Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

A MOŻE KTOŚ MA OCHOTE NA KAWE??? TAKA ŚLICZNA NOC................HEHEHEH WSZYSCY JUŻ ŚWIECĄ W MOIM REJONIE:) JUTRO CHYBA OBLEJE ZDANY EGZAMIN - CIĘZKIE DNI W PRACY A DO TEGO DZIEŃ BABCI I DZADKA - TO TEZ OKAZJA....HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to? nikogo nie ma i nie było??? Babcie was zatrzymały czy co? Sylvi jesteś piekna na tych fotkach. jak wgram swoje na komp to ci pośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znow nie moglam spac. Polozylam sie dosc pozno. Ledwo patrzylam na oczka ale o godzinie 5 bylo juz po spaniu.Przxeciez ja zaczynam prace o 10:( wiec moge sobie pospac.Ciekawe o ktorej jutro wstane. Mam dzien wolny od pracy.Biopsja bleeeeeeee.Sylvi pamietaj o piatku! Nie odpuszcze tobie spotkania hehehehe.....Mam do dyspozycji caly dzionek wiec dostosuje sie do ciebie. Czekam na propozycje. Mozesz przyjechac nawet raniutko:DDo wieczora bedzie duzo czasu. Mam propozycje. Komu podeslac troche slonka??????????????????????U nas swieci od rana i zapowiada sie cudowna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo żyje:( dopadła mnie rewolucja żołądkowo-jelitowa:( U mnie słoneczko też świeci:( Planowałem działke a tu z ceramiki tródno zejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko nie zawstydzaj mnie ;) dziękuje :) Jarynko pamiętam o piątku, zapisane w kalendarzu, mam tylko nadzieje ze pogoda nie zrobi nam psikusa i śniegu za dużo nie spadnie :( jutro trzymam kciuki wczoraj niestety znowu zabierali nam prąd kilkanaście razy, mam dość normalnie. Tadeusz do kogo pisać skargi? :P dziś też świeci piękne słoneczko :) Belisima a gdzie kawka dziś? w pracy jesteś już? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz szybkiego powrotu do zdrowia życze i współczuje tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam na łono forum:-) Grzecznie informuję że padł mi komp:-( Boszzzzzzzzzze jaka ja bylam nieszcześliwa :-( Ale mąż do domku przyjechał i szybko naprawił :-) NO I JESTEM :-) Pomarańczko zaraz wyślę fotki :-) Tadzio wracaj do formy :-) Sylwi a może do Łodzi ?? kiedyś ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima troche daleko, chyba że turystka Jarynka kiedyś będzie jechała w tamte strony mnie zabierze :) Fajnie że już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - w/g Prawa energetycznego obowiązującego od 10.04.1997 roku możesz żądać odszkodowania Tu masz objaśnienie - moze się zainteresuje Czy Odbiorca, może domagać się bonifikaty od przedsiębiorstwa energetycznego za jednorazową przerwę w dostawie energii elektrycznej, która trwała przez 24 godziny z przyczyn uszkodzenia sieci elektroenergetycznej? Standardy jakościowe obsługi odbiorców określone są w rozdziale 6 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 20 grudnia 2004 r. w sprawie szczegółowych warunków przyłączenia podmiotów do sieci elektroenergetycznych, ruchu i eksploatacji tych sieci (Dz. U. z 2005 r., Nr 2, poz. 6), albo mogą być określone w umowie sprzedaży energii elektrycznej. Jeżeli strony nie ustaliły innych standardów jakościowych obsługi odbiorców w umowie sprzedaży energii elektrycznej, to dotrzymaniem tych standardów przez przedsiębiorstwo energetyczne będzie zachowanie warunków określonych w § 36 ust. 2 rozporządzenia. Z przepisu tego wynika, że dla podmiotów zaliczonych do grup przyłączeniowych IV i V, dopuszczalny czas trwania: 1) jednorazowej przerwy awaryjnej w dostarczaniu energii elektrycznej z sieci nie może przekroczyć 24 godzin; 2) wyłączeń awaryjnych w ciągu roku, liczony dla poszczególnych wyłączeń od momentu uzyskania przez przedsiębiorstwo energetyczne informacji o wystąpieniu przerwy w dostarczaniu tej energii do chwili przywrócenia jej dostarczania, nie może przekroczyć 48 godzin. Tym samym Odbiorcy nie przysługuje bonifikata od przedsiębiorstwa energetycznego