Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Cisza i cisza.... i cisza :-( nikogo nie ma :-( ja zaraz zmykam po Qbusia i lecimy na szczepienie a potem do krowy po mleczko :-) Pozdrówka dla wszystkich a zwłaszcza tych które zajęte strasznie albo chore 🌻 a dla maluszków 👄 i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie a naj naj naj serdeczniej naszego dzisiejszego solenizanta :-) 🌻 K 🌻 U🌻B🌻U🌻S🌻I🌻U 🌻 W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! od Qbusia z rodzicami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane mamy! Ja znowu tak na szybko,ale mam dzisiaj w planach kupowanie prezentow,tylko ze ma padac i w deszczu nie chce mi sie chodzic po sklepach,teraz lekko kropi,moze sie wypogodzi,a po poludniu znowu z mezusiem do pracy.Wczoraj Brayan siedzial w wozku na warsztacie i tak mu oczka chodzily,byl zainteresowany kazda maszyna,a jak go wyjelam zeby sobie pochodzil to pierwsze co podszedl do miotly i chcial zamiatac-myly pracus mi rosnie;) lece teraz po kawke do kuchni,odwiedzic pstryczka i zmykam na zakupy. pa.mam jeszcze bojowe zadanie-pozgrywac wszystkie programy na cd-bo mam bardzo powolny komputerek i obawiam sie ze w koncu ten format musze zrobic. a mam jeszcze dla was stronke z rameczkami swiatecznymi http://www.mypatchesangel.com/framepageeaster.htm mam nadzieje ze wam sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin --> suuuper ta stroneczka !! Biorę sie dzis za robienie karteczek - dzieki serdeczne i miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUBUSIU Wszystko co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie. Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K U B U S I U ! ! ! Dziś są Twoje urodzinki, więc życzymy Ci samych radosnych chwil, ogromnego tortu, mnóstwa prezentów od wesołych gości, żeby zawsze świeciło Ci słonko, fajnych kumpli i ładnych koleżanek ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ślemy buziaczki Klaudia z mamą 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wczoraj poczułam się trochę lepiej i jazda na zakupy! Kupiłam niewiele, ale jednak jestem zadowolona :) Dzisiaj chyba też poszaleję, bo idą święta, a ja jak zwykle nie mam co na siebie włożyć ;) Czadunia - mam już aktywowane konto na allegro. Teraz czekam na aktywację z banku, bo jadą do mnie z dokumentami od tygodnia inie mogą dojechać Chyba jesteście zapracowane przed świętami! To dłużej nie przeszkadzam! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my! Wlasnie przeczytalam Kubusiowi zyczonka od Was. Dziekujemy! Bardzo przezywam dzisiejszy dzien choc Kubus niewiele sobie z tego robi ;) Zaplanowalam nam super dzien, ale pogoda jakas niepewna. Po sniadanku jedziemy do miasta, mama kupi cos ladnego do ubranka i do zabawy, pojdziemy do parku, na jakiegos malusiego torcika i wrocimy do domku nim tata wroci z pracy. Zajrzymy po powrocie to napiszemy wiecej. I nadrobie zaleglosci w czytaniu. Niewiele tego bylo ;) Sciskamy i zyczymy pogodnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUBUSIU 🌻 🌻 🌻 W tym szczególnym DNIU 🌻 życzymy Tobie z calego serduszka ❤️ duuuuuużo zdrówka 🌻 zawsze uśmiechniętego pyszczka ❤️ samych radosnych chwil 🌻 tego aby rodzice byli z Ciebie dumni ❤️ i spełniali każdą Twoją zachciankę!!! 🌻 KOSMA z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kubusiu ❤️ 🌻dużo duzo zdrówka, słonka w każdy dzień i mnóstwo usmiechu życzą Marysia i Małgosia z rodzicami.