Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

To ja mam doła, nie Wy......Pisać mi tu! Podnieśc koleżankę na duchu! Choroba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz wieczorem foty pośle, czekam na rewanż :) Moniał szkoda ze nie mam jak w pracy dzis na gg wleźć, ale może wieczorem dam rade :) uśmiechaj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Tadeuszu, cóż za pytanie! Na początku rewanżujemy się najczęściej tą samą walutą, którą posługują się tubylcy - można ją niby przeliczać, jaki która ma aktualnie kurs itd (Sylvii fachowcem w tej materii ; ) ), zdarza się, że ktoś wtedy musi jakby nadpłacić, ale jeśli chodzi o nasze lądy, założę się, że chodzi jedynie o miłą wymianę przynajmniej zbliżonych form materii. Choć muszę Ci , panie Tadeuszu, wyznać w tajemnicy, że jesli nawet nie dysponuje się tu wystarczającą ilością waluty (czytaj : czasu, uwagi, zrozumienia), to i tak można liczyć na kredyt, albo chociaz zrozumienie, a już na pewno cierpliwość. :) :) :) Nie mogę spać!!! Moniał, nie chcę Twojemu dołowi odbierac rangi, znaczenia i głębokości, ale musisz się pogodzić z faktem, że obok twojego doła usypał się jeszcze jeden (rozsypał, nadsypał, wysypał, osypał - nie mam pojęcia - próbuję to jakoś zwizualizować :o ) , ani piękniejszy, ani głębszy, ot, taka niedynamiczna konkurencja. :o Przyznam, że mój nie zrobił się sam, trochę saperką doginałam, z tym że ruch wykonywałam jakby w niewłaściwym kierunku, zamiast zasypywac, to...ehhh,,,,czasem jestem taka ciekawa, co jest dalej, że nic mnie nie powstrzyma...:o...a tam dalej sucho.... Heh, im bardziej kopiesz, tym bardziej sucho...:o Ale myślę, że wszystko ma jakies granice. ( :) ) Nie mogę spać!!! Nie moge bo jutro jadę do Kazimierza! :) Marzyłam o tym od dwóch lat! Łooo matko, nie jutro tylko za godzin kilka! :) Tak właśnie spełniają się marznia :) Tak po-prostu:) Dopełniłam wszystkich formalności ;) : myślałam - wymyśliłam - postanowiłam - zorganizowałam - jadę. Tyle. Tylko na półtora dnia, ale zawsze powtarzam, że nie w ilości sztuka, a w jakości. Jade tam poszukać siebie :) A że od siebie nie da się uciec i zawsze wozi się siebie przy sobie - stąd mam komfort bycia w przekonaniu, że to, czego szukam, na pewno zostanie przeze mnie odnalezione :) Sylvi, by the way, jak mnię się przeokrutnie podobały twoje zdjęcia!!! :) To, że jesteś śliczną dziewczynką, mówiłam już setki razy ( no kilka na pewno - ale za to z pełnym przekonaniem), ale jak ja ci zazdroszczę! Tak walnąć kulką...! Tak centralnie...! Niekoniecznie zza krzaków - jeszcze w sobie tyle odwagi mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie mogłam do kompa sie dopchac wiec dzis nadrobie zaleglości, za co przepraszam :( potem cos skrobne bo lece juz do pracy , paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajonara [to po japońsku :-) dzień dobry ] ,tylko jaki dobry jak pada deszcz :-( no to cosik na rozweselrnie :-) 10 P R Z Y K A Z A N S Z C Z E S L I W E G O 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca wiec należy jej u nikac. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze- będziesz miął dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia. Czy wiesz, ze... 1. Niemozliwe jest polizanie wlasnego lokcia 2. Ponad 75% osób, które to czytaja beda próbowac polizac swój lokiec - to jest naprawde niemozliwe! 3. Gdy mocno kichasz mozesz zlamac sobie zebra 4. Gdy próbujesz powstrzymac kichniecie naczynia krwionosne w mózgu lub szyi moga peknac a Ty umarlbys/umarlabys 5. Gdy kichasz z otwartymi oczyma galki oczne moga zostac wypchniete 6. Budowa ciala swini uniemozliwia jej spojrzenie w niebo 7. 50% ludnosci na swiecie nigdy nie otrzymala ani nie wykonala telefonu 8. Szczury i konie nie moga wymiotowac 9. Zalozenie sluchawek tylko na jedna godzine powoduje wzrost ilosci bakterii w Twoim uchu o 700% 10. Zapalniczke wynaleziono wczesniej niz zapalki 11. Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego 12. W swoim zyciu, w czasie snu zjadasz okolo 70 insektów i 10 pajaków 13. Dokladnie jak odciski palców, odcisk jezyka jest niepowtarzalny 14. Gdybys krzyczal/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbys/wyprodukowalabys energie potrzebna do zaparzenia filizanki kawy 15. Orgazm swinii trwa 30 minut (w moim nastepnym zyciu chce byc swinia) 16. Gdy uderzasz glowa w mur spalasz 150 kalorii (ciagle mysle o swinii) 17. Karaluch bez glowy zyje prze 9 dni zanim umrze z glodu 18. Niektóre lwy parza sie do 50 razy w ciagu dnia (mimo wszystko zostaje przy swinii; jakosc przed iloscia) 19. Motyle liza swoje stópki 20. Slonie sa jedynymi ssakami, które nie potrafia skakac..... (i chyba dobrze) 21. Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci 22. Oko strusia jest wieksze niz jego mózg 23. Rozgwiazdy nie posiadaja mózgu 24. Niedzwiedzie polarne sa mankutami 25. Ludzie i delfiny to jedyne stworzenia, które odczuwaja przyjemnosc z powodu seksu (hej! a co ze swinia? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-- WSKAZOWKI NA LEPSZE ZYCIE: --- * Jedz wiecej ryzu integralnego. * Dawaj ludziom wiecej niz mogliby sie spodziewac i rob to z przyjemnoscia. * Naucz sie na pamiec Twojego ulubionego wiersza. * Nie wierz we wszystko co uslyszysz, nie wydawaj wszystkiego co masz i nie spij tyle ile bys pragnal. * Kiedy mowisz \"kocham\" mow to na serio. * Kiedy mowisz \"przykro mi\" patrz w oczy rozmowcy. * Ozen sie nie wczesniej niz po 6-ciu miesiacach narzeczenstwa. * Uwierz w milosc od pierwszego spojrzenia. - zapamietaj to sobie...jak juz mowilem, wystarczy tylko chwila... * Nigdy sobie nie zartuj ze snow innych ludzi. * Kochaj gleboko i z pasja, mozesz zostac zraniony, ale to jedyny sposob na spelniona egzystencje. * W przypadku nieporozumien badz lojalny, nie obrazaj. * Nie oceniaj innych poprzez pryzmat czlonkow ich rodzin. * Mow wolno, ale mysl szybko. * Jezeli ktos zadaje Ci pytanie, na ktore nie chcesz odpowiedziec, usmiechnij sie i spytaj \" Dlaczego chcesz to wiedziec ? \". * Zapamietaj, ze wielka milosc i najwieksze sukcesy sa oblozone duzym ryzykiem. * Zadzwon do mamy. * Powiedz \"na zdrowie\" kiedy ktos kichnie. * Kiedy ponosisz porazke, nie zapomnij tej lekcji. * Zawsze pamietaj o szacunku do siebie samego, do innych i odpowiedzialnosci za wlasne czyny. * Nie pozwol by nieistotna sprzeczka popsula wazna przyjazn. * Jezeli zorientowales sie, ze popelniles blad natychmiast go napraw. * Usmiechaj sie odbierajac telefon, ten kto do Ciebie dzwoni uslyszy to w Twoim glosie. * Zwiaz sie z kobieta/mezczyzna, z ktorym lubisz rozmawiac, na starosc umiejetnosc konwersacji bedzie ta najwazniejsza . * Spedzaj troche czasu w samotnosci. * Otworz sie na zmiany, ale nie rezygnuj calkowicie z twoich przekonan. * Pamietaj, ze milczenie czasami jest najlepsza odpowiedzia. * Wiecej czytaj, a mniej ogladaj TV. * Zyj dobrze i honorowo, pozniej kiedy bedziesz starszy, spojrzenie w przeszlosc pokaze Ci w jaki sposob mozesz cieszyc sie nim po raz wtory. * Miej wiare w Boga, ale dobrze zamykaj swoj samochod. * W domu atmosfera milosci jest bardzo wazna, rob wszystko by wykreowac wokol Ciebie harmonie i spokoj. * W przypadku nieporozumien z bliskimi niech przewaza wzgledy obecnej sytuacji. * Nie grzeb sie z rozczarowaniem w przeszlosci. * Czytaj miedzy wierszami. * Dziel sie Twoimi znajomosciami ze znajomymi to sposob na niesmiertelnosc. * Badz dobry dla planety. * Modl sie. W modlitwie jest zamknieta niewyobrazalna moc. * Pozwol by okazywano Ci sympatie bez ucinania krotko tego tematu. * Nie wtracaj sie do innych. * Nie wierz kobiecie/mezczyznie, ktory caluje Cie nie zamykajac oczu. * Raz na rok odwiedz miejsce, ktorego jeszcze nie znasz. * Jezeli duzo zarabiasz pomoz innym dopoki mozesz, to jest najwieksza satysfakcja z posiadania szczescia. * Pamietaj, ze niespelnienie marzen bywa czasami lutem szczescia . * Naucz sie wszystkich regul, zeby potem ktoras