Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość anielka z tygielka
to ja tez poprosze o pomoc: mała, drobna, szczupła, 26 lat, włosy czekoladowe, oczy szaro-niebieskie. romantyczna, zmysłowa kobietka. styl ubierania to sportowa elegancja, czyli wygodnie, ale sexi. buty raczej na płaskim, kolory: czarny, biały, różowy. kocham słodkie zapachy, np. dolce vita diora, ostatnio podoba mi sie nowa puma (czerwona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka z tygielka
czeka na przerwe w pracy perfumeryjnego eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę
niska szatynka o niebieskich oczach, młoda, ciuchy czarne i fioletowe,czasem niebieskie styl raczej sportowy, często dżinsy,uwielbiam konwalie, zapach wanili, kwiaty i mojego psa!aha, kiedyś był taki zapach: sun moon stars Lagerfelda, och piekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat, długie brązowe włosy, typowo kobieca sylwetka, lubię się wyrózniac - maluję usta malinową szminką. Lubię kalsyczny styl ubioru - spódnice, buty na obcasie, ale lubię tez dobrze dobrane jeansy biodrówki. Uwielbiam elegancję i klasyke. Nosze złoto, ale też duże widoczne kolczyki z bijou brigitte. jesli chodzi o zapachy to lubię jak perfumy sa słodkie, zmysłowe, moga byc ciezkie, może byc wanilia, fiołek. Nie lubie delikatnych, świeżych zapachów. jak na razie podobaja mi się Flower By kenzo le parfum czerwone i naomi campbel mystery. Oczy mam zielone. Jestem idealistką. i wrażliwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja byłam ewą
:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też poproszę o radę. włosy ciemny blond, przeważnie rozpuszczone, jaśniejsze pasemka, niebieskie oczy, ubieram się w miarę elegancko, ale wygodnie. lubię Dolce Vita, Chanel Chance i Kenzo Jungle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za poradę, sprawdzę te perfumy( kiedyś je wąchałam, ale już nie pamiętam wrażeń). Czy Hrabia ZenHorst też udziela tu porad perfumowych? ;) Jeśli tak, poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.panna
Może popróbuj jeszcze... :) Od Deep Red niestety mnie odrzuca... wydają mi się dosyć banalne :) Ciągle szukam czegoś z czekoladą, migdałami, kokosem, mogą być nuty "kuchenne", "jedzeniowe" ;), przyprawy (byle nie za ostre), dojrzałe cytrusy. Słowem coś ciepłego, ale nie dusznego :) Obecnie mam Blue Ralpha Laurena, ale to było na lato. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka miki od donalda
czy poradnia perfumeryjna jest jeszcze czynna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autortematujestsuper
A co poradzisz takiej osobie: indywidualistka, kobieca, dusza artysty :D (maluję ;)), wrażliwa, ale pewna siebie, czasem skryta i tajemnicza, czasem chamska :D Z ciuchów uwielbiam zamsze, sztruksy itp, kolory czarny, brązowy i zielony. Zapachy lubie zmysłowe, kwiatowe, ale nie za cieżkie, kobiece, ale nie za słodkie. Nie lubie owocowych i takich ozonowo-świeżych zapachów ;) Czekam na rade i z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autortematujestsuper
Dodam jeszcze, że lubie las, przyrodę, zapach wiatru, lisci, jesieni... Włosy blond, oczy zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mi doradzi jaki zapach mam kupić ? Szukam perfum tajemniczych, romantycznych i ekscytujących. Chcę aby było w nich coś specyficznego i coś mrocznego.. Jakaś bliżej nieokreślona magia. Nie będę opisywać swojego stylu ubierania bo nie jestem wierna żadnemu konkretnemu stylowi. Ubieram się bardzo różnie w zależności od okazji i od tego jaki mam akurat kaprys. Jestem romantyczką i lubię marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko a czy kształcisz się może w stronę kosmetyczną lub już skończyłeś?? czy po prostu to twoje hobby? Hrbio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zauroczyć chłopaka, jest o rok starszy i często mijamy się w szkole na przerwie. co doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro innym doradziłeś to może i ja sie sprawdzę: blondynka, po 30-tce, wysoka, lubie kolor niebieski i fioletowy, mam niskie cisnienie, uwielbiam czekoladę, lubię styl sportowy, jestem ścisłowcem- nie wiem co jeszcze i sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewdzai to moje hobby , pasja i dodatkowa praca , mam klientki i klientów od lat 16 do 60 :) wystarczy patrzeć i sluchać :) wiadomo ,ze starsza osoba szuka innych zapachów , chociaz czasem ktos sam wyobraża sobie zapach na podstawie np reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morskie, pudrowe i kwiatowe raczej mnie nie pociągają. Chyba jednak szukam czegoś cięższego, może orientalnego :) Chętnie posłucham kilku propozycji. Nie musi być jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×