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po szczepieniu nawet spokojnie było:) chciałam uaktualnic tabelkę ale musze ją poszukać dopiero. widze że dziewczyny bardzo zajete i nie maja kiedy siąść ale świetnie rozumiem bo u nas też zamieszanie.my jedziemy do dxzoadków i zostaniemy tam do majowego weekendu. dwa tygodnie odpoczynku.:D zajrzymy poźniej ale juz życzymy spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................10600 - 80 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 ........................10000 - Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ........................9100 - 78 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...12100- 78 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005....................... E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl mama27 ................... olszoowa................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy jakiegos robaka i problem z komputerem :-( Do tabelki - Qbuś ma 81 cm i wazy aż (hihi) 9800 !! mój tłuścioszek ;-) szczepienie obyło się bez problemów z tym że gabinet został prawie zdewastowany :-) Qba dostał powera i ... przeszukał wszystkie szafki, grzebał w lodówce i biurku, wchodził na krzesełka - był wszędzie :-) pani pielęgniarka (niedawno urodziła dzidzie ) spytała czy ją to też czeka hihi odpowiedziałam \"skądże\" śmiejąc się pod nosem :-) Dziś robię karteczkę wielkanocną - moze juz dziś ja wam wyslemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka 25
Wszystkiego najlepszego dla Kubusia, dużo zdrowka i radosnych chwil na codzień🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Czadunia-widze ze nie tylko ja mam problem z kompem,wczoraj sciaglam sobie nortoona i tak mi zablokowal kompa ze nie dalo sie nic zrobic-NIC,obojetne co to ladowalo sie 1,5h-w koncu ustawilam kasowanie tego norrtona i kasowalo mi cale popoludnie i wieczor-nigdy w zyciu takiej blokady komputera nie widzialam-a najgorsze jest to ze nie moglam wejsc nawet na internet,siedzialam do poznej nocy i oczyszczalam ,skanowalam kompa i teraz mam wszystko ok.-nareszcie. mialam isc dzisiaj na zalegle szczepienie ale pada,a maz ma duzo pracy i nie moze sie wczesniej wyrwac-poczekam moze pozniej przestanie. M.Aniu jak po urodzinkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze mamusie :-) i dzieciaczki :-) :-) karteczki nie zrobiłam bo jednak jakiś robal na kompie siedzi i nie udało sie go jeszcze wywalic :-( ale wizje mam od wczoraj i będę się starała ;-) Zapraszam na kwusie i sniadanko - dziś ja stawiam :-) viloka --> a co ty tak kolorki zmieniasz? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poranne ptaszki. Moje dziecko odsypia dzis wczorajsza impreze ;) matko, nie pamietam kiedy tak dlugo spal. No i ja sie przy okazji wyspalam... Wy to sie macie z tymi komputerami. A juz najbardziej Kathrin. Dobrze, ze w ogole znacie sie na tym. Ja potrafie tylko wcisnac guziczek \"power\". Szczepionym dzieciom gratulujemy odwagi a tym, ktore dopiero beda... odwagi ;) Zajrzymy pozniej. Milego dnia. P.S. Dziekujemy za kartki i zyczonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki 🖐️ E.l.f. - nie za dobrze macie??? Dwa tygodnie odpoczynku??? Ale zazdroszczę :-) Mam nadzieję, że dziadkowie mają internet i zajrzysz w czasie tego słodkiego leniuchowania ;-) Aniu - synuś pozwolił Ci się wyspać wzamian za super zorganizowany dzień urodzinek :-)) widzisz jakie masz wdzięczne dziecko?? :-) Napisz co robiliście :-) Czadunia - no, no, no grubasek z tego Twojego synusia, rzeczywiście ;-) Kosma waży troszkę więcej, ale jak rozbieram go do kąpania, to mąż się śmieje że same żeberka mu widać. Ale nie ma się co dziwić - dzieciaczki są ruchliwe więc szybko spalają kalorie ;-) Kosma to już w ogóle stał się żywym sreberkiem ostatnio - wszędzie się wciśnie, wchodzi gdzie popadnie - im wyżej tym lepiej, bardzo nie podoba mu się kiedy ktoś próbuje go asekurować. Z ostatnich umiejętności: tańczy z obrotami, pokazuje puknij się w głowę ;-) - niezbyt mądra umiejętność, ale niestety sama go tego nauczyłam. Bawiliśmy