za jednorazową przerwę w dostawie energii elektrycznej (która trwała do 24 godzin). Jednocześnie trzeba pamiętać, że nie każde wstrzymanie dostaw energii, na skutek nieprzewidzianych zjawisk atmosferycznych, następuje z winy przedsiębiorstwa energetycznego. W niektórych przypadkach odpowiedzialne za taki stan są instalacje elektryczne w budynku odbiorcy, za które przedsiębiorstwo energetyczne nie ponosi odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadziu współczuję choroby ale podobno szybko mija to myślę że niedlugo będzie po wszystkim. Sylvi na śląsk też zapraszam:) Jarynko może i ty się wybieżesz?? Belasima jeszcze nie zaglądałaM do poczty ale dziękuję z góry:) Mój Paweł ma katar a u niego to jak u zdrowych grypa koszmar. jutro mamy badania to znów będzie nerwówka. DZiewczyny a Buber nie zagląda tu wogóle??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belasima zazdroszczę ci figury:) u mnie przez ostatni rok trochę przybyło tu i tam pewnie dlatego że nie pracuję:( już przyżekam sobie że się za siebie wezmę ale jakoś nie mogę zacząć.przyda się dieta.Narazie poślę ci zdjęcie mojej córy a jak wgram to swoje. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomarańczko serdeczne dzięki za zaproszenie:). Jesteś kochana:) .Postaram sie wysłac jakieś fotki, ale ostrzegam...wyglądam jak upasiony prosiak. Rozlazłam sie na boki i nietylko:D. Jutro mam wolne. Od rana zaczynam bieganie po lekarzach. Próba wątrobowa, plytki krwi a o 13 biopsja. Zeby chorować to trzeba mieć zdrowie. Sylvi.....nie wiem dokladnie czy czasem w czwartek nie bede miala wolnego. Szykuje sie zima i Jarek chce uniknąć śniegu. Więc możliwe ze nie w piątek ale w czwartek bedziemy plotkowały. Zarezerwuj czas. Pomarańczko Buber od dawna nie pisze na topiku. To jest bardzo obrażalski jegomość. Niestety nie uznaje siły wyższej i przeciwności losu. Masz nas . 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to > :-) 🖐️ Jarynko nie będziesz osamotniona w tym bieganiu po lekarzach :-) ja też \"lete\" do okulisty,reumatolog,laryngolog eeeeeeeeeeee i już nie pamiętam co tam jest na bilansie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Jakoś nie pisałam ostatnio bo....niemoc mnie dopadła. Nic mi się nie chciało (zresztą nadal nie chce!! :-) ) Sylvik---a eska mi podesłać nie moglaś, że do Poznania jedziesz 😠 No...chyba, że mnie z kontaktów telefonicznych wywaliłaś :P Jarynka 🌻 Belisimka 🌻 Pomaranczka 🌻 Tadzio 🌻 Jeszcze nam się gdzieś zapodziały Biała Dama :-( Hermia :-( Pieczarka :-( La Fus :-( Konfa mi potrzebna, konfa!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jarynko mi właściwie wszystko jedno ajki dzień hihi jeśli śnieg nie zasypie to w czwartek się zjawię :) Moniał nie pojechałam jednak, okazało się że mąż jedzie z kolegą i jego szwagrem więc ja po co tam hehe wolałam zostac w domu. ale prawdopodobnie jutro będę w poznaniu bo mamy jechać ze znajomymi na targi, one podobno są w centrum gdzieś, więc jeśli pojade a Ty masz chwile to możemy się umówić gdzieś na kawke :) trzymam kciuki za Wasze wyniki i wizyty u lekarzy, niestety to prawda ze z wiekiem wszystko zaczyna szwankować i tzreba zacząć dbać o siebie :( dla wszystkich pozdrowienia, a ja teraz ide wkońcu coś zrobic w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko więcej wiary w siebie :p gdyby wszyscy byli piękni i bogaci to życie byłoby nudne. napewno przesadzasz z tym tłuszczykiem:) a tak wogóle co zemnie byłaby za koleżanka jeśli jakieś mankamenty urody czy charakteru by mi przeszkadzały? WIĘCEJ OPTYMIZMU!!!! WITAJcie Monia Sylvi Belasima Tadziu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko jak tam Paweł dziś? lepiej się czuje? uściskaj go ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar z nosa leci ale pozatym dobrze, najgorsze pobieranie krwi:( dziękuję za uściski nie omieszkam go