Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Witamy! Kathrin kawunia? czy mleczko sojowe?? ;) Katie oby szybko przeszlo Kosmie. A Tobie niech nie rodza sie w glowie takie mysli. Zabierzesz nas do Ciechocinka? Bedziemy grzeczni, obiecuje... ;) Mmalgosiu cieszymy sie, ze juz jestes. Co nowego u Klaudusi? Napisz jak przygotowania do kolacji. A my planowalismy dlugi weekend z jednymi znajomymi w gorach a z drugimi nad jeziorko i chyba nic z tego nie wyjdzie. Pewnie pojedziemy o dziadkow, bo juz zapomnilam, jak moje rodzinne strony wygladaja. R. ma miec 3 tyg. urlopu, ale w tym glupim wojsku to nigdy nic nie wiadomo. Do weekendu zostalo 3 dni a ja wciaz nie wiem, czy dostanie ten urlop czy nie. Pewnie w piatek mi powie Dzis jedziemy na caly dzien na zakupy. Mam nadzieje cos kupic, bo juz spodni nie mam 😭 Trzymajcie kciuki, bo niedlugo bede zmuszona chodzic w samych majtkach ;) Sloneczka duzo zyczymy! I dobrych humorow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Aniu Ty sie nie smiej z mojego mleka bo juz 3kilo schudlam-juz albo dopiero????? ja siedze sobie na balkonie i z wami klikam,czekam az Brayan wstanie i tez zmykamy na zakupy-musze zrobic prezenty dla dzieci jak pojedziemy do Polski-troche tych dzieci tam mamy i nie wypada przyjechac bez niczego. Fajny dzien dzisiaj u nas,narazie bez ani jednej chmurki,ale zimno troche bo zimny wiatr wieje-mam nadziejee eze mi troche buzke opali;) a gdzie reszta mam???Mmalgosia,Katie,Czadunia,Violka,Mama27????GDZIE SIE PODZIEWACIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie a ja mam urwanie głowy :-( no masakra - nie mam kiedy klikac :-( ale czytam was czały czas i jakoś raźniej mi idzie. roboty ruszyły !! mąż ma prawie miesiąc urlopu i walczy na budowie :-) koło naszego mieszkanka jest plac zabaw i tam to ja już walczę z Qbusiem :-) poznaliśmy już dzieciaczki i ich rodziców :-) pogódka dopisuje - jest pięknie !! Zaraz wam wyślę foteczki z budowy :-) Mmałgosia --> pomysł Kathrin z jedzonkiem śląskim jest rewelka - kluski możesz kupic hihi a z pieczenią, sosikiem i kapustką to sobie poradzisz :-) reszta przepisów dla mnie za trudna ;-) no i czasochłonna hihi i spalic można ;-) Katie --> miałam pomysła ale nie umiałam zrobic :-( mąż mi nie mógł pomóc i .. soreczka :-( Kathrin --> widziałaś u was takie łóżeczka http://www.allegro.pl/item98982302_v2_spiderman_ready_bed_gotowe_lozko_nowe.html ? wyczytałam gdzies że są u was duzo tańsze :-) aaaa i dostałam cynk na sliczne sandałki - ze skórki i profilowane i chyba się skuszę i kupię Qbusiowi http://www.allegro.pl/item99735901_sandal_skora_nat_profilowane_23_13_cm.html Miłego dzioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wpadam tylko na chwilkę, bo robota czeka! Jeszcze muszę wypisać pity, które wyliczył P. i obawiam się, że za kilka m-cy mogę do Was klikać zza kratek ;) Na kolację zrobiłam zrazy z pysznym sosikiem i kaszą gryczaną, reszta na zimno. Ale propozycje Kathrin wykorzystam w niedzielę, też będą goście, ale tacy, na których mogę poeksperymentować ze swoimi zdolnościami kulinarnymi ;) Kathrin, Ania - życzę owocnych zakupów!!! Kathrin - gratuluję tych zrzuconych kilogramów :) Czadunia - super te rzeczy z allegro! To łóżeczko fantastyczne :) Sandałki tanie! Niestety, nie wiem, czy Wam pisałam, nie mogę kupować Klaudii w ciemno butów, bo ma wysokie podbicie i nie wszystkie pasują. Teraz pewnie lada dzień będziecie się wprowadzać - mąż przypilnuje budowę! Katie - widzisz, to nic poważnego! 