Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Obyś miała sen proroczy, dziecino!!! Dostałam propozycję pracy w bardzo znanej agencji reklamowej, bardzo mocno liczę, że coś z tego wyjdzie! Myślę sobie, że chyba już czas, żeby zaczęło mi się układać coś w tym cholernym życiu. Ściskam! Lecę dalej, ale za 2 godzinki będę znów kołować na topik, bo widzę, że dużo mnie ominęło. Mmmmuuua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieje ze bedzie to dobry sen proroczy.....a jak rzeczywiscie wyjdzie agencja reklamowa to zostane wasza dobra wrozka:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia nic nie dotarło :( Biała Damo trzymam kciuki :) źle się dziś coś czuje więc spadam użalać się nad sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaa A mój Młody dzisiaj pojechał na wycieczkę. To taka nagroda dla najlepszych sportowców w szkole....no i załapał się :D Sylvi---biedulko a co Ci jest? Jaieś przeziębienie Cię dopadło czy co? Biała Damo---gratuluję i trzymam kciuki!!!! Hermia---a nie mogło by Ci się i na mój temat coś proroczego (ale dobrego :-) ) przyśnić? Postaraj się... :D Ide zaraz po zakupki (bleeee) a potem na jakiś spacerek - szkoda pogody. Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,A mnie w horoskopie napisali że wygram ogromną kasę , nawet miliony!!! :-) ba nawet całe cztery numery podali {kurde a trzeba 6 ,nie?] no to pobiegłam szybko tego totka wysłać,tylko nie wiedziałam jakie dwie cyfry dosztukować.Masz babo teraz kłopot,czy se dobre dobrałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki, widzę, że znowu na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima---czwóreczka też niezła :D Za \"lejka\" Ci się zwróci :-) Ale jak chcesz te dwie dodatkowe to podpowiem - 12 i 23. Szczęśliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już lepiej :) nie ma to jak wolny cały weekend :) Witaj Cari :) Belisima czy mozemy liczyć ze jak wygrasz to zaprosisz nas na wywczasy integracyjne? :P :) a Biała Dama jak zrobi kariere to zaprosi nas do tv :) no prosze jakie znajomości nam sie szykują ;) Moniał Ty to dumna jesteś chyba kobieta, syn normlanie jakis niedzisiejszy Ci sie trafił haha mój ma wszystko w ...... ( no moze nie wszystko haha) Hermia jak wyniki? jeszcze mnie lubisz? :P Spokojnej nocki życze miłym Panią, pije sobie winko i spać mi sie nie chce. Szkoda ze Was nie ma na tleniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostaną ziemniaki z obiadu to zamiast wyrzucić można zrobić kotleciki: ziemniaki z obiadu gotowane przekręcić przez maszynke. ser żółty (dużo) zetrzeć na tarce, dodać 1 łyżka mąki, 1 jajko, surowa cebula, sól, pieprz, wegeta do smaku. Można dodać parówke drobno pokrojoną podobno jeszcze lepsze). Wszystko razem (jak na kotlety mielone) wymieszać, formować kotlety, obtaczać w bułce tartej i smażyć na złoty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvi fajny pomysł z tymi kotlecikami - brzmi smakowicie. A jeśli chodzi o moje dzieci to młodszy jest luzakiem jakich mało. Już widzę siebie, jak w przyszłości do szkoły będę latać ...na wezwania :O Ostatnio byliśmy w przychodni sportowej, gdzie jest zakaz wchodzenia w butach - dorośli albo siedzą w poczekalni albo zakładają takie ochraniacze na buty (jak w szpitalu, takie foliowe). Młodzież ma obowiązek natomiast zabrania ze sobą klapek. Zagadałam się z jedną mamą a mały w tym czasie dał dyla w głąb owej przychodni na poszukiwania brata. Znalazł go i zadowolony wywijał piruety na krytarzu. Dorwała go jedna z pielęgniarek - taka ostrzejsza nieco. No i pokrzyczała na niego, że tu nie wolno, gdzie mama, co tu robi itd. Mały spojrzał tymi oczkami cherubinka, przyłożył palec do ust i mówi do niej :\"ale ciiiii....\". Baba zgłupiała, koledzy młodego pokładali się ze śmiechu. W końcu się zorientowałam, że małego nie ma, poszłam za nim i baba mnie objechała. Poszliśmy więc na dwór....i tam czekaliśmy. On się nie przejmuje i tyle. Świat jest dla niego, nie on dla świata. Ot, taki luzak. No....miłego dzionka dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. No i bardzo dobrze Monial ze taki jest,grunt to robic na co sie ma ochote i sie nie przejmowac,tak ma byc i koniec:)) Sylvii tylko sie dzis nie przejedz hihhiii,ciekawa sprawa z tymi kotletami,chyba dalas nam wyzwanie na nastepny obiad:)) Kurcze obawiam sie ze facet znowu dzis bedzie lepszy:)) Biala Damo jak tam moj sen,przynisl jakies wyniki:) Pozdrawiam