Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzęsawka

trzęsące się ręce - nerwica czy co?

Polecane posty

Gość nam potrzebna jest jakas
terapia. leki sa tylko na krotka chwile. nie da sie cale zycie brac lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
ja ide gdzies 16stego do kardiologa i zobaczymy co mi powie.... a potem dalej... musze brac tabsy bo wykorkuje juz.... albo bede miec zawal... bo pikawa mi tak nawala ze mam ciemno przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brrrr
a tak sie czujesz tylko w szkole? czy np takze jedzac obiad w restauracji? czy podpisujac sie gdzies w urzedzie? bo jesli tylko w szkole to masz nerwice szkolna albo fobie szkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
tylko w szkole.... jesli chodzi o zalatwianie czegos. podpisywanie to tylko czuje zpiecie ale nie mam takich padaczek jak w szkole.... w niej to prawie mdleje. i juz niewiem co robic. sama mysl ze wychodze z domu do szkoly atak chisterji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
do brrr...piszesz ze mdlejesz w szkole,a czy twoi rowiesnicy nie widza tego, nie probuja pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
tak widzą i sie z tego nabijają! sypia glupimi tekstami z zapytaniem ile wczoraj wychlałam... i wielkie potyrki jak nie odpowiadam.... moja klasa nie jest zgrana.... kazdy chce byc wiekszym przydupasem. i uwielbiaja sie sprzedawac! ja tego nie znosze! niewiem moze to wina jest tego ze kolesi jest 23 a dziewczyn tylko 3. i moze tyle młotow i odwala.... kolega kolege podpiernicza.... ja mam swoja grupke... ale taka ze az mi glupio! tez potrafia dopierniczyc chamsko na temat mojich rak... nikt tego nie rozumie a im wiecej widza ze ktos ma problem tym bardziej go niszczą.... ja jestem osoba spokojna z kulturka i brzydze sie podpierniczaniem i lizaniem do kości ze tak powiem nauczycielowi.... nie czuje sie zbytnio jakos bespiecznie. dlatego jak ide do tej szkoly to jest nerwica delira i ponad 200 cisnienie. prawie korkuje..... nauczyciele tez sa chamscy ... ale w klasie... sam na sam normalnie mi sie pracuje z nauczycielami inna gatka... oczywiscie z niektorymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
ps. nie mowie ze mdleje doslownie...tylko prawie. sie trzese.... serce mi wali jak cholera.... w rekach niemoge nic utzrymac. glos mi sie lamie. czerwien na twarzy i ogromne bicie w klatce piersiowej... i po chwili trzesa mi sie nogi i usiadam bo niemoge sie utzrymywac na nich.... i wiruje mi obraz w glowie. gdy sie uspokoje pale sie ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
psychiatra stwierdził u mnie nerwice lękową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
a co byłas u psychiatry dzisiaj? czy wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr..
kiedys bylam... i to mi strwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLat20
Witajcie! obserwuję to forum od jakiegoś czasu i bardzo mnie to podbudowało, że nie tylko ja mam tego typu problemy. To straszne, że taka banalna czynność jak podniesienie szklanki do ust stanowi olbrzymi problem... czasem sama się zastanawiam, jak to jest możliwe. Wokół tylu \\\"normalnych\\\" i opanowanych ludzi a pośród nich ja... z moimi rękami, które zdają się czasem, jakby nie były ode mnie w ogóle zależne. Mnie się wydaje, że mam fobię społeczną. Panika podczas wypowiedzi publicznych, problemy z podpisywaniem, z napiciem się wina nawet przy rodzinie, praktycznie z wszystkim, co mam wykonać pod wzrokowym \\\"obstrzałem\\\" innych. Problem w tym, że... studiuję farmację. wiecie, co to znaczy? Właśnie podczas pierwszego roku miałam czasem problemy z wykonaniem jakiegoś ćwiczenia, jeśli tylko nie robiłam go indywidualnie. A to był tylko pierwszy rok. Teraz będzie drugi rok, a tu aż 2 chemie praktyczne, i to wymagające olbrzymiej precyzji. Mi się już ryczeć chce. Do października coraz bliżej. wiem, ze muszę coś z tym zrobić. Lekarz rodzinny? Na pewno. Psycholog - podejrzewam ze też. Staram się co dzień wykonywać trening autogenny, wmawiam sobie, że moje ręce są ode mnie całkowicie zależne... ale co z tego. Jedno wielkie NIC. Padło tu już wiele rad. Ja chyba po prostu chciałam się tu wyzalić. Bo ja już naprawdę nie mogę. Po co mój całoroczny wysiłek? Jak się z tym nie uporam, to ani nie dam rady na studiach, ani na praktykach. Co z tego, że się staram;( Pozdrawiam Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
czuje sie blisko załamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLat20
Uwierz mi, ja też... im bliżej pierwszego października, tym bardziej się boję... z tym trzeba coś zrobić, bo, do jasnej cholery, to nas może wykończyć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
niech ktoś napisze, że się z tej głupiej dolegliwości trzęsawki wyleczył, bo ja chyba już w to nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadowita żmijka
a bylas u lekarza?masz dusznosci itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
nie mam duszności, tylko ręce mi się trzęsą gdy "wszyscy patrzą", a ja mam coś zrobić zjeść, czy wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
tak to czytam i widze ze w wiekszosci kobiety to maja...ale powiem wam ze ostatnio zauwazylem ze jakos juz mi lepiej sie tak nie dygam od jutra zaczynam prace ciekawe jak wtedy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLat20
Wiecie co, jak się z tego wyleczę to założę stronę z poradami jak się z tego wychodzi;] a jak się z tego wszyscy wyleczymy, to zrobimy ogólnopolską imprezę, będziemy razem jeść zupę, pić wódkę z małych kieliszków, kawę i się cieszyć;) co Wy na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facceeet
mma 24 lata i odkad pamietam trzesa mi sie rece, wiadomo raz bardziej raz mniej, choc w moim przypadku powodem tego nie jestem nerwica, bede musial sobie badania jakies zroibc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
mi sie trzesa nonstop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
Świetny pomysł z tą imprezą, a swoją drogą to chciałabym wierzyć w to że się wyleczę. Za niedługo mój slub i nie mam pojęcia jak poradzę sobie z moim problemem drżących rąk zwłaszcza przy toaście, w kościele. Może ktoś podsunie jakiś pomysł. Ja wypróbowałam krople lhetnig l70 i nie działają, jestem może spokojniejsza, ale drżenie rąk pozosatało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
ja to sobie swojego slubu nawet nie wyopbrazam :PP jak ide na czyjes wesele to mnie poczatkowo bierze delira do poki sie naprocentuje a co do piero na swoim, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEMAT : Ręce 21:19 Anielka40 Pomocy!Trzęsą mi się ręce,nie mogę sobie z tym poradzic,zwłaszcza wtedy gdy się czegoś boję w pracy.Czy ktoś sobie dał z tym radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLat20
A ja jutro idę do psychologa... zobaczymy: zawsze to jakiś krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLat20
Czy spośród Was jest ktoś z Wrocławia? Albo z okolic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
Ja jestem z okolic Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzee
brrr... i co byłaś u kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
Nati czy jesteś już po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
Jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrr
witajcie ja jestem z wroclawia i mam identyczny problem jak ty Kasiu tez czekaja mnie ciezkie laborki z chemi i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×