Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gratulacje przyjmuje na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam konczyc sprzatanie, bo mnie pobijecie zaraz MMalgosiu wyslesz swoja fotke z Klaudia, tata tez moze byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu!!!! Dlaczego znów Ty??? Ale mamy dziś dzień: 3 stronki!!!! Może dobijemy do trzydziestu na cześć Czaduni :P Czadunia a coś mocniejszego nam zaserwujesz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się chyba przyśniło że widziałam, po prostu po zdjęciu z mamą stwierdziałam tak uderzające podobieństwo do Małgosi, że fotka taty była zbedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Mamo to ja jest tez artukuł 7 kroków by pożegnać się ze smoczkiem. Zainteresowanym ... no wlaśnie, chyba aż tak bardzo nie polecam, bo żadnej mądrości w tej kwestii nie wymyslili :-( Może sposób na musztardę bedzie dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka - mi gin kiedyś powiedziała ze jesli test wskazuje na ciążę to ona zawsze jest, przynajmniej takie ma doświadczenia z długoletniej praktyki lekarskiej :-) Zdarza się natomiast że test nie pokazuje dwóch kreseczek a kobieta jest w ciązy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przez ułamek sekundy myślalam że widziałam tatusia Kaludi, ale przeglądnełam i fakt ! Na tych kilku foteczkach go ni ma. Moze Mmałgosiu pochwalisz się mężusiem? Bo my takie ciekawskie jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Oskarek juz ma rodzeństwo, starszego brata.Wolałabym żeby więcej nie miał, na razie bynajmniej.Test wyszedł negatywny, pozatym jakoś sie tam zabezpieczam:P ale mimo to sie denerwuje bo to juz drugi tydzień mi się spóżnia.Zrobię popołudniu drugi.Oby tez wyszedł negatywnie..Trzymajcie kciuki. Acha, na początek tyle ww.bubulek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Yyyy www.bubulek.bobasy.pl miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli test wyszedł negatywny, to pewnie nie masz się czym martwić :-) Jaka jest różnica wieku między Twoimi dzieciaczkami?? A teraz uciekam obejrzeć fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niuniek !! Niebieskooki !! Fajniutka pyzunia z niego :-) Ile ma wzrostu? a waga? a róznica wieku? a ... pisz pisz co tylko chcesz byleby duzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Starszy skończy 5 w lipcu, ma Patryk na imię:) , a propo testu to przeczytałam ze może sie mylić. Ale mam nadzieje że sie nie mylił. Z drugiej strony jak się na te Wasze fotki napatrzyłam to mi się córeczka marzy.... Kurde co ja gadam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe violka25 córeczka? nio nio - a nuż wykrakałas? ;-) A jak chłopcy się dogadują? Z perspektywy czasu 4 lata to fajna róznica? Między mną a bratem jest 4 i uwazam że to za duzo. Kontakt załapaliśmy dośc pożno :-( na poczatku sie nim opiekowałam ale potem zaczął mnie męczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Czadunia, Oskarek waży ok 10 kilo i ma ok. 85 cm, dokladnie nie wiem, niedługo idę na szczepienie to sie dowiem. Mówia juz wasze smyki? Moj tylko "mama", "dada", i jeszcze kilka innych nieskomplikowanych słów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Czadunia a dogaduja sie różnie.Raz jest wielka milość i buziaczki, innym razem krzyki typu"Mamo zabierz Oskara bo mi klocki rozwala albo kredki zabiera" Patryk jest trochę zazdrosny. Czesto jak biore Bubula na ręce to pyta się czy go jeszcze kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ululałam w końcu Klaudię... Czadunia - rocznik, rzecz jasna, to żart primaaprilisowy, trochę wyprzedzam fakty, ale jutro może mnie tu nie być, więc kiedy mam Was robić w balona :) Qbuś śpi jeszcze z Wami, czy sam w łóżeczku, pytam, bo mi to jakoś umknęło? Ja Klaudii nie mogę przekonać do łóżeczka. Ale poza tym, że się okropnie wierci, nie jest uciążliwa ;) Raczej się już nie budzi w nocy, czasami wieczorem i max raz w nocy. Ania - trzecia strona, to już przesada :p daj żyć ;) Nie zobaczycie P. bo on cierpi na manię prześladowczą z elementami paranoi i uważa, że wszystkie jesteście przestępczyniami i oszustkami internetowymi i tylko czychacie, żeby zrobić jemu i jego rodzinie coś złego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Zmykam dziewczyny obiad zrobić.Fajnie że tu zajrzałam i że mam z kom pogadać:) Na pewno jeszcze zajrzę.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka25 -- > zapraszamy !! Mmałgosia ---> Qbuś spi oczywiście z nami a dokładniej między nami i na dokładkę w nogach śpi pies, ktory tylko czycha az zaśniemy :-) Ale niedługo Qbus bedzie musiał sie przeniesc do łózeczka bo w nowym domku będzie miał superaśny własny pokoik a rodzicie będą chcieli przypomniec czasy bez zazdrosnika w łózku ;-) Już zapomniałam jak fajnie się śpi z R "na puzelka" ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrosciłam waszym synkom i córeczkom wizyt u fryzjera i ... Qbuś tez o niego zachaczył :-) efekty wysłałam mailem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na dzisiaj kończę. Miłego weekendu dla dzieciaczków i dla Was, Mamusie :) Czadunia - odjazdowej imprezki Ci zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uwaga. Zrobilam sobie przerwe (kolejna) i 4 bedzie moja :P Kubus powinien juz chrapac od co najmniej 1,5 godz. a on dopiero zasnal. W dodatku przed snem zdemolowal mi kuchnie, wiec musze wsio od nowa pomyc i posprzatac. A ja ide trzec buraki barszcz. Dobrze, ze jest duzo brudnej bielizny, bo bede musiala po nich zrobic pranie reczne :O Katie ja czytalam o sposobi en amusztarde w kwesti smoczka. Ale wyprobuje w ostatecznosci. Kiedy macie zamiar oduczyc maluszkow od smoka? Czadunia co znaczy na \"puzelka\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na puzelka\" tzn r kładzie się na boczku i zgina nogi a ja wpuzluję sie w niego ;-) Qbusai jeszcze nie odzwyczajam bo ma potrzebę ssania po odstawieniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia a gdzie różnica bo ja też dostałam dwa jednakowe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa juz wiem, tzw. pozycja embrionalna z dopasowaniem :) Ja tam wole jak R. sie wkomponuje, ale robi to coraz rzadziej i wcale nie z powodu Kubusia. Kubus spi czesc nocy z nami a czesc w lozeczku. Przyjrzalam sie, rzeczywiscie sa rozne. Az mi wstyd, takie niedopatrzenie. Wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss,..... Przepraszam, nie zrobilam tego celowo :P Yessss, yessss, yessss !!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×