się w \"gdzie jest mamusia\" ? I on pokazuje że nie ma i się chichra a ja mowię: jak to nie ma mamusi? Puknij się w glowę ;-) Tutaj jestem przecież. No i moje dziecko puk puk robi sobie rączką w główkę ;-) A dziś rano czułam się jakbym rozmawiała z dwulatkiem co najmniej. Pytam go: Kosmuś chcesz kanapeczkę z szynką? Na co mały mówi: nie nie i kręci główką. Ja - a z serkiem? Nie nie nie - pada odpowiedź. A z czym??? Z twarożkiem - i dziecko odpowiada tak :-) No się uśmiałam z mojego mądrego chłopca. Wszystko rozumie, rodzina jest pod wrazeniem, tylko jakoś nie chce zrozumieć słowa nie wolno. Zaciął sie na zakazy i koniec :P Kiedyś obierałam ziemniaki a on wrzucał mi je do kosza na śmieci :-( Tłumaczyłam, straszyłam, biłam łapki ;-) a on nic, dalej swoje. W końcu mówię do niego wiesz co, świnka jesteś. A mądralka na to chrum chrum ze zmarszczonym noskiem. Myslałam że spuchnę ze śmiechu. A propos kosza na śmieci - tatuś od kilku dni szuka kluczyków od swojego samochodu ... Pozdrawiam Was serdecznie i całuję dzieciaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin ---> objawy: zwiesza mi się komp, internet chodzi jak chce, programy otwierają się wolniutko itp. Właśnie zrobiłam przywracanie systemu z poniedziałku bo wtedy było wszystko git i jak narazie (tfu tfu działa) Katie --> no ja włąsnie też zauważyłam że ostatnio Qbuś coś wiecej kojarzy - wynosi na prośbę jedzonko i sztucce do pokoju, jak mówię idz do tatusia to on idzie, wczoraj poprosiłam by posprzatał garnki które wywalił i ... powkładał jeden w drugi i hop do szafki (:-) ) , buciki przynosi a ksiązeczki i przynosi i odnosi :-) I też nie kuma niczego co związane jest ze słowem nie hihi nie grzeb w miskach psa, nie dotykaj kompa, nie wchodz na okno itp ojojojoj ależ tego duzo jest :-( My na swięta jedziemy do moich rodziców :-) zamęczy ich Qbuś haha aaaaaaa wczoraj trenowaliśmy chodzenie z koszyczkiem - jajko trzeba będzie przykleic ;-) kupiłam taki malutki koszyczek z króliczkiem i piórkami, wsadziłam zieloną trawkę i .. cudo wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie trochę uspokoiło się w pracy, ale tylko trochę ;-) Przyszedł nowy pracownik i oprócz moich obowiązków trzeba się też nim zająć ;-) - wytłumaczyć co i jak no i narazie pilnować aby nie strzelił gdzieś gafy :-) Więc wbrew pozorom mam dwa razy więcej roboty, ale z utęsknieniem czekam na dzień, kiedy młody się wdroży i wtedy odsapnę :P My na święta też wyjeżdżamy do moich rodziców :-) A dziś żegnamy naszych przyjaciół którzy w sobotę opuszczają Toruń i udają się do Anglii na stałe raczej :-( Niestety zabierają ze sobą też narzeczoną Kosmy ;-) Nie wiem jak on to zniesie :P Smutno mi bo właściwie jak wyjedzie Ewelina to na miejscu nie będę miała już żadnej kumpeli od serca. Nie ywobrażam sbie że ich nie bedzie, ze nie będziemy chodziły na spacerki z dzieciaczkami - w ogóle jakoś mi nie takoś z tego powodu :-( dziś się chyba poryczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Trochę Wam zazdroszczę tych świątecznych wyjazdów! A najbardziej Elf, bo ma najdłuższe wakacje ;) Jestem tak zalatana, że dopiero teraz sobie spokojnie usiadłam do komputera, a właściwie nic w domu nie zrobione! Czy Wy też tak macie, że na wszystko brakuje czasu?? Małgoni i Qbusiowi - gratulacje, że tak znieśliście dzielnie szczepionkę! No i rośniecie jak na drożdżach :) Katie - wpędzasz mnie w kompleksy, że niczego dziecka nie uczę! Mądry ten Kosma, ale wiadomo, jest najstarszy ;) Dobrze, że wie, chłopak, co ma ochotę zjeść, bo to bardzo ważne :) Gratulujemy nowych umiejętności!!! 