👄 dla Kosmusia, mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej się czuje ! Klaudia rozrabia i trzyma się mojej spódnicy! Nic nie mogę sama zrobić, nigdzie nie mogę pójśc! Muszę ciągnąć ten ogonek za sobą! W dodatku wciąż by chciała cycusia...już nie wytrzymam :( Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki moje kochane!!! Aniu - mam nadzieję, że już poszłaś kupić te spodnie bo co powiedzą dzieci sąsiadów oglądając Cię w majtochach :P Do Ciechocinka zabierzemy Was całą gromadą z wielką przyjemnością!!! Czadunia - ja też już chcę się chwalić zdjęciami z budowy 😭 Ale muszę jeszcze trochę poczekać :-( Sandlałki są fajniutki, chyba też się skuszę, ale poczekam na relację testera w Twojej osobie ;-) Kathrin - już trzy kilo??? Niezła dietka :-) Życzę wytrwałości i kolejnych kilogramów na minusie :-) No i Małgosiu ... jak tam w kuchni??? Widzisz nas z oparów unoszących się przy kuchence ??? :P Co przygotowałaś dla specjalnego gościa?? Pochwal się :-) Klaudia na pewno pomaga, więc robota idzie raz dwa ;-) A u nas: nocka rewelacyjna - zero kaszelku, Kosma spał całą noc u siebie w łóżeczku i obudził się jak zwykle z cudownym usmieszkiem :-) Wiecie jaki on robi się fajniutki?? Taki pieszczoszek kochany, świadomie mówi mama i baba - chyba trochę późno?? Nie wiem jak to jest u Was, ale np. jak kładziemy się spać to mnie przytula i głaszcze po buzi i mówi mama, mama! Takie to wzruszające dla mnie chwile, hi hi! Moje słoneczko kochane :-) Dobra zmykam, bo robota czeka a i tak piszę tego posta od godziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia-dzieki za foteczki,Qba juz taki powazny,fajny chlopczyk z niego! Katie-jak bym chciala,zeby Brayanek byl taki przytulinski,On sie tuli tylko jak chce sie powyglupiac-wtedy nas atakuje i piszczy. Mmalgosiu-rozlicz te pity bo w pierdlu nie maja komputerow-jak bysmy sie komunikowaly;)? Czadunia-takich lozek nie widzialam,moze dlatego ze nie zwracalam na to uwagi-popatrze przy najblizszej okazji.My mamy cos podobnego,ale w ksztalcie sofy-fajna sprawa,Brayan lubi na nia siadac bo jest na ziemi bardzo nisko-kiedys zasnol na niej,musze poszukac fotki to wam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrociłam z zakupków !! przez przypadk oczywiscie :-) jest u nas sklepik z firmowymi ciuszkami dla dzieci i dziś jest 50% wyprzedaż !! kupiłam koszulkę i 2 pary spodni za 20 zł :-) kathrin --> dzięki - Qbuś taki fajny juz się robi i jak Kosmuś tulanka, przytulanka i głaskanka są u nas na porządku dziennym... miodzik Mmałgosia --> pit ?? toż ty się spiesz bo niedługo będzie za późno :-) te sandałki byłyby chyba dobra na Klaudusie bo sa regulowane na rzepy. Znam problem z podbiciem bo moj mąż takie cudne stopy ma i sporo problemu z kiupieniem butów :-( katie --> jak nowy ? hihi ślij fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam sobie fotki - Czadunia - fajne mieszkanko ;-) Tylko kiedy będzie faktycznie przypominało miejsce w którym można zamieszkać? :P Gratuluję udanych zakupów!! Dobrze ze weszłaś do tego sklepu - przynajmniej wiesz teraz że okazyjnie można coś fajniutkiego kupić nie tylko na allegro ;-) Kathrin - a Brayanek jest słodki nawet jak śpi. A na tym zdjęciu w łóżeczku - wypisz wymaluj jakbym widziała Kosmę w nocy - co za wiercipiętki małe!! Ja też długo czekałam na przytulanki ze strony Kosmy. Dopiero od niedawna taki jest kochany całuśny ;-) Doczekasz się też - zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z placu-pogoda do niczego,nie pada,ale jest