cala reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia już oceniłam jego obiad :P ale nie dostaniesz kopii emaila dopóki nie zobacze Twego jedzonka :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpiochy, widze że niedziela nie służy Wam na siedzenie przy kompie :) ja pije kawke i zajadam torcika- wyszedł przepyszny. Komu kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak popatrze po datach,to chyba minal nastepny rok naszego topicowania,kiedy ten czas przelecial??? szkoda ze nie ma naszej pierwszej czesci:( Gdziescie sie zapodzialy ,jak mnie nie ma to wy jestescie,a jak ja jestem to znowu was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic :-( .Oszukali mnie :-( nic nie wygrałam[jedna trafiona] Do roboty marsz ! Jak se człek nie zarobi to nic ni-ma :-) Zdjęcia wysłałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łao matko Belisima zapomniałam że ja też grałam, zaraz lece sprawdzać ;) dzięki za fotki, powiedz mi swoją tajemniacę- jak jesteś taka szczupła??? co robisz że nie masz oponki brzusznej? prosze o wskazówki dokładneeee :) witam już po kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego nie \"powiedziałam\" Wam Dzień doberek :-) Witajcie moje słoneczka 🌻 Sylvia już Ci gadam :-) Do pracy na rowerku no i w dużym pokoju wstawiłam sobie \"orbiteka\".Sporo na nim biegam.Daje to nawet spore efekty bo jedzonka sobie nie odmawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko......stwierdzilam wszem i wobec ze sie tu do was kompletnie nie nadaje, z moimi kilami to pewnie bede musiala sie przeniesc na forum dla puszystych:) Dzieki za fotki do mnie takze dotarly,fajna jest ta ostatnia przy fontannie,szczegolnie mi sie podoba,bo poza tym nie wiem czy wiecie ale ja jestem maniak fotek,codziennie robie po kilka sztuk i byle czego:) Sylvi dzis sie dowiesz czym sie myjemy:) Gdzie reszta bo dla reszty pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Hermia dowiedziałam czym się myjecie i miałam straszny problem z oceną, nawet rodzine zapędziłam ale nijak pomóc nie chcieli :( musiałam sama się zdecydować, ale chyba z korzyścią dla Ciebie :) co do kilosków to ja kupiłam wiosną stepper ale lenistwo przeważa nad zdrowiem, choć dziś wlazłam na niego chwile :) czas wziąśc się za siebie bo tu same chudziny oprócz nas Hermia :P ale za to mamy coś fajnego- smakowite posiłki hihi a na forum dla puszystych moge Cie zaprosić, ale tam też raczej dobre przepisy kulinarne lecą niz porady dietetyczne hihi to se pogadałam, teraz spadam bo rano znowu pobudka dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia jaki dziś temat? Miłego dnia wszystkim i pisać, pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa ty to juz najwiecej potrzebujesz straty kilogramow:)....Wlasnie niedawno widzialam:)........to se chyba same pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta Pań ? strajkujecie? Belisima nie mam dalszych częsci spacerków :) Moniał nie masz chwili czasu na pomachanie łapką? Biała Damo gdzie straszysz teraz? odezwij się Pieczarka studiujesz już że nie masz czasu dla nas? La Fus mąż już wrocił? odezwij się pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadeusz
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka......i nadal was nie ma????? I widze ze smieje sie tu Pan Tadeusz:)......i u mnie pada nie wiem jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A ja miałam bardzo, bardzo smutny weekend. Zmarła Babcia mojego męża. Bardzo ją lubiłam więc mocno to przeżyłam. Wczoraj był pogrzeb i jeszcze jakoś nie doszłam do siebie. Mimo, że już od dłuższego czasu była słabiutka (ostatnie dni już pod kroplówkami lezała ale była w domu) to jednak...... Życie....gonisz człowieku za czymś, lecisz nie wiadomo gdzie i ..... Moje dzieci straciły jedyną Prababcię jaką miały, taką prawdziwą Prababcię co to zawsze z przepastnych kieszeni fartucha coś dla nich wyciągała. Ja uwielbiałam słuchać wspomnień Babci - o jej dzieciństwie, o młodości. Ten świat był wtedy taki zupełnie inny. Wręcz nierealny dla nas. No cóż - takie to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał wyrazy współczucia :( niestety takie jest zycie i taki moment zawsze zmusza nas do zadumy na jakiś czas, a potem znowu zaczynamy gonić ..... Hermia u mnie nie pada i mam nadzieje ze nie będzie bo rozwiesiłam pranie na dworze i mam nadzieje ze zanim wróce to wyschnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×