze, ze uczycie swojego smyka spac w lozeczku. Im wczesniej tym lepiej. Mam znajoma pare, ktorej 4- letni synus spi malo tego ze z nimi, MIEDZY nimi. Tak sie nauczyl i basta. Nie moga go od tego za nic odzwyczaic. Ja tam moja bestyjke biore do nas tylko gdy jest chory, co ostatnio czesciej sie zdarza :( Moj Kubus rano jest glodny jak wilk. Ale za to wieczorkiem wypija setke, czasem 80. No a potem o 1 musze go dokarmiac. Za to Twoj Kubus Czadunia to ma apetyt!Ja w nocy wstaje tylko raz na karmienie i jestem nieprzytomna. Marze by przespac cala noc bez wstawania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mi sie przypomnialo, czy Wasze szkraby tez biora jakies witaminki (oprocz D3), ktore przepsuje lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania --> super stopka !! Miałam wcześniej Ci to napisac ale ciągle zapominałam. Ja Qbie oprócz D3 daję tylko kropelki przeciw pruchnicy. Wymiękammmmm z tym żłobkiem :-( już mi smutno :-( jutro troszkę z nim posiedze, pójdę się przejśc i wracam na kontrole haha ;-) chyba znienawidzą mnie te przedszkolanki ale mam to gdzieś ;-) muszę się upewnic ze wszystko gra i juz.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko dostalo jeszcze jakies inne witaminy. Zastanawiam sie czy potrzebnie. Staram sie dawac mu jak najwiecej swiezych i roznorodnych ( w miare wieku ) owocow. Czadunia, to bardzo dobry pomysl z ta kontrola ;) Najwazniejsze zeby Qbusiowi bylo dobrze w tym zlobku i abys Ty byla spokojna o niego. A niech sie tak krzywia te przedszkolanki. Pamietaj ze one sa tam dla was a nie Wy dla nich. W razie czego mozesz zmienic zlobek (jesli jest wiecej niz jeden w Waszej miejscowosci). W najgorszym wypadku zostaje Ci opiekunka. Ale trzymam kciuki. NA pewno wszystko bedzie w porzadku. POWODZENAI Kubusiu Czaduni! Jutro Twoj wielki dzien! P.S. Twoja stopka tez jest sliczna. I co wazniejsze prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ANiu - ja Klaudii podaję ok. 6 kropelek Cebionu dziennie. Podaję również vigantol, 2-3 kropelki, ale nie wiem czy to prawidłowo, bo wieki nie byłam u lekarza. Czadunia - ksiązka nie chce mi się otworzyć :( jeszcze później spróbuje, może mi sie uda. Zdaj jutro relacje!!! Trzymamy kciuki za Qbusia i Ciebie, Mamo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - moja Klaudia ma dopiero od tygodnia ząbki, a jest trochę starsza od Twojego Kubusia. I Ty się doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmałgosia - jeśli nie możesz otworzyc to musisz sciągnąc sobie Adobe Reader 6.0 CE. Książeczki w wersji elektronicznej są przeważnie w tym programie robione. Jeśli nie da rady pomimo to, daj znac a wyśle Ci raz jeszcze :-D Ząbków się doczekac nie możecie ;-) jak was zaczną one gryźc to ... bedzie jazda haha Qba gryzie wszystkich a zwłaszcza tatusia ;-) w brode, nos, łokcie, palce (u nóg też - tak na dzień dobry ;-) ) Odezwe się jutro po powrocie ze żłobka :-D trzymajcie kciuki za nas Papapa 🌼 - ków 102 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbuś został w przedszkolu ....:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( a ja sobie nie moge miejsca znaleźc w domu !!!! Chyba posprzątam....może czas szybciej zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do przedszkola - ten czort ani myśli za mną płakac :-( a już mnie nie widzi od 8.12 :-( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Czadunia-gratuluję odważnego synusia! Ciesz się dziewczyno, ja marzę o tym, żeby moje dziecko zajęło się czymś innym niż osoba MAMY. Wszystko robimy