👄 Przykro mi z powodu wyjazdu koleżanki! Już muszę kończyć, zajrzę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłą pisać ale przyszła sąsiadka i musiałam przerwac. dzisiaj pewnie ostatni raz zaglądam bo jutro chciałam posprzatać wszedzie i zostawic dom w ladzie:P Internet nie wiem czy bedzie w zasięgu bo u rodziców nie ma ale jak gdzies dorwę go to napewno zajrze. katie szkoda że kolezanka wyjeżdza, znam ten ból ale może poznasz inną przyjazna dusze na miejscu czasem z najdziwniejszych sytuacji wychodza dobre rzeczy:) jak masz ochote to polacz a co tam przeciez czasem musimy poplakac. Czadunia wszystkie urwisy jakos trudno łapią co znaczy nie. i jakos tak tych zakazów mnozy się na każdym kroku a one nie wiedza co Ci rodzice mówia:D Mmałgosiu masz rację ciagle cos robimy ale jakos nie widac naszej pracy i cały czas jest jeszcze tyle do zrobienia.dobrze że juz jutro jedziemy bo pewnie nigdy nie skończyłabym pracy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życze Wam spokojnych, zdrowych i pelnych rodzinnego ciepła Swiąt aby kazda chwila była pelna radości a jajko smakowało wyjatkowo. Śmidus -dydus żeby był obfity i cieply:) pamietajcie o nas przy sniadaniu światecznym :D śmidus dydus to pomysl Marysi ale bardzo mi sie podoba, zlejcie tatusiow obficie;) R zadzwonił niedawno i jedziemy juz dziś:D jeszcze raz spokojnych świąt i do przeczytania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że jak wrócę bede miała mnóstwo do czytania:D piszcie piszcie i jeszcze raz piszcie. dzieciaczki a Wy uczcie się nowych rzeczy i niech mamusie się ciesza, bo potrzeba im takiej radości👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,bylismy na szczepieniu,potem przyszla znajoma i dopiero teraz mam sekundke-sekundke bo zaraz przyjdzie maz a obiad jeszcze nie gotowy. odezwe sie wieczorkiem albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf - w takim razie: Wesołych i spokojnych Świąt! Abyście sobie ten czas spędzili w miłej rodzinnej atmosferze! I oczywiście, mokrego dyngusa :) Dziewczynki pewnie się cieszą, że spędzą ten czas z dziadkami, a Ty sobie odpoczniesz! Tak więc korzystaj z \"wolnego\" i nie zapominaj o nas! Kathrin - Brayan też był na szczepieniu?? My mamy termin na maj, aż musiałam sprawdzić, bo się wystraszyłam, że wszystkie pędzicie z dziećmi, a my nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylismy na szczepieniu,teraz dostalismy dodatkowa szczepionke bo kasa chorych zrobila dodatkowa darmowa szczepionke i lekarz nam ja polecil-nie chce glupot pisac ale na ospe?znawczynie szczepionek jest to mozliwe?zeby dokladnie wam powiedziec na co musialabym wyjac ksiazeczke zdrowia,ale jest u Brayanka w pokoju a on juz spi-jak nie zapomne to wam napisze jutro,a nie jutro u nas swieto i maz ma wolne,wiec pewno 0 internetu-po swietach bede miala wiecej czasu zeby sobie z wami poklikac. a teraz dla was wszystkich zyczonka wielkanocne,pewno juz nie bede miala okazji wam ich zlozyc jutro wybieramy sie na mala wycieczke,o ile pogoda pozwoli a swieta u tescia. Wesołego zająca, co śmieje się bez końca, szczerbatego barana, co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.Zajeta dzis bylam dziś strasznie.Byłam w urzedzie pracy bo miałam\"termin\".W sumie nie potrzebnie się tam zarejestrowałam bo i tak nic z tego nie mam, ani prawa do zasilku a i ofert pracy tez nie mają.A na dodoatek traktują ludzi jak śmieci... Wysłałam dziś maila do tej firmy w ktorej bylam na rozmowie w sprawie pracy, dyrektor oddzwonił do mnie i mówił ze jeszcze nie podjął decyzji, czyli jeszcze mam nadzieje malutka.. Katrin, to fajnie że dostałaś darmową szczepionkę na ospę.Ja chciałam kiedyś kupić ale kosztowała coś kolo 200 zl(!) U Patryka w przedszkolu panowała ospa.Szczepionki nie wykupiłam, i oczywiście zachorował, a zaraz potem Bubul.Na szczęście przebiegała łagodnie i teraz mam to z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×