pochmurno i b.duszno,az za cieplo.Brayan sie wybawil,poznal mnostwo dzieci-jeden byl o miesiac od niego starszy i z tym ciagle w piasku siedzial-bylo bardzo fajnie.Dobrze ze juz wiosna!!! Jutro na spotkanie dzieciaczkow sie wybieramy,wiec napisze po powrocie. Milego dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczynki! Ale miałam wczoraj dzień... Po pierwsze Klaudia nie zmrużyła oka, była nieznośna, marudziła, ale nie zasnęła! Za to legła o 18.30 i robiła mi pobudki w nocy, ostatecznie obudziła się o 6.30 i stąd moja obecność tu skoro świt ;) Po drugie, gość nie przyszedł! Oznajmił nam, że nie może przyjść grubo popołudniu i tak zostałam z całą lodówą żarcia! Najgorsze dla mnie, że narobiłam się sałatki, pół dnia ją kroiłam Następnym razem: herbata i krakersy! W dodatku, wnerwiła mnie teściowa i zepsuł nam się samochód :( No, czy może być gorzej!!! Ale jak się rano obudziłam i zobaczyłam tą uśmiechniętą buźkę Klaudii, za oknem świeci słonko, a później przeczytałam kawał od Katie, to wiem, że dzisiaj będzie lepszy dzień :) Życzę miłego i słonecznego dnia! A dzieciaczkom nowych, ciekawych odkryć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka!!! Małgosiu biedactwo moje - no koszmarny dzień normalnie wczoraj miałaś!! A ten gość - no niech go cholera! Masz rację - choć i tak jesteś za bardzo wyrozumiała - następnym razem herbata i to gorzka!! Ale przyznasz że ten usmieszek słodziutkiego bąbla rano sprawia, że zapominamy o wszystkich przykrych sprawach? :-) Małgosi i pozostałym mamuniom i sobie oczywiście też ;-) życzę słonecznego dzionka!! E.l.f. - co u WAS?? Wracajcie już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam :-) Mmałgosia --> ale koleś ma poczucie humoru :-( niech go trafi i od nas ;-) uśmiechy naszych bąbelków... dla jednego uśmiechu warto życ... Qbuś ostatnio za wszystko rozdaje buziaczki :-) ale już zamyka buzie i usteczka składa w trąbkę :-) Wczoraj mieliśmy cięzki dzionek z Qbusiem - w sklepie odstawił mi cyrk !! Az sie dziwie że zachowałam stoicki spokój !! Pręzył się w wózku, piszczał, płakał i wogole masakra. Wyjechaliśmy ze sklepu i poszlismy do domu. On oczywiscie cały czas szalał. W domku stanął i bił pięściami w wózek i szafke (?) a potem tylko stał i piszczał. Jak podchodziłam by załagodzic ten atak to darł się jeszcze bardziej wiec włączyłam sobie muzyczke i ignorowałam tego malutkiego furiata. Dał radę jeszcze 15 minut szalec w domku ;-) w cięzkim szoku byłam ale ustępowac nie zamierzałam bo pozniej będzie jeszcze gorzej. Po opadnieciu z sił podszedł do mnie, dał całuska, wziął Mońka i tulaliśmy się a ja mu tłumaczyłam że tak nie wolno. Poźniej na placu zabaw znów szalał za piłkami i ręce mi dzis opadają ze zmęczenia ;-) zabawa w piaskownicy to cos na max 10 minut hihi Katie --> dzięki za kawały - prosimy o więcej :-) :-) :-) ogladałaś rowerki? Fajniutkie foteczki wstawiłas. Komentarza nie dawałam bo brak mi czasu ale jak się ogarnę szybciutko się wpiszę no i uaktualnie stronkę Qbusia :-) Dla reszty ekipy kaffe 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja. Mmalgosiu dobrze, ze wczorajszy dzien sie juz skonczyl. Oby nigdy wiecej sie nie powtorzyl. Gosc wstretny! A tesciowa jeszcze bardziej ;) Dobrze, ze Klaudia Ci to dzis wynagrodzila... A salatke zawsze mozesz podrzucic nam ;) Czadunia ja mialam podobna scene dzis rano. R. przyniosl mi wczoraj skrzynki z ziemia z piwnicy. Wystawialm je na balkon. I gdy poszlam rano powiesic pranie Kubus zrobil sobie na balkonie