Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Katie ---> nie chce byc jakaś niegrzeczna ale zagadujesz mnie i w międzyczasie przekakujesz stronke :-( nieładnie nieładnie ;-) jak ja mam trwnowac w takich warunkach WIELKI 100 SKOK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkaxxx- najlepiej najpierw smoka odstawic a potem pierś w brew pozorom od smoka dużo trudniej dziecko odzwyczaić niz od piersi. dziecko kt9ore ma więcej jak rok juz dobrze wie co traci i dlatego rozpacz jest większa. potrzeba ssania przechodzi gdy nie ma w zasięgu smoka ani piersi. moja starsza corka została bez smoka juz w wieku 9 kiesięcy a karmiłam piersia jeszcze do półtora roku. ciężko byłojuz wtedy a jak starsze dziecko to jeszcze gorzej bo odruch ssania się utrwala. młodsza nie miala wogole i tyle mniej kłopotów. Mamo Aniu co to za opis na gg czy Ty masz nastrój bojowy czy tylko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tego posta dobrą chwile i juz mnie wyprzedziły dziewczyny. a myślałam że może uda sie przeskoczyć na kolejna stronę a tu nic z tego.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę wychodzę, a tu Katie, jakgdyby nigdy nic, przeskakuje stronę! SMOCZEK - nas zczęście Klaudia nie używa i czeka mnie tylko odstawienie od piersi. Rowerek - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=94091009 mamy mniej więcej taki. Nie doczytaam ja w tym, ale w naszym można odkręcić tą blokadę i ten podnóżek. Blokadę niedługo pożegnamy, bo Klaudia próbuje sama wychodzić i nieraz się zablokowała ;) A podnóżek wtedy, jak dziecko zaczyna sięgać do pedałów. Na pierwszy rowerek jest chyba ok. Ale jak szkrab zaczyna już jeździć na całego, to treba zmienić, bo jest mało skrętny. Kupiłam sobie Shapea, bo zainteresowała mnie książeczka \"schudnij bez liczenia kalorii - na zawsze szczupła\" i tytuł \"zlikwiduj boczki\". ELF - jest też \"Niech cię głowa nie boli\"! Więc robię kawkę i oddam się lekturze! (mam też pyszne orzechowe ciasteczka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i słyszałam ze przy bólach migranowych (okresowych i wogole bólach) kawka bardzo niewskazana :-( podnosi cisnienie krwi i wypłukuje chyba zelazo a to powoduje wzrost bólu :-( kucze.. ale ile taka mała czarna przyjemnosci daje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia a Ty daj mi się samej pochwalić o jakim rowerku dla synka marzę ;-) Obrażam się i wrócę dopiero na moment przeskoczenia na setną stroniczkę !!!! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć już dosyc przekupki nie fochać się wracaj Katie bądź mądrą dziewczynka i pokaż że jestes ponad wszystko, przynajmniej udawaj:P my mamy a właściwie mielismy rowerek podobny do tego co podoba się Katie i ma Małgosia ale sie zlamał w połowie jak Marysia siadła na niego kilka dni temu. Czadunia podnózki to bardzo dobra sprawa bo dzieci chwilę pokręcą pedałami i męcza sie a tak to nogi odpoczywają, pozatym pedały na przednim kole wymuszaja ciągłe rychy nózek a to tez męczy. musimy kupic drugi bo chyba tego juz nie da sie nareperowac a przydatny jest taki bardzo. przynajmniej u nas był bardzo dobry a ten ogranicznik tez wajna sprawa bo nie ma obawy że nagle na przjsciu dziecko się wychyli i wypadnie więc nawet nasz wiercicięta Marysia się poddał przy jeździe rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, ble, ble nie wrócę!!! A jak Czadunia przeskoczy na 100 to już w ogóle mnie tu nie ujrzycie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, ble, ble nie wrócę!!! A jak Czadunia przeskoczy na 100 to już w ogóle mnie nie ujrzycie :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazetki nie poczytałam, bo Klaudia się obudziła, ale z tego co zauważyłam, to tam same ćwiczenia, więc chyba tylo dla Ani taka gazeta, bo reszta to już bardziej leniwsza ;) Klaudii podnóżek służy do trzymania nóżek, bo do pedałów jeszcze nie sięga. W dodatku ćwiczy sobie na nim stawanie :) Czadunia, a ten Twój rowerek ma super pasy, dziecko Ci nie spadnie! Dzisiaj mówię już Wam: do jutra! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazetki nie poczytałam, bo Klaudia się obudziła, ale z tego co zauważyłam, to tam same ćwiczenia, więc chyba tylo dla Ani taka gazeta, bo reszta to już bardziej leniwsza ;) Klaudii podnóżek służy do trzymania nóżek, bo do pedałów jeszcze nie sięga. W dodatku ćwiczy sobie na nim stawanie :) Czadunia, a ten Twój rowerek ma super pasy, dziecko Ci nie spadnie! Dzisiaj mówię już Wam: do jutra! