Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

To moze i mnie cos fajnego wyslecie???Padam ,poza tym przez nastepne pol roku nie bede jadla bulek ani zadnych wypiekow,jestem przejedzona i czuje sie jak balon,mamy targi jakies piekarnicze........Widze ze kolega PT sie tu z wami nie nudzi ,i jeszcze cos nagotowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> no to kawka na dzień dobry :-) Biała Damo , piszesz zaraz wracam i co ??\"wyszlam za mąż zaraz wracam \"???:-P Ciebie niet ! skrzynka pusta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Oj kawka to mi się przyda. Wstałam dzisiaj o 6, Młodego na trening wyprawiłam i padłam z powrotem do wyrka - wstałam niedawno. Ale wyspana jestem....chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, skandal! Nie mogę nic wysłać, poczta zamaszyście się na mnie wypięła. Może tera znaczki trza ślinić??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CICHO WSZĘDZIE :( GŁUCHO WSZĘDZIE :( CO TO BĘDZIE-CO TO BĘDZIE:( WEEKEND !!! LUDZIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj nie miałam czasu i siły na kompa :( dziś też nie wiem jak to będzie, bo zaraz kawka, potem obowiązki domowe a wieczorem podobno wyjazd do znajmomych na urodzinki :) oczywiście w ciągu dnia między lataniem na miotle a robieniem obiadku będę do was zaglądała i sprawdzała poczte, a nuż poczta Bialej damy lub innej osoby mi się zaplącze ;) miłego dnia i udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biała Dama---popluj no Ty na te znaczki :D I dla wsiech 🌻 Ale ja miła jestem, prawda??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvuś puściłam Ci fotki z Outlooka, powspółpracuj ze mną troszkę i popchnij je dalej oki? :) Ładnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, już obejrzałam, tylko jak dla mnie to znowu za mało ich :P zaraz wysyłam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki posłałam dalej, nie mam tylko pozwolenia czy wyslać też do Pana Tadeusza? :) Kazimierz faktycznie piękny, ma coś w sobie. Jaka szkoda ze tak daleko ode mnie, chętnie zabrała bym męza na wycieczke romantyczną ;) ech zazdroszcze Ci. Zdradź tajemnice z kim się tam wybrałaś bo ktoś Ci fotki pstryknął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, w Kazimierzu byłam sama :) (dlaczego nikt mi nie wierzy...? : O ). Bardzo mnie ten wyjazd odświeżył, zrelaksował i wyciszył. Potrzebowałam troszkę spowolnić gonitwę myśli i udało się. Myśli po prostu sunęły sobie leniwie w dowolnym kierunku, nie sterowałam nimi, nawet z czasem przestałam na nie zwracać uwagę, zajęłam się patrzeniem, słuchaniem, smakowaniem (pożarłam tonę ciast, ciasteczek, torcików - nie mogło mnie to nie wprawić w dobry nastrój :D ). Zrobiłam 700 zdjęć - nie pytajcie czego - różnie - kocich łbów, wróbli, mchu, takie tam ;) Także, Sylvii nie narzekaj, że mało, bo łaskawa byłam - nie chciałabyś widzieć wszystkich uwierz :D ! Zdjęcia swojej fizjognomii zrobiłam, jak już wspomniałam, sama - da radę, jak ktoś się uprze :P Mogłam niby poprosić o to wycieczkę Japończyków (ło matko, skąd ich tylu?!) ale przywykłam już do tego, że wszystko robię samodzielnie, zwłaszcza ostatnio :P. Wróciłam spokojna, odpowiedzi na pytania same przyszły, bez zbędnej szarpaniny, zrobiłam wreszcie coś dla siebie i jest po prostu dobrze. Tak jak być powinno. :) Myślę, że możesz , Sylvii, posłać fotki Panu Tadeuszowi, może go nie odstraszą :D Moniał, czy mam rozumieć, że stanęłaś w obliczu oststeczności....hmmm....czy może jeszcze dzielnie walczysz? Mocno trzymam za Ciebie kciuki, wszak jesteś Waleczne Serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może konfa? mąż zmęczony więc pewnie zaraz padnie,syn na dyskotece i wróci rano.... więc mam wolny wieczór :) kto się pisze???? sama też bym chętnie gdzieś uciekła sama, daleko od domu, czasem taki wypad jest potrzebny żeby wiedzieć do czego się teskni, bynajmniej tak mi się wydaje bo jakoś przez 18 lat nigdzie nie uciekłam :) fotki do PTadeusza już wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, przypomniało mi się jeszcze takie coś - nie wiem, co - sami oceńcie. Szłam sobie właśnie brzegiem Wisły (tej kazimierzowskiej), robiąc zdjęcia (cóż by