Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

pomarańczka - jak się prcuje całą noc:( to chodze spać jak czas pozwala:(zazwyczaj rano około 8 na 2-3 godz i wieczorem / przed nocą / też 2-3 godz ale dziś z autem musiałem jechać o 8 rano do przeglądu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-) Pół dnia u lekarza , pół dnia na zawodach z synem , no i wieczorek mnie zastał :-) Dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesooooooooooo zrobiłam 123 pierogi . To chore żeby brać sie za pierogi o godzinie 21 Niestety mąż mi nie odpuścił. Jest okropny. Miałam okropnego lenia ale musiałam stanąć do walki.Pod koniec pomogła mi mlodsza córa. Jestem wykończona i bolą mnie nogi. Ktoś mi doradzi żebym potrzymała je w górze hehehehehe.....prawda Tadziu?Nie jest to takie proste bo jak tylko tak się położę to ktoś inny ma glupawkę:D Pomarańczko kochana....nasze dzieci tak szybko dorastają że niedługo bedziemy babciami:)Moje w tym roku kończą 19 i 20. Ja w dalszym ciągu mam 25 latek ......jak co roku heheheheh Kończe pisanie bo jutro do pracy a rano musze wcześniej wstać. 🖐️🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynko o pierogach o 23 się nie rozmawia ! na drugi raz pogryze !! a o nogach polecam sprawdzić:)podobno pomaga kobieta:) A co do \"głupawki\" to chyba 25-latki tak maja.....hehehe nie mów że to nie przyjemne:) moja córa ma dopiero 16-lat -cielący wiek zmieszany z burzą hormonów może to przeżyje:(ferie się rozpoczeły:( Wstałem:)ide na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko na cały rok zrbiłaś tych pierogów? :P ja lubie pierogi ale z robieniem ich różnie bywa haha Tadeusz przeżyjesz, ja mam to już 2 lata :( i jakoś się trzymam, damy rade :) sobota leci, a w domu ciągle coś do zrobienia. chyba czas na drugą kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi - nie wiesz ze wiatry strasznie wieją nad polska i wywiało wszystkich......hehehe U mnie na osiedlu tak wiało że bielizna damska po trawnikach się przetacza...hehehe/ciekawy jestem czy zerwało z jakiejś kobiety czy to tylko pranie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sie macie ludziska🖐️Dziś jestem leniwa. A co? Nie moge? W końcu jest niedziela no nie? Pieke ciasto żeby niektórych powkurzać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma :-) Jarynko :-) 😘 dla wszystkich Wiatr wieje baaaaaardddzzzzzzzzoooo !!I faktycznie nie chce wyjść się z domku.Ale wyszliśmy po ❤️ :-) Tadzio ale Ty jesteś :-( Widzialam , widziałam !!Ale może w tym futrze jest mu gorąco co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak koniec to i początek :-) Witajcie ludziska i zapraszam do pisania przy kawce >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesoooooooo no i co ja mam zrobić? Manualna czy nie?Z dania są podzielone a ja dalej nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Tadziu zwracam honor , mój mąż też pracuje nocą to wiem co to za spanie w dzień:( szczególnie w blokowiskach. Jarynko niestety latka lecą ale u naszych dzieci:) u nas z każdym roczkiem mniej:):):) Belasimo chyba było ci smutno samej na topiku. acha co do dziewczyny w wieku 16 lat to jeszcze Tadziu tylko 2 lata burz i później tylko jest lepiej. tak że trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość:) ale z tego co piszesz wnioskuję że jesteś super gość więc i to przetrzymasz. Monia jeszcze chorujesz? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na urlop zaległy mnie wygonili:( Wyprałem w domu wszystko:) Wyprasowałem co wyschło:) I to ma się nazywać \"Urlop wypoczynkowy\" :( Ja chce do pracy mam dość domowych prac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga jarynko daj przepis pier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jarynko chyba lepiej manualna, podobno mniej się psują :) nie znam się ale tak mówi M. Tadeusz nie martw się, już wszystko w domu zrobiłeś więc teraz czas na wypoczynek i relaks a jutro pewnie będziesz spał do 10.00 :) jutro zapraszam na poranną kawusie do nas na topik :) Belisima, co to za minka? trzeba sie przyzwyczaić że tak bywa u nas na topiku że czasem cale dnie albo i tygodnie nie ma nikogo :( choć ciągle mam nadzieje ze to się zmieni i będzie jak kiedyś :) Pomarańczko fakt czas szybko leci, ale takie jest życie. cieszmy się że przynajmniej dzieci nam rosną i wycodzą z \"głupiego\" wieku :) dobrej nocy moi drodzy, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze zastać kogoś :-) Pomarańczko :-) Kawka wypita > :-) Sylwuś , no jak się nie smutasić jak nikto niet :-( Tadeusz ja dobrze wiem jak to jest na urlopie :-) siedzę w domu od 19.12.ur. do 31.01. i na prawdę nie mam czasu na nic !!!!Jak posprzątam w mieszkaniu to biegam i załatwiam na mieście abo gotuję itp.ALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belasima cieszę się że jesteś:) co tak długo na urlopie siedzisz? a możesz mi przypomnieć gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki spoźniłam sie troche, ale też biegalam po mieście, a potem u kolezanki na kawce :) teraz obiad się pichci a ja mam chwile zajrzec do Was :) Belisima ale masz długi urlop? zalegly pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si , si , dziewczynki to jest i urlop też :-) Pomarańczko ja pracuję w szpitalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Witajcie🌻 Tadziu a za czym Cie to tak boli ?:-O Ostatni wpis miałeś pogodny i nawet piłeś kawkę.....to jak to ..na kolanach,czy kulałeś się,że teraz wszystko boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×