piaskownice. Pomijam, ze mialam ja tez w pokoju. Przegial, gdy zaczal brac ziemie do buzi, wiec zabralam czorta. A on w ryk, piszczal, darl sie i plakal na raz. Bylam twarda! Przez pierwsze 5 min. :o Potem wymieklam i dalam klawiature zeby zapomnial o piaskownicy ;) Katie jak zdrowko Kosmy? A gdzie sie podziewaja wszystkie nowe mamy? Czyzby nas opuscily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomnialam dodac, ze R. dostal urlop!! Jedziemy do dziadkow i moze nad jeziorko. Odpoczniemy sobie, poodwiedzamy znajomych... juz nei moge sie doczekac. Sloneczka duzo zycze! I usmiechow na buzkach Waszych pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Mamuś i dzidziolów. Czadunia jak tam Qubuś????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moya :-) coś mi dzwoni ale nie wiem co ;-) w pierwszej chwili pomyslałam ze jestes do Krzysia ale ... ale ta ciąża !! Aga by wcześniej mi napisała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :-) hihi mama Krzysia !! bedziesz miała dzidziusia?? jejkuuuu Zdradzam wam dziewczyny ze Krzyś Moya to z tego dnia co moj Qbuś :-) no i na kaffe się poznałyśmy tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Aniu dobre!! Mnie wydaje się że daję z siebie wszystko ;-) a moj mąż i tak gna jak szalony. Kosmuś ma się już całkiem dobrze. A jak katarek Kuby? Poszedł już sobie?? Maya - całujemy Krzysia 👄 W majowy weekend planujemy robić sobie wycieczki rowerowe - teraz tylko do piątku muszę kupić fotelik na rower dla młodego :-) tylko jak to zrobić?? Uciekam już, do usłyszonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ale ten nasz topik zaniedbany ostatnio :( Pusto strasznie. Nie wiem co sie dzieje, ale na gadulcu tez nikogo nie ma. Chyba wszyscy griluja, spaceruja itp. Katie moj tez jezdzi jak szalony. Ale fakt faktem, nie przykladam sie ostatnio. To nie zabierzesz nas do Ciechocinka? A ja juz sie spakowalam ;) W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak jechac do rodzicow :D Dobrze, ze Kosma juz zdrowy. Katarek Kubusiowi przeszedl rowno 10-ego dnia. Tak jak mowilas. Bylismy dzis pierwszy raz w piaskownicy. Chyba nigdy wiecej tam nie pojde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to?? Ja dziś pierwsza?? Niemożliwe ;-) A gdzie nasze ranne ptaszki? Aniu - jak to Was nie zabiorę???!!! Przecież pisalam, że bardzo chętnie!! 🌻 Całą gromadką!! Uciekam na moment. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee... wcięło mi całego posta!!! Pisałam go chyba z godzinę W dodatku zimno jak cholera!!! Katie - super kawały :) To nas też zabierz, lecę się pakować ;) Kosma, Kuba - cieszymy się, ze jesteście już zdrowi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz ! Dziś chyba tylko teraz bo musze tylllle spraw pozałatwiac i przyjezdza moja mama i teśc (hihi osobno oczywiscie :-) ) Katie -- > ja też chce z Wami do Ciechocinka !! Musze odpocząc :-) Moj męzuś ostatnio ubiera się tak hm... \"po roboczemu\" haha podarta koszulka i dzinsy... ech... szkoda mi go wypuszczac na tę budowę ;-) Mama Ania --> u nas wczoraj też grali ;-) w sumie to ciekawy meczyk był no ale dzis... dziś GNW !! yupiii :-) Qba nie spał dzis w nocy od 2 do prawie 5 a potem wstał na równe nogi o 6! I miał lekką gorączkę - czyżby znów zęby ?? !! A ja oczka trzymam otwarte dzięki zapałką :-( Pogódka u nas boska !! Wręcz lato aż zyc się chce a nie pracowac ;-) Moya --> wracając do wczorajszej rozmówki - widzę że dotrzymałaś słowa :-) roczek po roczku :-) ależ ci zazdroszczę - miec