pominac. * Pamietaj, ze najlepszy jest zwiazek w ktorym milosc miedzy dwojgiem ludzi przewyzsza chec dominacji. * Oceniaj swoj sukces i pamietaj jak wiele wyrzeczen poniosles zeby go odniesc. * Chwytaj milosc i jedzenie bez zachlannosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Belisima---jak zykle niezawodna :D Biała Damo---skręca mnie....bo Ty w tym Kazimierzu buszujesz....Kocham to miasteczko. I Nałęczów pobliski :-) A mój dołek....jeżeli pamiętasz naszą rozmowę ostatnią - tą na żywo :-) to...właśnie się stało :-( Sylvi---to gg Ci wyłączyli w pracy? Nie ma Cię dniami, nie ma wieczorami... :O U mnie \"wzrok dziki, suknia plugawa....\".....muszę jakoś się pozbierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima 👄 :) Moniał gg w pracy mam non stop, ale włączam je tylko wtedy kiedy szefa nie ma i ludzi mało się kręci. A że różnie z tym bywa to sama wiesz :) w domu tez różnie bo mąż kompa okupuje twierdząc że ja przecież w pracy ciągle w nim siedze :P Biała Damo dzięki za mocno przesadzone komplementa, ale zawsze to miło na duszy :) zazdroszcze podrózy, ja nigdy nie byłam w Kazimierzu, ciekawe czy kiedyś uda mi sie tam dotrzeć? prosze o zdjęcia z wyjazdu, niech choć zobacze czym się tak zachwycacie :) Hermia czekam na zdjęcia konkursowe :) Pan Tadeusz dawno juz dostarczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam,jem przy klawiaturze,piję soczekizaraz biegnę na dyżur ale jeszcze szybko czytam wasze wpisy. Monia serce Ty moje lete z saperką :-) i co się stało niech się odstanie ! kurde -blade ,no!!! Sylwuś i my kiedyś wylądujem w tym Kazimierzu,wszyscy tam byli a my ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimierz jest śliczny. Nałęczów tez! Sylvi---dzięki za pogaduchy i podtrzymanie na duchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi- DZIĘKUJĘ DOTARŁY :) WIDZĘ ŻE LUBISZ BAWIĆ SIĘ W WOJSKO -JA MAM DOŚ PO 2 LATACH TAKIEJ ZABAWY NA KOSZT MON :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak byłam tam pierwszy raz, ale spodobało mi się mimo kilku siniaków ;) czekam teraz na rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK WRÓCE DO DOMU /JESTEM W PRACY / PRZESZUKAM SWE ARHIWUM :) NA PWENO NIE ZOSTAWIE TEGO MAILA BEZ ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK WRÓCE DO DOMU /JESTEM W PRACY / PRZESZUKAM SWE ARHIWUM :) NA PWENO NIE ZOSTAWIE TEGO MAILA BEZ ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarły, dzięki :) bardzo sympatycznie wyglądasz, budzisz zaufanie :) teraz wiem do kogo pisze posty ;) Moniał a Ty miałaś nam podesłać fotki i zapomnialaś już :( witam z kaweczką \\_/ Belisima jak piesio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko > :-) Sylwuś ,piesek cudo ! oczywiście śpi z nami !Już robię zdjęcie i Ci przesyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie nikt nie namówi na sznycelki z włoskiej kapusty !!! nie polecam !! 4 godz w kuchni :( kuchnia jak po huraganie :( żołądek pusty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima dzięki za foteczki, ale maluch fajnie rosnie i jest coraz bardziej cudowny :) Tadeusz haha ale moze jaki za to będzie efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczrka
z podziemi i z dołów odkopałam się jakoś i powracam do swiata Witam Pan Tadeusz!! ! wooooody, proszę dla grzybka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Wróciłam szczęśliwie z tym, czego szukałam :) :) :) Zaraz się trochę ogarnę, ucałuję dziecinę do snu, wezmę jakąś kąpiel, czy cóś (nie lubię pryszniców brrr) i zasiądę do kompa. Pozgrywam zdjęcia i troszkę wam zaśmiecę skrzynki, ok? :) Przy okazji dowiedziałam się , jak fajnie może wyglądać fotograficzna sesja w wersji self - service :D Trzeba tylko trochę wprawy, żeby gęba nie wyglądała jak odbicie w łyżce do zupy ;) Też wam prześlę, a co - zwłaszcza, że widzę tu jakąś intensywną wymianę fotek, w której to konkurencji coś słabo biorę udział :P Zara zwracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×