innego) i miałam tę wątpliwą przyjemność być świadkiem następującej wymiany zdań mijanych przeze mnie dwóch panów. cyt: - Ty, zobacz jaka skóra idzie. - Żesz k.., no. - Ja cię - Sponsor by się zdał - Nooo, siedem stów trzeba dodatkowo mieć - Siedem? Chyba tygodniowo. To jej nawet na waciki nie wystarczy. - No to się przeciez nie wyrywam. Koniec cytatu. Nie wiem, dziewczyny, czy śmiać się czy płakać. Czy nasze społeczeństwo ma tak wąskie i ciasne umysły, czy ja żyję w jakiejś przekoszmarnej naiwności, odrealnionym świecie, ględząc coś o wyciszaniu, relaksowaniu, poszukiwaniu siebie? Toż to jakieś dyrdymały w obliczu świata, w którym wszystko sprowadza się do d... Sylvuniu, bardzo chętnie wzięłabym udział w konfie, ale właśnie szykuję się na babski wieczór, taki, wiecie - z winem, romantyczną muzą, ciastkami (moja talia tego nie wytrzyma :O ), obgadywaniem facetów i takie tam jeszcze inne drobne babskie wynaturzenia ;) No, chyba, żeby coś by mi pokrzyżowało plany, wtedy zalegnę przed kompem z na wpół zrobionym makijażem :P Jakby co - dam znać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczoru :) ja niestety w domciu, a moze stety :P właśnie leci \"dziennik bridget jones\" drugi raz chętnie obejrze :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję z fotki :) Widze że zrobione profesjonalnie moje się nie umywają nawet do nich:( Zaczynam zazdrścić takiej wycieczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dziękuję za fotki :-) Biala Damo Ty to jesteś ----------------------------------------- i się dziwić że faceci przybredzili :-) No i OCZYWIŚCIE widoki przepiękne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że zdjęcia się podobały :) Nie mogę niestety dokonać porównań, Panie Tadeuszu, jako że rewanż nie nastąpił. :o Sama już sobie zazdroszczę tej wycieczki. Dziecko moje obierało dziś ziemniaki na obiad - ależ się uśmiałam! Z 2 kilo ledwie starczyło dla 2 osób. Ale jaka dumna z niej jestem :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Damo nadrabiam zaległości :) Przesłałem zdjęcia :)Co tam ziemniaki -ważne że palce pozostały całe............hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biała Damo dzieki za foteczki z Kazimierza. Miałam dzięki temu taką swoją \"wyprawę sentymentalną\" - tropem wspomnień, dzieciństwa i chmurnej i durnej młodości (hłe, hłe). Teraz to mi wypada jakieś 500 km :O trochę daleko na weekendowy wypad.... A u mnie? Wiesz....powiał mocniejszy wiatr i domek z kart się zawalił. Chyba już nie chce mi się od nowa go stawiać... :O Taaaa.... Mocne całuski dla Was....fajnie, że jesteście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsens naszego gonienia....... „Świecie nasz” \"Pytać zawsze - dokąd, dokąd? Gdzie jest prawda, ziemi sól, Pytać zawsze - jak zagubić, Smutek wszelki, płacz i ból Chwytać myśli nagłe, jasne, Szukać tam, gdzie światła biel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel. Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz! Świecie nasz - daj nam, Daj nam wreszcie zgodę, Spokój daj - zgubę weź, Zabierz ją, odprowadź. Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk, Wśród ogni złych co budzą lęk, Nie prowadź nas, powstrzymaj nas, Powstrzymaj nas w pogoni... Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz... Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz!\" A jednak dzisiaj....bezsens..... Po ludzku, zwyczajnie smutno mi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia {serce] Ty moje po burzy zaświeci :-) W razie co to koparka stoi pod ręką ,jestem na zawolanie :-) Skromnie a nawet bardzo skromnie poproszę o fotki Pana Tadeusza ,bardzo chętnie poznam :-) a i chętnie swoje podeślę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś -Belisima - teraz mam komputer zawirusowany w domu:( czeka mnie format :( nie chce rozsyłac po sieci wirusów ! A tylko na nim mam zdjęcie - czeka mnie pracowity tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry śpioszki :) Moniał i Belisima :) Pan Tadeusz to masz ważne zadanie, szybko odwirusować kompa :) Biała Damo :) Hermia kolezanko gdzie nam sie zapodziałaś? już chyba skończyłaś prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×