w brzusiu maleńką dzidzię. Ale jak patrzę z mężem na Qbolca, jak rozrabia i jak sobie pomyślimy że to może byc razy 2 to ... kręcimy głowami hihi Ale ... chyba jednak się przekonamy :-) Pisz jak się czujesz i czy przygotowujecie jakoś Krzysia na to. No i napisz co u Krzysia - jaki duzy, jakie umiejętnosci i czy juz ci cfaniakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumie, ze Kathrin sie ostatnio opuscila ale Czadunia? Wrrr.... nie moge sie zalogowac na poje konto Wszystkie dzieciaczki juz wstaly? Usmiechniete buzki maja? Zyczymy im tego z calego serca a mamom dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki do tego Ciechocinka zabiorę Was wszystkie i dzieciaczki oczywiście też!! Tylko ta pogoda jakoś mnie przeraża - Czadunia aż mi się wierzyć nie chce, że u was lato. Toruń pochmurny i zimny :-( Nie wiem co my zorganizujemy sobie w tenweekend. Przy takiej pogodzie - a ma być jeszcze gorzej - trudno będzie się pewnie ruszyć z domu . Tak sobie marzę skrycie, że kiedyś uda się nam faktycznie spotkać razem. Może wtedy jak już będę miała domek a w nim dużo miejsca - zrobimy sobie jakiś weekendzik z dzieciaczkami, ale by było wesoło ;-) Co wy na to?? Czadunia - no to nie najlepiej - kurcze, że te zęby muszą tak męczyć Qbusia :-( A Ty biedulo przy takim nawale prac zawalasz jeszcze nocki - buziaki dla Ciebie👄 👄 👄, życzę aby dziś było dużo lepiej!! Mój aniołek wstał dziś uśmiechnięty - kurcze teraz to już tak mi się nie chce wychodzić do pracy rano, bo jest tak milusio - leżymy sobie na łóżeczku, gadamy, pieścimy to miód malina normalnie!! :-) I przychodzi niania i wygania mnie z domu do roboty!! Masakra :-( Zmykam, do usłyszonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - na szczęście będziesz miała teraz pomoc! Buziaki dla Qbusia, a dla Ciebie duża kawa ;) Katie - to czekamy na ten domek :) Z niecierpliwościa! Kathrin - jak mleko sojowe? Też by mi się przydało, bo ciągnie mnie ostatnio do słodyczy! Po raz drugi w tym roku (!!!) wyciągnęłam Klaudii zimową kurtkę. Muszę wyjść, ale jak się ubierać, to już naprawdę nie wiem! Ania - grzeją kaloryfery ;) całe szczęście! Klaudia posyła buźkę: dotyka ustek i robi śmieszne minki :) Daje piątkę, ale tak po swojemu, ale za to jak się rozgada... \"mama, tata, dziadzia, tome...\" i tak w kólko! Tome= Tomek (mój brat), są w sobie szaleńczo zakochani ;) Babcie są nieszczęśliwe, bo nie mowi \"baba\", jakoś jej się odechciało, bo kiedyś cały czas baba była na topie ;) No i dużo mowi po swojemu, co wprowadza w zakłopotanie mojego męża, który nie wie o co chodzi, zamiast z nią normalnie porozmawiać :) I zaczyna sobie śpiewać, zwłaszcza w samochodzie, jak w radio leci jakaś fajna piosenka, to słyszymy jej słodkie \"lallaa...\" Poza tym, przez to, że mnie się nie słucha (nie ma pojęcia co znaczy \"trzymaj się\") odnosi same kontuzje w postaci siniaków i guzów :( Histeria - tak jak Ania próbuję załagodzić sytuację zainteresując ją czymś innym, ale nie zawsze działa! Tak jak wczoraj, aż się zaczęła zanosić, bo nie chciałam jej wziąć na ręce. Jadłam obiad, którego już nie skończyłam, tak się zdenerwowałam! Acha i udaje mi się już jej zrobić kucyki :D Takie słodkie... No i bym mogła tak pisać w nieskończoność :) Dlatego lepiej już skończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem taka nowa ;). Jak przejrzycie pierwsze stronki to jest tam Mefka :). Kurcze nie wiem dlaczego zapomniałam, że taki miałam nick hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×