Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość PanTadeusz
wcześnie chodzicie spać-zadko tu zaglądaćie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to wczesnie wstajemy:) Monial wyrazy wspolczucia,ale taka kolej rzeczy,ja w sierpniu bylam na pogrzebie mojej cioci,a jej ojciec a moj dziadek jeszcze zyje,i biedny nie moze tego przebolec,ma lat 94... Wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 💤 wstałam , wstałam 💤 > kawka złociutkie :-) Monia łączę się w smutku razem z Tobą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja witam panie z pracy :) wkońcu się pojawiłyście wszystkie ,prawie, razem :) witam Pana Tadeusza :) może napisz coś o sobie żebyśmy mogły Cie lepiej poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadeusz
Witam panie :) wdrepnołem tutaj zaciekawiony tematem Forum – jestem mężczyzną –zamieszkuje województwo małopolskie – mimo dużej ilości zajęć domowych lubię posiedzieć w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam Pana ladnie ze Pan tutaj chce z nami pogadac:):):)....mimo ogromu pracy i zajec tez lubie posiedziec w necie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Panie Tadeuszu słuchajcie czy istnieje jakaś mozliwość umówienia się z Wami na sobote wieczorem na konfe? kurcze tyle sie u Was pozmieniało że już czas najwyższy na zwierzenia :) prosze o wpisy o której godzinie Wam pasuje: 1. sylvik sobota od 19.40 do............rana 2. 3. 4. 5. 6. 7. cd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka.........na konfe w sobote to ja raczej nie dam rady,mam imprezke i nie wiem czy mi sie uda sciagnac do kompa,ale gdybyscie byly to moze by mi sie udalo..... Wstawac i sie nie obijac, u mnie cos tak czuje chyba dzis bedzie zimno ,i gdzie poszlo to lato:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hermia---a Ty co? Spać nie możesz? :D Ja to muszę w piątki tak rano wstawać.....wiecie trening Młodego :O Sylvi---na konfę się piszę....ale kiedy i o której? Nie wiem 😭 Wczoraj byłam na zebraniu w szkole. Jak nie wygram w totka to......Pomijam już jakieś rady rodziców, składki klasowe itp ale drużyna Młodego w tym roku przestała już być jedynie szkolną drużyną i jest w lidze młodzików. Oczywiście pociąga to za sobą więcej wyjazdów na mecze, sparingi, zgrupowania i.....kaska, kaska, kaska!!!! No i tym optymistycznym akcentem życzę miłego dnia i ..... POBUDKA!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również z kawką i po sniadanku :) mam nadzieje ze uda nam siejednak jakos zgrac w czasie, moze to byc np. godz. 24.00 :P w sobote moge siedziec długo bo w niedzlele zdąże to odespać. dziś nie moge bo jutro do pracy, no chyba ze dzis okolo 20.00-21.00 to do 23.00 posiedze haha Moniał faktycznie, sport to fajna zabawa dla Mlodego ale za kieszeń to trzeba się trzymać w naszym państwie gdzie dba sie o kondycje naszych dzieci :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :-) ! I ja się chętnie zapiszę na konfę- ło la bozia nareszcie!!!!! Monia z tą kaską to boli nas w jednym miejscu :-) sportowcy trochę kosztują:-( .W styczniu mój syn ma mistrzostwa Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim,kilka dni to trwa ,a koszty trzeba pokryć x 2 bo i mąż pojedzie .Co by tu nie gadać Monia ma rację tylko To-To nas ratuje :-) A to Wam wysyłam dla dobrej zabawy . http://kobieta.wp.pl/makijaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadeusz
A macie jakieś sprawdzone-pewne numery na To-To ?? chętnie zagram:)też oststnio cierpię na chroniczny brak "gotówki" :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skreslamy wszyscy jak leci te same liczby na jutro:) I pewnie ze Cie pamietamy pieczarko co tam u ciebie nowego??? i dlaczego cie tak dlugo nie bylo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pieczarka :) już pytałam czy studiujesz i dlatego nie masz dla nas czasu :) Hermia gdzie fotki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wieczorem będę, listę obecności z radością podpiszę, określam sie na jakąś dziewiątą - jak zwykle, kiedy dziecinę utulę do snu. Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Pieczarko 🌻 Nie uciekaj na tak długo.....stanowczo za długo...wrrrr!!!! Wieczorem postaram się być ale nie obiecuję na 100%. Jak będę to jak zwykle na czerwono - takie kaprysy ostatnio mam :D Ale puknijcie no do mnie... pięknie proszę! Ponieważ Młody ma dzisiaj mecz....tzn. idzie na mecz - zawodników na boisko będą wyprowadzać a skończy się to ok 19, potem rozmowy z zawodnikami (tymi dorosłymi :D przeprowadzają....to zawsze trochę się przeciąga) to jak nie padnę....to będę. A gra dzisiaj Poznań (WKS Grunwald) z Warszawą (AZS AWF) - i bądź tu człowieku mądry, kibicuj teraz.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem na tlenie, wiec prosze pukać :) a gdzie reszta ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze prawie jestem :D No i ....wygraliśmy!!!! A może to oni wygrali??? :O Jasny gwint - my czy oni??? Nooooo....wynik 23 do 21 dla WKS Poznań!!! :D ( bo w ręcznej, nie tak jak w nudnej nożnej :D.....gole często padają, zresztą raz zobaczcie mecz piłki ręcznej - słowo daję ciekawszy niż ta nożna)....Czyli tego....wygraliśmy?? My??? Jasny pierun - pogubie sie!!! :D :D Chłopaki szczęśliwe! Jednak wrosłam w ten Poznań :D I właśnie skończyłam młodemu tłumaczenia - lecąc od powstań wielkopolskich po warszawskie, od zaborów po dzisiejszą historię (gorzej że sama dobrze nie pamiętam :D ) Ale Was nie ma... Ni ma Was tej!!! Jasny pierun!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie umiem się już zgrabnie wytłumaczyć z mojej ponownej niedyspozycyjności i niesłowności :( Ale uwierzcie mi, właśnie dopiero co zamknęłam drzwi za przyjaciółką, która znów utknęła na partnerskiej mieliźnie i mocno zdruzgotana szybko dobiła do moich brzegów, bym nie dała jej zginąć w rozpaczy. Zrobiłam co mogłam, wyszła z nadzieją i nawet niejakim śladem uśmiechu uzbrojona w mocne argumenty na szczęśliwe jutro - i z tego powodu jestem przeszczęśliwa, choć niepewna efektu i skuteczności moich porad, ale... nijak nie wiem, jak mam się Wam wytłumaczyć...:o W każdym razie teraz już jestem (cóż za wyczucie czasu) i gdyby ktoś nie mógł spać, to zapraszam. (a muszę Wam powiedzieć, że specjalnie na okoliczność konfy odwołałam dziś spotkanie...:o Wiem, marne wytłumaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadeusz
Zrobiłem własnie sobie kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phiii....Biała Damo ale też....ja dopiero skończyłam gadkę na skype :-) A kolezance nalezało wytłumaczyć.....A konfy jak zwykle nie było :D Chociaż z powstaniami się sprężałam to i tak nikogo nie zastałam :D Jak zaczęłam dziecku śpiewać \"Warszawskie dzieci , pójdziemy w bój....\" (moja ulubiona pieśń) to on stwierdził, że jednak spać pójdzie, że jest zmęczony :O Poznaniak cholerny!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wielkie \"SORY\" :-o Mimo iż wcześniej bardzo się cieszyłam na konfę to niestety nie dobiłam do Was. A powód ? ano przypomniałam sobie o urodzinach męża --------------- ups !!!!!:-P Ale spoko !! Wyszliśmy wieczorkiem :-) Witajcie w słoneczny niedzielny poranek > kawka dla spragninnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ,niestety, pochmurny, deszczowy i nawet lekko grzmiący dzionek. A miało byc tak pięknie :) obiad na wyjeździe, potem wypad do lasu na gre w pintball. Czuje ze skończy sie na kanapie i jedzeniu, jedzeniu, jedzeniu :P a dziś mam urodzinki :) zapraszam na torta i winko :) wczoraj siedziałam przy kompie i czekałam na Was do 21.30, potem sie połozyłam bo coś nas zmogło po kolacji :( bolał mnie brzuch i było mi niedobrze. wstałam jeszcze koło 22.30 ale nikt mnie nie wołał na tlenik a na topik za cholere nie mogłam wejść bo wogóle serwer mnie nie łączył :( a widze dzis ze jednak jakoś wpisałyście się i na dodatek byłyscie przy kompie. no trudno, mam nadzieje że jednak wkońcu uda nam sie kiedyś pogadać :) Tadeusz czy pijesz kawe o północy? ło matko ja bym już do rana nie spała. mam prosbe do Ciebie może się zaczernij żeby nikt nie podszywał się pod Ciebie :) Widze ze dziewczyny nie są przychylne dla Ciebie,ale to pewnie dlatego że nie wiedzą kim jesteś :P Musimy powiedzieć im że ja i Hermia Ciebie znamy i jesteś w porządku :) moze teraz się odezwą do Ciebie :) No to miłego dnia moje Panie i Panu również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadeusz
Urodzinki:) 18 ?? :) zdrowia życzę a torta chętnie bym zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×