wyściskać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zimnooooooooooooooooooooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,snieg mnie nastroil do napisania,ostatnio byl brak weny tworczej z jakiejkolwiek strony.......:( Sylvii a co ty sie tam tak nudzisz i nudzisz???:) I nie widzial ktos Tadzia??? cos od jakiegos czasu jakos tak milczy z kazdej strony kompa...... Siedze w domku i nic mi sie nie chce robic,w sumie tez nie mam zabardzo co bo jak rano posprzatalam to teraz mi sie juz nie chce,caly stos prasowania czeka ale chyba nie dzis Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hermia nawet nie wspominaj o prasowaniu. Nie dość że siedziałaś cichutko tyle czasu to teraz straszysz żelazkiem. Niegrzeczna dziewczynka😠Jeszcze raz to zrobisz to bede wysyłała tobie fotki z pysznymi ciastami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no prosze jakie złosnice, jedna drugą straszy ;) Hermia dobrze ze sie odezwałaś bo już miałam krzyczeć na Ciebie że się opierniczasz :) a Tadzio ratuje ludzi przed brakiem prądu po wichurach Jarynko i Belisima jak wizyty u lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę HERMIA we własnej osobie:) duża buźka dla ciebie. tylko dlaczego jesteście takie bojowo nastawione z Jarynką? Jarynko coś nie posyłasz tych fotek:( Dziewczyny a może by tak po lampce winka przed snem ? co wy na to???? napiszcie mi też proszę czy robicie jeszcze czasem konfe na tlenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - dawno cię nie widziałem:( i nie słyszałem:( myślałem ze się zwiało z tej części europy :(:( Jarynka - ty nie denerwuj mnie z wypiekami !!!!! bo mój monitor nie wytrzyma tego !!! a mój żołądek tym bardziej :( już się wyleczyłem z wirusa ale nie oblałem jeszcze gezminu :( czekam na lebszą sprawność:d Sylvi - i bonifikata ci przysługuje??za dostawe energii ?? jak długie maiałas przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oki oki:) Nie bede mowila o ciastach jesli Hermia nie wspomni o żelazku:) brrrrrrrrrrr . Na samo wspomnienie o tym dostaje trzesawki :D . Badania przebiegly w miare spokojnie. Niestety po wyjsciu z gabinety bylo znacznie gorzej. Moj M spanikowal. Minelo troche czasu zanim doszlam do siebie. Niestety ziewaniu nie bylo konca. Nie sadzilam ze moze mi jeszcze bardziej spasc cisnienie.....prawie do zejsciowego.Odczuwam pewien dyskomfort przy przelykaniu i poruszaniu glowa. Najwazniejsze ze teraz tylko skierowanko i po wszystkim. Czas oczekiwania u chirurga .....i swieta za pasem:)Wiosna...ptaszydla i kwiatuchyyyyyyyyyy....Hmmmmmmm..... Nie ma to jak poranna kawa w ogrodzie... Tadziu wiem ze u was jest juz snieg. Siostra z Krakowa dzwonila i mowila ze jest 5-6 cm sniegu. U nas nie ma nic....jeszcze;P Sylvi jutro powinnam wiedziec kiedy mamy wolne. Mysle ze to bedzie czwartek. Zaszalejemy:D Blizej wiosny jak bede miala nowe autko mykniemy do Pomaranczki. Autostrada bedzie szybciorkiem.Znieczule cie przed podroza hehehehehhe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Tradycyjnie \\_/> :-) U Lekarzy ,powiadasz Sulwi ?? A no u okulistki dowiedziałam się że mam wadę od urodzenia ,ooooooooooooo! Laryngolog zakazał palenia ,ooooooo! a neurolog ponowił propozycję operacji kręgosłupa OOOOOOOOOOO !! A JA CZUJĘ SIĘ ZDROWA :-) Wniosek - nie chodzić do lekarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jasne ze \\_/>:) Belisima teraz juz wiesz ze ide do lekarza jak mnie przypili. Pomarańczko kochana wyslalam poczte ale nie dotarlo. Dostalam spowrotem:( .Nie wiem dlaczego. Pada drobniutki snieg i zaczyna sie zima ......bleeeeeeeeeeeeeeeeeee Trzymajcie sie ciepluchno bo ja spadam do pracy.Paaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę chora jestem :O Żoładek mnie boli. Psiakość!!! Sylvi---no szkoooodaaaa!!! Ale...co się odwlecze... :D Przyjdzie jeszcze czas, przyjdzie czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×