Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość PanTadeusz
PS. SYLWI - ja niekiedy nie śpie całą noc:( Taka praca :( /a jak się "zaczernia" pseudonim - jestem początkujący w tej materii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samej górze jest napis: PREFERENCJE, wejdź na to, potem wpisz tam kolejno: nick, hasło, email i tym podobne. pamietaj że to co wpiszesz będzie potem widoczne, ja ades email wpisuje w ramce poniżej w opisie. nakoniec zatwierdzasz i już bedziesz czarniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi masz urodzinki???? No to 100 lat, 100 lat niechaj żyje nam!!! 🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego. Stoliczka zaczarowanego,co spełni wszystkie: sny, marzenia i pragnienia! Wszystkiego dobrego Sylviaczku 🌻🌻🌻 To ja wczoraj niewiele się spoźniłam :-( A co Wy z Hermią za konszachty tu miewacie??? :D Głowa mnie boli a nie mam tabletek - chyba Młodego wyslę ale na rower teraz poleciał :-( Miłego dnia 🌻 ja musze cos z tym łbem zrobic.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Moniał :) 👄 a konszachty to nasza Hermia miewa haha, ale mnie wtajemniczyła i zaprosiła Pana Tadeusza do nas, myśle że może się u nas zadomowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Belisima :) bardzo udany był dziesiejszy dzień :) oby więcej takich dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> i \\~~/> zapraszam :-) Dzień Doberek , słońce nieśmiało przebija się przez mgłę. Mam nadzieję na piękny dzień , czego i Wam życzę :-) NO !! a teraz witam Pana Tadeusza :-) Teraz to już wiem że \"swojak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w poniedzialek,wczoraj mialam ciezki dzien po sobocie,w sobote dalismy sobie czadu rowno,i nawet na karuzelach pojezdzilam na odwazniaka,szkoda tylko ze nie pamietam jak bylo:)) Widze ze nasz kolega zmienil kolor :) Mam cos pusto dzis w glowie to moze potem cos sie wydarzy,bo nawet nie wiem czy pisze skladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Załamię się - napisałam do Was i mi zżarło tekst. Kto taki głodny jest??? 😠 W ogóle dzisiaj jakaś zdechła jestem - brak mi energii, słońca i humoru. Jak ktoś ma w nadmiarze to priotytetem do mnie proszę przesłać :D No...Pan Tadeusz w czarnym wdzianku bardziej mi się podoba :-) Jeszcze nam Telimeny brakuje (i mrówek :D) . Wesoło będzie! I co by tu jeszcze??? Aaaa...wiem - miłego dnia 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....pewnie znowu jakąs gafe popełniłam :-( U mnie to normalka, najpierw gadam, potem myślę. Nie chciałam Cię urazić.....nie wiem nic o Tobie i tak sobie strzeliłam. Mam nadzieję, że się nie obraziłeś. Taki \"dowcip\" to miał być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ty znasz???? to ze jestes Pan Tadeusz to oki.....ale tego od Mickiewicza znasz???:)...........ja dzis do pracy ,caly dlugi tydzien ,chyba tam padne cos czuje w kosciach ze ciezko bedzie...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego taka pesymistka jesteś? ja po 16 godz pracy - 8 przerwy i znów w pracy jestem:( Człowie dużo wytrzyma !! nawet sam nie jest w stanie się o tym dowiedziecz do czasu aż go to dopanie : ( Miłej i przyjemnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia mnie \"Pana Tadeusza\"....tego mickiewiczowskiego kazano w liceum przeczytać.... Lektura taka cholerka :O Przeleciałam toto po łebkach bo szlag mnie trafiał na te rogi bawole i te charty i Gerwazych i w ogóle. Jako dorosła już osoba (!!!) wzięłam ponownie do ręki tą książkę (te księgi....) i.....wtedy dopiero zrozumiałam i doczytałam....I się zachwyciłam - autentycznie!!! Ale \"Dziadów\" nadal nie trawię i się upieram....po pijaku to pisał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to Moniał mamy coś wspólnego haha Dziadów nie lubimy :P Ja wogóle wszystkie książki dopiero po wyjściu ze szkoły czytać zaczęłam, nie wiem czemu człowiek dopiero wtedy docenia co dobre :) Hermia bidulko współczuje,ale z drugiej strony co masz mieć lepiej ode mnie ;) Tadeusz a gdzie Ty pracujesz że tyle godzin tam siedzisz? ło matko ja po 8 już rycze jak każą z godzinke jeszcze zostać :( wieczorem podeśle Wam fotki, tylko nie wystraszyć mi się :P a teraz pije kawke drugą, kto dołącza? jestem też na gg więc może......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi---my oprocz \"Dziadów\" mamy i inne wspólne cechy!!! Nie zauważyłaś??? :D Panie Tadeuszu (ale se ten nick wybrał....teraz panować muszę :D ) zrób jakąś zapiekankę albo spaghetti (bez byków napisałam???). Szybko,tanio i bez problemowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa kalafiorowa z wczoraj :) Naleśniki z serem na słodko :) już obmysliłem:):):):) Sagetti po Bolońsku będize jutro - obiad 1 daniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiamala nic nie szkodzi :) Tadeusz no prosze może będziemy korzystały z Twojego menu, bo ja nigdy nie wiem co gotować :) Pogadałam sobie dziś na gg chwile z Moniałem :) ale frajda, zapomniałam juz jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko > i śniadańko :-) Sylwi ,dzięki ,fotki superaśne.ile siniaczków po kuleczkach ????? Przeczytawszy Waszą dyskusję o wrażliwościach na literaturze pięknej ,stwierdzam,że mnie najbardziej podoba się XIII księga , i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Belisima Ty to zawsze :P Tadeusz nie wysłałam do Ciebie :( chcesz na ten adres co wysyłasz do mnie fotki na konkurs? Kawa na stole !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantadeusz@konto.pl na ten adres - założtłem go niedawno ale działa sprawnie:) mam ich już aż 3 :( służbowy - domowy -prywatny jak się nie pogubie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×