razem, często na rączkach i wczoraj sie doigraliśmy: Kosmuś włożył paluszek w krajalnicę! Działającą! Krew się lała, rana głęboka, Jezu mówię wam. Szok ze stresem. Chyba przebił Qbusia jeśli chodzi o wypadki, co? Nie, te żarty są nie na miejscu, sorki. MAMY NIE SPUSZCZAJCIE SWOICH POCIECH Z OKA! Mówię Wam co wczoraj przeżyłam!!! Na szczęście mały nie wpadł w histerię, na początku trochę płakał, a potem podobało mu się opłukiwanie rączki pod zimną wodą, zakładanie opatrunku i takie tam. My również podajemy cebion multi w kropelkach-4 krople na dobę, to zalecenie naszego pediatry. POzdrawiam i zyczę bezkolizyjnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie79 ---> o jejuuuu Biedne maleństwo... dobrze że tylko tak to się skończyło... ale mi was szkoda.... biedulek musiał się bardzo wycierpiec... :-( Powiem wam że nie da rady szkrabów spuszczac z oka. Nawet jakby się bardzo chciało. Trzeba oczywiście wszystko robic by było bezpiecznie, ale już wiem z autopsji, że nie da rady... Ależ mi sprzątanko idzie!! Szuru szuru pucu pucu Szok ;-) tylko pies jakiś taki nieswój i szwęda się za mną... chyba tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musze się wam pochwalić, że dzis mamy kolejna noc przespaną w łóżeczku! Synusiu-oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie79 --> calutka przespana? czy budzi się jeszcze? ależ Ci zazdroszcze :-D ja się tak ostatnio zastanawiam czy jest sens mojego synka uczyc spac samemu... w końcu za pare lat znajdzie sobie panne ;-) haha więc po co? hihi jakoś wytrzymamy ;-) ale nad rodzeństwem prace się lekko skomplikują ;-) Jak dzwoniłam do żłobka to pani powiedziała (po godzinie przebywania tam Kuby) że jest on wyjątkowo ruchliwym dzieckiem :-D ciekawe na jakiej podstawie ;-) mówiła że się nie zatrzymuję i nie ma czasu usiedziec minutki w jednym miejscu ;-) no niemożliwe?? mój KUBA?? ;-) ;-) ;-) :-D ---- to będą ich wyjątkowo cięzko zarobione pieniądze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz Czadunia, pisz! W końcu założenie topiku do czegoś zobowiązuje! Kosma przebudza sie w nocy z reguły 2-3 razy, a dziś wyjątkowo tylko raz. Głaszczę go wtedy po główce, ewentualnie podaję smoczek. Czasem chc wyjść z łóżeczka, wtedy (od przedwczoraj) biorę go na ręce, lulam i odkładam z powrotem jak zaśnie. Czy wasze dzieci korzystają ze smoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia gratuluje udanego pierwszego dnia w zlobku! Przyznaje racje, masz odwaznego malego mezczyzne w domu! A moze mu jakas mala panna w oko wpadla i o mamie zapomnial ;P Katie79 wspolczuje Kosmusiowi bolu i cierpienia, ale dzielnie to zniosl. Moj maluch darby sie ze 3 dni. Nie wiem jak zachowalas zimna krew w takiej sytuacji. Ja pewnie padlabym nieprzytomna i moj Zboj musialby sam sie ratowac ;) No i oczywiscie gratulujemy przespanej nocy. Marze kiedy przespimy cala noc bez wstawania. Mmałgosia no wlasnie Kubus dostaje 5 kropelek Cebionu, 2 Vigantolu i jeszce 5 Cevikapu. Nie uwazacie, ze to przesada? WIem, ze to tylko witaminy, ale chcialabym zeby moje dziecko jak najmniej lekow dostawalo. Moje dziecko ciagnie smoczka tylko przy zasypianiu. No i w nocy jak sie przebudzi trzeba wstac i mu dac. A czytalam ze pod koniec pierwszego roku zycia dziecko traci potrzebe ssania i to jest najlepszy moment zeby oduczyc go od smoka. Potem dziecko domaka sie dyda tylko z przyzwyczajenia a nie z potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz powróciliśmy... Qba nazwany został \"człowiekiem torpedą\" ;-) bawił się