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie drugi dzien porzadkow-jeszcze tylko kuchnia mi zostala,ale to jutro.zrobilam porzadek generalny w szafie Brayanka,wyjelam mu nowe wiosenne ciuszki-juz sie ciesze na te spacery i zabawy na placuz zabaw.szkoda tylko ze pogoda w kratke,raz swieci slonko raz pada.musze nadrobic zaleglosci w czytaniu bo nie wiem o czym pisalyscie i co odpisywac.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama xxx-co do odstawiania to ja Ci nie pomoge-Brayanek sam przestal z mlekiem a smoczka nigdy nie lubial! Co do rowerkow-mamy jeden,ale bez podnozek i Brayanek jeszcze nie dosiegnie do pedalow za to ma taka raczke do trzymania i pchania i juz kiedys zrobilam mala przymiarke do jezdzenia na rowerze i wozilam Brayanka po piwnicy(Mamy dlugi korytarz).Chcialabym wam dalej odpisac ale Brayan marudzi i musze sie nim zajac-szkoda bo ostatnim czasem malo czasu mam na siedzenie przy komputerze-a teraz zmykam bo mnie Brayan wzywa-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie bajka i wpadłam na chwilke do Was ale tu cisza jak makiem zasial. u nas jakos zimno sie zrobiło i tak nieprzyjemnie. kupiłayśmy dzisiaj nasionka kwiatków na podwórko i jak tylko jutro bedzie ciepło to siejemy, pietruszke naciowa wyczytałam że tez można do doniczki ale my posiejemy do gruntu. Kathrin Ty to się uwijasz z porządkami, ja jakos nie daje rady wszystko idzie powoli ale za mna jeszcze dwie poprawki a ja ttrzecia robię więc schodzi długo. mam nadzieje że nadrobie zaległości porządkowe. wszystkim miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam że pytałam o księgarnie wysyłkowe właśnie ja zawsze kupuję z KDC i paczka za ponad 200 mi wychodzi co prawda tak co jakies 3 miesiące ale obłędnie duzo zawsze znajde cos dla nas, a to dla dzieci a to jakieś ciekawości i nie umiem sie pohamowac w kupowaniu ksiązek chyba jaks choroba juz. w moim rodzinnym domu zawsze ksiązki były wielka wartoscia i w trudnych czasach mama zdobywała je z pod ziemi i nie wyobrażam sobie ich nie kupowac. chociaz ceny teraz są kosmiczne szkoda że tak mało zarabiamy. uciekam juz do dziewczynek papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wyscigu do setnej strony juz gartuluje zwycięzczyni. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Katie katie ale się wzruszyłam twoim fochem ;-) aż sie popłakałam hihi soreczka jednak ze wyjawiłam twoje najskrytsze marzenia - to nie powtórzy się już wiecej - słowo skauta :-) :-) I z przyjemnością zrobię ci na złosc i przeskoczę hihi bo .... ma zawsze szczęscie choc czasami to nie ja hihi (mama Ania - bez urazy ;-) ) Mam już plan jak to zrobic - poobrazacie się wszystkie na mnie albo będziecie sprzątac (do wyboru hihi) , i ja będę paplała sama do sibie i seteczka moja ;-) Mama Ania ---> zaraz nasz wieczór :-) kathrin --> boshe ... a ja dopiero lodówkę wymyłam i to z musu bo mi kuchnię zalała :-( najgorsze jest to, że ślęczę cały dzień i szoruję co się da a na drugi dzień - nic nie widac :-( e.l.f.---> ty to masz rękę do ziela :-) ja to raczej do suszu - jakbyś kiedyś chciała to daj znac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie wyprasować firany z pokoju ;-) Nie mogę się zabrać za nie, już trzeci dzień leżą wyprane, tylko jakoś żelazko ucieka na ich widok :P Czadunia - jak widzę mój foch czasem lepszy niż świetna komedia w kinie :-) E.l.f. - a w moim ogródku pustki... Chyba w tym roku nic z sadzenia nie będzie :-) Dopiero jak powstanie dom to będę wiedziała gdzie jest kącik na roślinki :-) Teraz wszędzie tylko piach i pustaki ;-) Dobrej nocki, Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra-do zeczy: Katie-ja wczoraj wlasnie prasowalam firany i zaslony,ale w miedzy czasie gadalam z siostra na skype w iec jakos szybko mi sie poprasowalo;)zycze ci zelaska ktore samo prasuje;) Czadunia na Twoim miejscu ja bym nie przesadzala z porzadkami w maju sie przeprowadzacie i nie ma sensu sprzatac. e.l.f.-fajnie ze czytasz dziewczynkom,moj synek wogole nie slucha jak mu czytam,a jak jest w poblizu to targa kartki i nie da sie przy nim czytac-a szkoda ja jak bylam mlodsza to bardzo lubilam czytac-teraz tez czytam i to duzo,ale to co sie na kafe i pstryczku dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez juz sa ladne,a teraz sie poddaje bo Brayan wstal i musze pedzic do niego-dziewczyny 100 stronka nalezy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( hej :-( qwa i qwa chyba rzuciło mi się na oczy i czoś czuje że mam zapalenie spojówek - ledwo widze jak pisze :-( a dziś strajkują sobie lekarze :-( qwa i qwa i ide źebrac o masc bo to zaraźliwe :-( Miłęgo dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×