ślicznie ale ... nie spał wogóle (a w domku śpi 8.30-10. i potem koło 13), nie zjadł nic :-( Teraz po raz pierwszy w życiu wniosłam go śpiącego z samochodu do domu - ogólnie to śpi jak zając pod miedzą i samo wyjęcie go z auta powodowało pobudkę. Rozebrałam go - on nadal śpi. Naewt nie drgnął :-( wymęczony na maksa... położyłam go do łóżeczka, ssac też nie chce - nic nie kontaktuje. Ale co się dziwic: wykończony... Aż sie popłakałam gdy go zobaczyłam.... a się uspokoił jak mnie zobaczył i tulał się mocniutko... ojejjuuuu zacałuje go zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia, no co Ty? Odespi teraz swoje. Ja nei raz mojego Lobuziaka spiacego z autka nosilam, bo my duzo podrozowalismy jak byl malusi. Jedyne o co mozesz sie martwic to , ze nic nie jadl. Ale moze zabawa go tak pochlonela. To jest Wasz pierwszy dzien, wszystko nowe, nowi ludzie, otoczenie, inne dzieci. Zobaczysz ze z dnia na dzien bedzie lepiej. Glowa do gory!! Kubus juz pokazal jaki jest odwazny, teraz Ty musisz wziac z niego przyklad ;) Wiesz jak ja tesknilam, gdy moj synus zostal u babci przez 2 dni. Nie moglam spokojnie spac ( a byla okazja by sie wyspac na maxa ). A jak po neigo pojechalismy to sie okazalo, ze nawet przez chwile nie zatesknil za mamusia. I dopiero jak mnie zobaczy to przypomnial sobie o mnie ;D Na pewno jutro bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia! Nie narzekaj!!! Ciesz się, że masz takiego synusia, naprawdę!!! Nauczy sie i spać i jeść w żłobku, daj mu czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniu-my także zauważyliśmy, że jak mały wyjeżdża na dwudniowe \"wakacje\" do moich rodziców, to czuje się tam bardzo dobrze, jest grzeczny i całkiem zapomina o naszym istnieniu. Zresztą dziadkowie spelniaja jego wszystkie zachcianki i kaprysy, więc nie może narzekać naprawdę na nic. Ale jak wraca do domciu to już tylko mama i mama! sorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstał, potulał się z godzinkę do mnie (aż mnie plecy bolały), pomiętolił włosy i ... zasnął znów :-( bawic się nie chciał mimo iż we mnie bateryjki zabawowe wstąpiły :-) Dzięki za słowa otuchy... fajnie jest wiedziec że ktoś JEST i ROZUMIE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo alllee cisza :-D puk puk jest tam kto? Zaprowadziłam Qbusia do żłobka... pobiegł odrazu do dzieci i naewt biednej matce papa nie zrobił :-( za to inny Kuba się zlitował nade mną i papa zobaczyłam ;-) Wczoraj spał aż do 16!! Zasnął potem o 20 i wstał na \"co z tą polską\" ;-) oglądneliśmy i poszliśmy lulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie Mamusie co jest fantastycznego w żłobku?? Można jeśc śniadanie czytając gazete, wypic kawke ... w zupełnym spokoju :-D nikt nie chodzi ci po plecach, na nikogo nie trzeba uważac, za nikim biegac ...no szok :-D ależ ja mimo to za Qbusiem tęsknię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czadunia - ten Twój Qba to niesamowity chłopiec. Przyznam, że nie słyszałam o takim dziecku. Tak, jak piszą dziewczyny, nauczy się wkrótce i spać i jeść w żłobku! To, że tak chętnie tam zostaje, to połowa sukcesu! Katie - jeju, uściskaj Kosmusia!!! Wyobrażam sobie, co przeżyłaś :( Dobrze, że obyło się bez szycia! A przy okazji okazało się, że jestem matołek komputerowy, bo nie potrafię wysłać zdjęcia! Musze przejść szybki kurs u braciszka, żeby Wam wysłać podobiznę mojej pociechy, która właśnie stara się wydłubać oko lalce (dlatego mam wolną chwilkę ) :) Miłego dnia Dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×